Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

zamierzam powalczyć o przyłącze wodociągowo-kanalizacyjne w Poznaniu. Poprzez grupy dyskusyjne udało mi się zdobyć namiar na projektanta, który życzy sobie za projekt ok. 600zł. Czy to dużo?

Czy ktoś ewentuanie mógłby polecić kogoś innego?

 

Jak to w ogóle się odbywa w Poznaniu? Stwarzają problemy? Ślimaczą się? Będę wdzięczny za 2-3 słowa porad na podstawie własnych doświadczeń, bądź ew. linka, gdzie ktoś już to opisywał (nie idzie mi to szukanie).

 

Dzięki,

pozdrawiam!

 

poszło na priva

 

Z pewną taką nieśmiałością, chciałabym się przyłączyć do prośby o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek-MZM napisał:

A witam kolejnego przyszlego sasiada A jesli mozna wiedziec to w ktorej czesci? Bo ja w starej znaczy sie wiesniak jestem

W Borowcu jest taka zasada ze kazdy nowy stawia flaszke znajomym z forum.. Taka nowa swiecka tradycja ktora wlasnie wymyslilem

 

 

Ul. Zapomniana (to chyba nowa część Borówca), a co do flaszki, to słyszałem że to raczej nowych się nią wita a nie odwrotnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zamierzam powalczyć o przyłącze wodociągowo-kanalizacyjne w Poznaniu. Poprzez grupy dyskusyjne udało mi się zdobyć namiar na projektanta, który życzy sobie za projekt ok. 600zł. Czy to dużo?

Czy ktoś ewentuanie mógłby polecić kogoś innego?

 

Jak to w ogóle się odbywa w Poznaniu? Stwarzają problemy? Ślimaczą się? Będę wdzięczny za 2-3 słowa porad na podstawie własnych doświadczeń, bądź ew. linka, gdzie ktoś już to opisywał (nie idzie mi to szukanie).

 

Dzięki,

pozdrawiam!

 

poszło na priva

 

Z pewną taką nieśmiałością, chciałabym się przyłączyć do prośby o namiary.

 

 

namiary poszły na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zamierzam powalczyć o przyłącze wodociągowo-kanalizacyjne w Poznaniu. Poprzez grupy dyskusyjne udało mi się zdobyć namiar na projektanta, który życzy sobie za projekt ok. 600zł. Czy to dużo?

Czy ktoś ewentuanie mógłby polecić kogoś innego?

 

Jak to w ogóle się odbywa w Poznaniu? Stwarzają problemy? Ślimaczą się? Będę wdzięczny za 2-3 słowa porad na podstawie własnych doświadczeń, bądź ew. linka, gdzie ktoś już to opisywał (nie idzie mi to szukanie).

 

Dzięki,

pozdrawiam!

 

poszło na priva

 

Z pewną taką nieśmiałością, chciałabym się przyłączyć do prośby o namiary.

 

 

namiary poszły na priva

 

Tomjot, wielkie dzięki za namiary...niestety ten Pan już się nie zajmuje takimi sprawami (to info tez dla K74!).

 

Sprawa jest więc nadal aktualna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej MZM pisał

Och to stary zwyczaj, niestety skonczyl sie w zeszlym roku

Fakt mieszkasz w nowej (nie znaczy lepszej) czesci Borowca

 

No nie widzę przeszkód by wznowić tez zwyczaj. :D

 

A tak wogóle, to właśnie podpisaliśmy akt notarialny, więc działka jest nasza.

Przerażające były jednak koszty - u notariusza zostawiliśmy 3500 PLN (podatki, sąd, taksa notarialna). Brrr......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano notariusze musza na nas zarabiac :-?

