Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

(...)Sprawdzony duet, zrobili u mnie piękniste schody z jesionu tel. 0693700706 p. Roman i p. Krystyn. (...)

sprawdzilismy i mozemy sie pod tym podpisac. Robia tez podlogi na legarach z desek sosnowych.

 

Chcałbym odnowić temat ..SCHODY

Na wstępie zapytam ... jak tam p. Roman i p. Krystyn, czy nadal są sumienni i godni polecenia??

Znane "Centrum Schodów" jak większość sprawdziła, wcale nie jest takie tanie. Szukam solidnego, sprawdzonego stolarza (firmę) który od a do z zrobi mi schody. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Sprawdzony duet, zrobili u mnie piękniste schody z jesionu tel. 0693700706 p. Roman i p. Krystyn. (...)

sprawdzilismy i mozemy sie pod tym podpisac. Robia tez podlogi na legarach z desek sosnowych.

 

Chcałbym odnowić temat ..SCHODY

Na wstępie zapytam ... jak tam p. Roman i p. Krystyn, czy nadal są sumienni i godni polecenia??

Znane "Centrum Schodów" jak większość sprawdziła, wcale nie jest takie tanie. Szukam solidnego, sprawdzonego stolarza (firmę) który od a do z zrobi mi schody. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

 

Ja też będę za kilka miesięcy bardzo zainteresowany takim polecanym i sprawdzonym stolarzem. Ze swojej strony mam nadzieję, że niedługo będę mógł polecić dobrą ekpię cieśli/dekarzy.

 

pozdrawiam

 

tomjot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zapytam ... jak tam p. Roman i p. Krystyn, czy nadal są sumienni i godni polecenia??

podtrzymuje moja opinie o tym wykonawcy. Zrobili nam b. ladne schody terminowo i cenowo b. konkurencyjnie (nawet nie polowa ceny schodow w centrum schodow).

 

Mozecie polecic tynkarza do tynkow zew.?

 

pozdr merc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zapytam ... jak tam p. Roman i p. Krystyn, czy nadal są sumienni i godni polecenia??

podtrzymuje moja opinie o tym wykonawcy. Zrobili nam b. ladne schody terminowo i cenowo b. konkurencyjnie (nawet nie polowa ceny schodow w centrum schodow).

 

Mozecie polecic tynkarza do tynkow zew.?

 

pozdr merc

A jak wygląda z jakością i wysuszeniem użytego drewna ???

Jak długo użytkujecie te schody???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A ja poszukuje dobrego solidnego niedrogiego, sumiennego plytkarza. Plytek do polozenia mam duzo: jadalnia, lazienka, taras, loggia, wejscie.

 

Czy ktos moze polecic ? Bede bardzo wdzieczny.

 

W zamian moge dac kontakt na bardzo dobrego elektryka ;)

 

Pozdrawiam

 

PS Bylem w ERZE neistety nie dopasowali mi takiego plytkarza.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A ja poszukuje dobrego solidnego niedrogiego, sumiennego plytkarza. Plytek do polozenia mam duzo: jadalnia, lazienka, taras, loggia, wejscie.

 

Czy ktos moze polecic ? Bede bardzo wdzieczny.

 

W zamian moge dac kontakt na bardzo dobrego elektryka ;)

 

Pozdrawiam

 

PS Bylem w ERZE neistety nie dopasowali mi takiego plytkarza.

:lol:

Info poszlo na priva

A z ciekawości ile dawałeś za punkt ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 8)

Doradźcie proszę, gdzie mozna kupić stosunkowo tanie (a dobre!) parapety z konglomeratu, może też być z mamruru taniego :roll: (wiem, to pojęcie abstrakcyjne :-? ).

 

 

Wysyłam namiary na priv. Co prawda nie wiem jakie mają ceny, ale może warto chociaż zadzwonić, bo słyną z solidności jeśli chodzi o montaż okien i parapetów właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zapytam ... jak tam p. Roman i p. Krystyn, czy nadal są sumienni i godni polecenia??

podtrzymuje moja opinie o tym wykonawcy. Zrobili nam b. ladne schody terminowo i cenowo b. konkurencyjnie (nawet nie polowa ceny schodow w centrum schodow).

 

Mozecie polecic tynkarza do tynkow zew.?

 

pozdr merc

A jak wygląda z jakością i wysuszeniem użytego drewna ???

Jak długo użytkujecie te schody???

Minęło jakieś półtora roku i wszystko jest w najlepszym porządku.

Obiło mi się o uszy, że panowie Krystyn i Roman zaczęli wyżej się cenić. Sam nie mogę tego potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...