Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tomjot - Wena ul. Dąbrowskiego

Właśnie przed chwilką wróciłem ;-) kupiłem u nich Schiedla (10% rabat, transport gratis 27 km). Mają na wystawce Creatona. W sumie to prawie, że już kupiłem COSMO Jungmeiera, ale Balance Creatona jest wręcz identyczny i zostawiłem im ofertę, by dali lepsze ceny (znaczy się lepiej niż 3,30 za podstawową ;-)).

 

Kontaktuj się z p.Sławomirem Baumgartem, bardzo kumaty gość i można mocno negocjować ceny.

 

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomjot - Wena ul. Dąbrowskiego

Właśnie przed chwilką wróciłem ;-) kupiłem u nich Schiedla (10% rabat, transport gratis 27 km). Mają na wystawce Creatona. W sumie to prawie, że już kupiłem COSMO Jungmeiera, ale Balance Creatona jest wręcz identyczny i zostawiłem im ofertę, by dali lepsze ceny (znaczy się lepiej niż 3,30 za podstawową ;-)).

 

Kontaktuj się z p.Sławomirem Baumgartem, bardzo kumaty gość i można mocno negocjować ceny.

 

Gerion

Ciekawe - jedną z ofert na mój dach mam właśnie z Weny (ale robiła ją jakaś babka) - cena uwzględnia tylko promocję producenta bez żadnego rabatu ze strony hurtowni :) ale być może trafiłem na niewłaściwą osobę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno nie pisałam w naszej grupie. Roboty u mnie w toku. Mam pytanie, jak zasypywali u Was fundamenty tj zamówiliście koparkę a ekipa tylko hyc ze skoczkiem, czy wozili taczkami. I druga sprawa może jakieś namiarki na tani piach do zasypania fundamentów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno nie pisałam w naszej grupie. Roboty u mnie w toku. Mam pytanie, jak zasypywali u Was fundamenty tj zamówiliście koparkę a ekipa tylko hyc ze skoczkiem, czy wozili taczkami. I druga sprawa może jakieś namiarki na tani piach do zasypania fundamentów?

 

Dokładnie, piach przywoziła 32t Scania a białoruśka świgała do środka.

Brałem z Sannik (bliżej trójkąta Swrzędz-Kostrzyn-Biskupice), po 350zł za jedną wywrotkę (32 tony). Dałbym namiary, ale w okolice Soboty jest strasznie daleko, więc tylko poglądowo masz cenę. Może ktoś bliżej coś Ci wynajdzie.

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno nie pisałam w naszej grupie. Roboty u mnie w toku. Mam pytanie, jak zasypywali u Was fundamenty tj zamówiliście koparkę a ekipa tylko hyc ze skoczkiem, czy wozili taczkami. I druga sprawa może jakieś namiarki na tani piach do zasypania fundamentów?

 

zadzwoń do Roman Goraj "Rumcyk" z Rokietnicy, wozi wszystkim w okolicy, 604213957

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Przez ostatnie 2 tygodnie "urlopowałem" się na budowie :D

Ale było super: fachowcy skończyli mi dach, a ja dokończyłem ogrodzenie, i zacząłem wylewanie podbetonów w środku. Wreszcie widać efekty pracy i wydanych pieniędzy :wink: (zdjęcia będą trochę później, bo muszę się najpierw ogarnąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno u wszystkich praca wre,My jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy.I mam łeb zryty jak się to mówi.Im więcej myślę tym mnie więcej głowa boli.Ślubny to by wziął pierwszego lepszego a mi się drogo wydaje.

Dom 120metrów robocizna razem z więźbą 25700+vat 7%.I w tym nie ma sprzętu.Jak myślicie.Albo druga wersja 90000+vat 7% z materiałaem i sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno u wszystkich praca wre,My jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy.I mam łeb zryty jak się to mówi.Im więcej myślę tym mnie więcej głowa boli.Ślubny to by wziął pierwszego lepszego a mi się drogo wydaje.

Dom 120metrów robocizna razem z więźbą 25700+vat 7%.I w tym nie ma sprzętu.Jak myślicie.Albo druga wersja 90000+vat 7% z materiałaem i sprzętem.

Ewulka szukaj ekip dalej. To niestety trochę trwa i jest dużo naciągaczy. Jeśli nic moja ekipa nie wywinie, a jestem z niej wmiarę zadowolona (pracują sprawnie, reagują na uwagi ale trzeba jak zawsze pilnować i czasami trochę powyzywać) to mogę ich polecić choć nie są najtańsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno u wszystkich praca wre,My jesteśmy na etapie wyboru wykonawcy.I mam łeb zryty jak się to mówi.Im więcej myślę tym mnie więcej głowa boli.Ślubny to by wziął pierwszego lepszego a mi się drogo wydaje.

Dom 120metrów robocizna razem z więźbą 25700+vat 7%.I w tym nie ma sprzętu.Jak myślicie.Albo druga wersja 90000+vat 7% z materiałaem i sprzętem.

 

:Ewulko zgadzam się Wciornastkiem poszukaj jeszcze troszkę ...podpowiem mimo że nie widzę projektu:)

robocizna fundamenty ca.5000

robocizna parteru wraz z działowymi,stropem i kominami ca.10000-12000

robocizna więźba ca.3000-4000tys

Standardowe materiały do tego etapu ca. 50000-55000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów.

 

CZy ktoś może dać mi namiary na dobrego dekarza. Mam do położenia creatona i boję sie żeby fachowiec polecany przez mojego cieślę ( nie widziałem go na oczy- ponoć super fachura) czegoś nie spieprzył. A możę ktoś kojarzy gościa z Gniezna. Dekarz -p. Załoga ( to właśnie ten super fachura)

 

 

Pozdrawiam

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w tym roku, i jeszcze będę miał u siebie ekipę naprawdę godną polecenia. Robią praktycznie wszystko, od ścian do paneli, półek i malowania, ocieplania itd. Przy tym posługują się najnowszymi technologiami.

 

Hmmm a robią może w klilnkierze? Szukam dobrej ekipy, która mi wykończy 2 kominy klinkierem (nie byle jak, prosto -tylko z z takim bajerkiem ;-)).

A może ktoś ma ekipę godną polecenia, która mialaby jedno popołudnie wolne?

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężki wybór wśród tak wielu propozycji ale chyba się zdecydujemy na Kropkę, ale i tak w tym roku nie wystartujemy więc może się jeszcze coś zmieni?

 

Jak wam się podoba?

http://www.apa-domy.com.pl/index.php?id=2&sh=768

(na stronie wybierz projekt Kropka :) )

Jakoś nie znalazłem aby ktoś na forum ten dom budował, ale może się mylę....

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...