 

W wiazku z pomoca chetnie udzialana w naszym wielkopolskim watku mam kolejna prosbe do bardziej doswiadczonych budowniczych (tak w ogole to im wiecej czytam tym bardziej mi sie wydaje, ze zawsze bede w tej dziedzinie zoltodziobem :D ). A mianowicie szukam namiarow na dobrych kominkarzy, lub firmy, ktore sie tym zajmuja. Na razie planuje rozprowadzenie ciepla grawitacyjnie (maly dom i komin akurat na srodku), ale moze zmienie zdania. Namiary podane kilka postow wczesniej juz zapisalam, ale moze cos blizej Poznania? Chetnie tez zbiore informacje od wszystkich uzytkownikow kominkow - jakie wklady macie i polecacie.

Jak na razie ze wszystkich naszych wybudowanych znajomych na kominkarzy nikt nie daje namiarow- wszyscy niezadowoleni:( Czy w tej wielkopolsce nie ma dobrych ludzi od kominka?! :cry:

Pomożecie? :)

Wiem, ze moze bylo o tym wczesniej, ale ja po przeczytaniu pierwszych 17 stron watku i kilku w tyl stracuilam oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po malowaniu elewacji została mi prawie połowa farby! Nie pamiętam dokładnie, chyba 3-4 wiaderka. Farba silikonowa Atlasa, kolor taki niby czerwony - jeśli ktoś jest chętny, to oddam za friko. Jeśli nie, to za kilka dni wyrzucam ( :evil: nie cierpię marnotrawstwa)

 

A masz może fotkę ściany pomalowanej tym kolorem? Chętnie bym się przyjżał, jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję projektanta do wykonania projektu zjazdu z drogi powiatowej na działkę. Czy ktoś ma doświadczenie w tej mierze?.

A może są na forum jacyś moi przyszli sąsiedzi z Kicina?

:D

Pozdrawiam

 

 

Jam jest Twoja sąsiadka :D

Gdzie dokładnie masz działkę (ewentualnie na priv od kogo kupowałeś?) Kiedy startujesz, My od marca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek-MZM - wielkie dzieki! Bardzo chetnie obejrze realizacje - czekam na priv.

 

A moze ktos jeszcze mi poleci speca od kominkow? Dzis dostalam namiar z Tarnawy na firmę "KAM - BUD" na ul. Miętowej 17, tel.: 061 // 825 82 59 (P. Przemysław Geppert). Czy ktos o nich slyszal lub korzystal z ich uslug?

I wolalabym dostac ludzi godnych polecenia - takich odradzanych to ja mam juz cala liste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po malowaniu elewacji została mi prawie połowa farby! Nie pamiętam dokładnie, chyba 3-4 wiaderka. Farba silikonowa Atlasa, kolor taki niby czerwony - jeśli ktoś jest chętny, to oddam za friko. Jeśli nie, to za kilka dni wyrzucam ( :evil: nie cierpię marnotrawstwa)

 

A masz może fotkę ściany pomalowanej tym kolorem? Chętnie bym się przyjżał, jak to wygląda.

Mogę wysłać zdjęcie na maila - podaj tylko na jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam budujących Wielkopolan,

 

gorąca prośba do tych co są już dalej o namiary na tradycyjnych tynkarzy - filcowników :lol: Chciałbym mieć tynki tradycyjne cementowe ale na końcu filcowane na gładko a tu wykonawców jak na lekarstwo i problem z kupieniem piasku kwarcowego (szklarskiego). Więc jeżeli takie tynki ktoś u Was robił podajcie proszę kontakt.

 

Rafałek dzięki za namiary ale znasz sytuację. Mantra pisałaś że Ty takie masz, inni ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos jeszcze mi poleci speca od kominkow? Dzis dostalam namiar z Tarnawy na firmę "KAM - BUD" na ul. Miętowej 17, tel.: 061 // 825 82 59 (P. Przemysław Geppert). Czy ktos o nich slyszal lub korzystal z ich uslug?

I wolalabym dostac ludzi godnych polecenia - takich odradzanych to ja mam juz cala liste

 

Jeżeli chcesz kupić Tarnawę w Poznaniu to z tego co wiem tylko oni nia chandluja. kupuje od nich, byłam , zrobili dobre wrażenie. Polecił mi ktoś z forum

:p Alina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...