Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam zapytanie odnosnie pozwolenia na budowe.

Czy sa jakiejs przepisy mowiace jak dlugo trwa

okres oczekiwania na pozwolenie na budowe.

 

Ustawowo to 60 dni, ale kazde nieprzewidziane okolicznosci przedluzaja ten termin. Ale z praktyki to podobno jesli juz wczesniej uzyskalo sie WZiZT to i 1 miesiac sie w Poznaniu wyrabiaja. Niedlugo sama to sprawdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Wielkopolanie!

Poszukuję na gwałt solidnej ekipy do ocieplenia domu na zewnątrz i wewnątrz. Podajcie namiary, proszę.

Załamana

Beata L

 

Sorry, że tak do znudzenia podaję namiary na p. Michała, ale to jest ekipa jakiej wcześniej nie miałem u siebie, dlatego z czystym sumieniem ich polecam

Spróbuj 505 779685

 

Pozdrawiam Staś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michał się nie opędzi od forumowiczów ;-) Już narzekał, że pare razy dziennie ma telefony, a ja na moją wycenę poczekam ze dwa tygodnie, taki chłop zajęty...no ale Stś zrobiłeś mu rewelacyjny "PiaR", szkoda, że nie wyrobił się czasowy bo bym go "sprawdził" na moich kominach.

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie odnosnie pozwolenia na budowe.

Czy sa jakiejs przepisy mowiace jak dlugo trwa

okres oczekiwania na pozwolenie na budowe.

 

Pozdrawiam

Czeslaw :p :p :p

 

Zdaje się, że 2 miesiące, a potem 14 dni na uprawomocnienie i można zaczynać. Jeżeli trafisz na up... urzędznika, to termin może się wydłużyć o 2 tygodnie, albo w najgorszym wypadku rozpoczęcie procedury od nowa (czyli kolejne 2 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47m 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

 

w drodze do pracy przejeżdzam tamtędy od 9 lat i nie wydaje mi się aby firma miała więcej niż rok.

Nazwisko właściciela podane na stronie www jest mi jakoś dziwnie znajome i jezeli jest to to co myśle to napewno nie działali w wawie wcześnej przynajmniej nie w tej branży.

Mam nadzieję, że nie myślisz nic złego, a nawet to nie jest to o czym myślisz, to niby są znajomi szefa, mam nadzieję, że go nie okłamali :roll: i masz rację - to świeżynka w tamtych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="Czadek"]Czy ktoś z Wielkopolan ma może namiar na budującą się Wierzbę II z Horyzontu.

Jestem na chwil kilka przed zakupem projektu (właśnie Wierzba II) i chętnie bym rzucił okiem na taki domek :D

 

sam chciałem kiedys Wierzbę, dlatego jestem uczulony - i wiem, że ktoś z grupy buduje w okolicy, poszukaj po forum (może w Szukaj)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z deszczówką w starym domu. Mam już projekt mapki etc. Potrzebuję wykonawcy, który jeszcze załatwiłby odbiór w Aqwanecie. może ktoś zna jakiś wykonawców którzy nie zgłupieli z cenami. Przyznam że propaonowana cena niemal 4 tys za 5 m przyłącza i studzienkę mnie powaliła zważywszy na to że we wrześniu robiłam 2 przyłacza wod-kan pod Pozkiem i zapłaciłam za obydwa tyleż samo.

Proszę o pomoc :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z deszczówką w starym domu. Mam już projekt mapki etc. Potrzebuję wykonawcy, który jeszcze załatwiłby odbiór w Aqwanecie. może ktoś zna jakiś wykonawców którzy nie zgłupieli z cenami. Przyznam że propaonowana cena niemal 4 tys za 5 m przyłącza i studzienkę mnie powaliła zważywszy na to że we wrześniu robiłam 2 przyłacza wod-kan pod Pozkiem i zapłaciłam za obydwa tyleż samo.

Proszę o pomoc :cry: :cry:

 

dołączam się - też szukam wykonawcy przyłącza wod-kan (a w zasadzie 3 przyłączy - dla mnie + sąsiedzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

gdzie w Poznaniu mozna obejrzec kabiny prysznicowe w wiekszej ilosci wzorow? Castorame i Leroya znam jakies inne miejsca?

pozdraiwam

 

Giant (jeden i drugi), Cermag na Głogowskiej, Sanpol (Pokrzywno i za LM przy A2), na Dąbrowskiego przed petlą Ogrody (zapomniałem nazwy), Economy (3 miejsca, adresy na www)

 

ze str.76

moje fugi to kiesel (nie kreisel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin :p

 

 

Witaj Marcinie!

 

Mojej gorszej połówce właśnie wczoraj stuknęła 30 i z tego powodu złapał deprechę :-? Ciągle coś gada o starości i emeryturze, bredzi o końcu lat szalonej młodości :o :roll: Co robić???!!! Jak nie skończy, to go zabiję :evil: :D

i będzie miał te końcowe lata :wink: zdrowia dla gorszej połówki życzę :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...