Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Paweu na jakiej ulicy jesteś wybudowany w Pokrzywnie?

Hej. Nie jestem w Pokrzywnie, tylko Krzesiny, ale niestety dziś znowu zapomniałem zajrzeć do decyzji jaki miałem dopuszczalny procent zabudowy. Na pewno nie 13 %, bo mam działkę 589m2, a zabudowę ponad 80 m2

Dzisiaj sprawdziłem, mam maksymalną powierzchnię zabudowy 25% pow. działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie o kocioł, jego podłączenie do instalacji i grzejniki.

Jaką firmę instalacyjną z Waszego doświedczenia możecie polecić która jest solidna a przy tym i nie droga no i chętnie dzieląca się rabatem :wink:

Otrzymałem juz ofertę z Viessmanna i z Elo-gaz'u - wszystko trochę za drogo . Za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczny

Pozdrawiam

Czy nikt z wielkopolan nie kupował kotła :wink: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie o kocioł, jego podłączenie do instalacji i grzejniki.

Jaką firmę instalacyjną z Waszego doświedczenia możecie polecić która jest solidna a przy tym i nie droga no i chętnie dzieląca się rabatem :wink:

Otrzymałem juz ofertę z Viessmanna i z Elo-gaz'u - wszystko trochę za drogo . Za wszelkie namiary będę bardzo wdzięczny

Pozdrawiam

Czy nikt z wielkopolan nie kupował kotła :wink: ???

Zobacz na Obornickiej - zaraz za rondem, jest tam teraz siedziba Pharmgazu (tych z ul. Północnej), oni handlujš najróżniejszymi kotłami z nazwijmy to dolnej i redniej półki. Nie polecam francuzów sš kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bral ktos moze beton z firmy Warta Beton z ul Chrzanowskiej? To taka betoniarnia w Splawiu kolo autostrady tak sie pytam bo nie wiem czy robia dobry beton a mam do nich najblizej z dzialki

 

Ja bralem od nich beton w maju. Czy dobry? Nikt nie mial zastrzezen, do kazdej gruchy byl protokol ze skladem mieszanki. na razie dom stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wielkopolanie moze ktoś z Was skończył juz budowe i ma niepotrzebne stemple pozyczyc lub odsprzedac .Jesli tak to prosze o kontakt tel 0609070033 lub tutaj lub e mail [email protected] pozdrawiam

 

Mam około 80 szt. Długość 2,8-3. Do odbioru Kostrzyn WLKP (swoim transportem niestety). Po 3,5zł sztuka.

 

pozdrawiam

Gerion

dzięki ale juz załatwiłam

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos orientuje sie w kosztach ocieplenia dachu. dostalem oferte 87 netto/m2 robocizna + materiał. nie wiem czy to dobra cena. Prosze o odpowiedzi.

Troche mało danych...

jaka wałna? ile jej ?? z gk czy bez ?? itd

U nas mniej wiecej wyglądało to tak :

- wełna 150+50 Rockwool Superrock ok 26 zł brutto/m2

- gk ok 15 zł/m2

- stelaż 10 zł sztuka, folia, siatka, klej itp

Jesli u Ciebie jest podobnie to wg mnie dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena obejmuje wszystkie te rzeczy o których napisałeś wełna ,gk, folia, stelaż przygotowanie pod malowanie. Natomiast twoja cena po podsumowaniu jest ok 50 zł/m2 czy do niej coś jeszcze dochodzi. Czy dotyczy kosztów materialu tylko czy również robocizny? Jeśli może to prosze o kontakt na fachowców. Dziekuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj! A jak to się mogło stać? :roll: Pewnie poprzednio byłeś na Starołęce :wink: . A poza tym to ja mieszkam z drugiej strony miasta i dla mnie Starołęka to to samo co Krzesiny :p

Witam.

Jestem tu od niedawna, czy mógłbym prosić o wrysowanie w mapkę?

Moja lokalizacja to Szczytniki (koło Borówca), ul. Jeziorna.

 

Pozdrawiam

Denes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apolodoros jestem zadowolony.

Kominek naprawdę starannie wykonany z dopracowanymi szczegółami. Teraz brałem od niego jeszcze parapety marmurowe i też wszystko ok. Montażystę ma sprawnego i "czystego". Naprawdę wart polecenia. Co do poziomu cen to trudno mi powiedzieć. Pewnie można by znaleźć taniej, ale za to nie ma zastrzeżeń do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...