Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Po zrobienku wycen w czterech hurtowniach - 2 zaproponowały ceny podobne do cen z oferty M. Dąbrowicza. W jaką hurtownie polecasz? Co to znaczy "na Kaczej może u JR"?

 

Miałem na myśli Centrum Dachowe JR . Znajomi kupowali u nich Jungmeiera i dostali megarabat (no ale kupowali wybrany typ dachówki jako pierwsi w wielkopolsce - więc awansem dostali dodatkowe procenty za odwagę i zgodę na prezentacje innym klientom ;-) ).

Ja się tam wybieram w sobotę, no ale zapytałem, czy ktoś może ma jakieś pozytywne/negatywne doświadczenia.

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Podzieli się ktoś ze mną namiarami na wykonawcę inst. sanitarnej? Takiego słownego i z pomyślunkiem, żeby w ostatniej chwili coś doradził. Najlepiej ze wschodniej strony Poznania (Swarzęd-Kostrzyn-Biskupice) ;-)

Za tydzień rozsteplują strop i trzeba rury poprowadzić przed wylewką chudziaka, a sam nie mam czasu i się na tyle nie znam.

 

Apropos dachówki, żonka dziś była w centrum dachowym JR i zaproponowali jej karpiówkę Jungmeiera po 45zł/m2 :o

 

To mniej więcej tyle, ile chciał gość w Nelskampie za zakładkową ceramiczną... Może więc jednak będzie mnie stać na karpiówkę (tu strzelam karpia ;-) ).

 

pozdr

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Pyrlandia

oprócz kłopotów z wodą mam jeszcze problem z podbitką

"fachowiec" z którym się umawiałem w czerwcu pomalował mi deski i coś nie może przyjść do mnie (nawet nie raczy określić kiedy przyjdzie)

kiedyś już pytałem o podbitkowca ale zapytam jeszcze raz, możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kosztorysy chłopacy , mam nadzieję że coś sklecę do banku i tak to teoria a jak u was wyglądała sprawa transz .Ile i po ile nadmieniam że my kredycik bierzemy duży 200 kawałków .

Hej Ewulka.

U mnie bank daje transze nie większe niż połowa wartości stanu obecnego budowy, więc przy stanie kosztorysowym 20% dał pierwszą transzę 10%, w sumie cztery transze. "Obserwator" z banku przyjeżdża wtedy kiedy zgłaszam wydanie poprzedniej transzy. Jak na razie nie było problemów z bankiem, no ale póki co "obserwator był tylko dwa razy, lada kilka dni trzeba go będzie wezwać znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w tym roku, i jeszcze będę miał u siebie ekipę naprawdę godną polecenia. Pracują uczciwie od rana do wieczora, robią wszystko bardzo starannie, posługują się rysunkami (nawet do własnych celów przy wykończeniówce). Nie polecam ich po znajomości, ale powiedzieli mi, że jeżeli jestem zadowolony z ich pracy to mogę o nich wspomnieć na forum lub znajomym, co niniejszym czynię. Po prostu uważam, że za tę cenę taka robota zasługuje na wspomnienie o niej. Robią praktycznie wszystko, od ścian do paneli, półek i malowania, ocieplania itd. Przy tym posługują się najnowszymi technologiami. To jest p. Michał 0505 779 685.

 

Staś z Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

Szukam taniej ekipy do postawienia fudamentów, scian i więźby dachowej domku z dachem czterospadowym - o powierzchni użytkowej ok 140 m2 z garazem jednostanowiskowym. Zaczynam budowe na wiosne w gołuskach pod poznaniem. Może ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam

 

witaj rom,

 

jak znajdziesz dobra ekipe ,to ja tez jestem zainteresowany

ekipa do postawienia fundamentow oraz scian.

Budowe planuje zaczac w kwietniu 2006 w chybach k/poznania.

 

Pozdrawiam

czeslaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ale marudzę ;-)

Powiedzcie mi moi drodzy, kto kupował z Was kominy Schiedla? Mam jedną ofertę z firmy Wena na Dąbrowskiego i dali mi 7% rabatu. Znacie jakieś inne miejsca, gdzie można kupić Schiedla w dobrej cenie?

 

pozdrawiam

Gerion

Ja co prawda rabatu nie dostałem, ale mam nieco inne rozwiązanie. Przewody zrobiłem po prostu z kształtek wentylacyjnych ceramicznych, po jakieś 2 zł/szt. a przewód dymowy do kominka to sam wkład ceramiczny Schiedla bez pustaka systemowego obmurowany cegłą. Powinno działać tak samo, a taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...