Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam,

 

poszukuje kierownika budowy , który mógłby kontrolować prace na budowie min. 1 raz w tygodniu plus ewentualnie dodatkowo na tel. Jeżeli ktoś mógłby się podzielić namiarem to będę wdzięczny.

 

PS. Najchętniej z północnej części Poznania (Złotkowo,Suchy Las,Rokietnica itp.) :wink:

 

Pozdrawiam

 

Ludzie pracy !!!, czy naprawdę nikt nie jest zadowolony z pracy swojego kierownika ?? Może ktoś sie przełamie i poda namiary ?

:roll:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o polecenie mi uczciwej ekipy do wykonania posadzek betonowych. Właśnie dzisiaj po następnej ściemie gościa który miał to robić powiedziałem, zeby się nie pokazywał więcej u nas na budowie. A posadzkę ktoś musi w końcu zrobić. Jeżeli znacie kogoś to poproszę o jakieś namiary tutaj, albo na : [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Swarzędzem (Warszawską) po lewej stronie jest duży skład "kanmienia". Nie byłem w środku, ale się reklamują, że od 80 zł/m2 za marmur...

 

Sprawdź też skład przy ul. Lutyckiej (zaraz za torami po prawej stronie - trzeba wjechać w wybrukowaną ulicę w stronę Wojska Polskiego), też widziałem jakieś promocje.

 

Sorry, że nie rzucam nazwami i konkretnymi adresami ale tak tylko kojarzę zza kierownicy, jak coś załatwiam ;-)

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu budujący się w Pokrzywnie?

Forumowicze z Krzesin: jaki macie % zabudowy?

 

Mam na oku działkę 1100 m właśnie w Pokrzywnie, ale na innej działce z tego samego podziału jest tylko 13%.Jest sposób, żeby to zmienić?

 

Podanie o WZ gdzie? Na Jackowskiego czy na pl. Kolegiacki?

pozdr

W tej chwili nie pamietam jaki miałem max. procent zabudowy w Krzesinach, sprawdzę i jutro odpowiem. A Decyzję o Warunkach Zabudowy nalezy uzyskać na Placu Kolegiackim, bo to przecież miasto Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie o kocioł, jego podłączenie do instalacji i grzejniki.

Jaką firmę instalacyjną z Waszego doświedczenia możecie polecić która jest solidna a przy tym i nie droga no i chętnie dzieląca się rabatem :wink:

Otrzymałem juz ofertę z Viessmanna i z Elo-gaz'u - wszystko trochę za drogo . Za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Rodacy!

Czy wiecie, gdzie w Poznaniu lub okolicy można najtaniej kupić granity i marmury?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Beata

My kupiliśmy na ul. Kotowo ok. 500m jadąc od Głogowskiej w strone Lubonia po prawej stronie. Jesli dobrze pamiętam marmur zaczynał się od 4xx netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amaranta budujemy w Biskupicach Wielkopolskich :) zobacz na mapke http://republika.pl/grupawielkopolska/

no i moze tez byś sie na niej pojwila?? :wink: zgłoś się w tej sprawie do wpsaniałego psaco ktory Cie na niej umiesci jesli ładnie go poprosisz :D :D :D :D :):):)

 

Jeśli mundzia tak miło zaprasza, to w takim razie dołączam. Proszę ładnie o wpisanie na mapkę - Dąbrówka Kościelna k/Kiszkowa (ależ mi sie kiszkowata gmina trafiła :lol: )

 

Od maja trochę czasu minęło i wszystko wskazywało na to, że nie znajdziemy ekipy i nie rozpoczniemy budowy w tym roku, ale wraz z jesienią odnowiliśmy kontakty z geodetą i jak po sznureczku ekipa za ekipą zaczęła się znajdować :)

 

Plan na ten rok: ogrodzenie i odnalezienie zarysów działki wśród zarośli chwastów (już wykonane) oraz stan zerowy. Dzisiaj miał wjechać CAT i ściągnąć humus, w środę geodeta ustawia paliki, w czwartek wchodzi ekipa od fundamentów i zaczynają kopać. Wielkie nadzieje pokładam w pogodzie :o

Przyłącze wody zrobione, elektryczne...., papiery na razie w ENEA leżą. W nich też pokładam nadzieję :wink:

 

 

Czy o czymś ważnym mam pamiętać na tym etapie?

 

 

Pozdrawiam bliźnich na budowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...