Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co do hurtowni i maxów niekt sie nie wypowiedzial :cry: , ale teraz mam powazny problem i naprade wasza pomoc bedzie nieoceniona, wiec blagam o jakis odzew! :)

Szyukam namarow na spradzone ekipy ciesla- dekarz: robota wiezba + dachówka + orynnowanie + osadzenie okien polaciowych. Wykorzystalam juz wszystkie namary z listy wielkopolskiej, ale prawie wszyscy nie maja terminow. A pan Jerzy Derwich raz z nami rozmawial, mielismy sie mowic na spotkanie w sobote , ale od tego czasu nie odbiera telefonu, ani nie odpisuje na smsy. Ekipy znajomych bardzo drogie - ok 50 zl/m2, a to dla mnie bardzo wysoka cena. Zostalam wiec z reka w nocniku - dach planuje klasc koniec mama - czerwiec.

Bradzo prosze o jakies namiary - najlepiej z cenami jakie placiliscie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyukam namarow na spradzone ekipy ciesla- dekarz: robota wiezba + dachówka + orynnowanie + osadzenie okien polaciowych. Wykorzystalam juz wszystkie namary z listy wielkopolskiej, ale prawie wszyscy nie maja terminow. A pan Jerzy Derwich raz z nami rozmawial, mielismy sie mowic na spotkanie w sobote , ale od tego czasu nie odbiera telefonu, ani nie odpisuje na smsy. Ekipy znajomych bardzo drogie - ok 50 zl/m2, a to dla mnie bardzo wysoka cena. Zostalam wiec z reka w nocniku - dach planuje klasc koniec mama - czerwiec.

Bradzo prosze o jakies namiary - najlepiej z cenami jakie placiliscie.

 

namiary posłałem na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zależy jak kto patrzy i gdzie ma dojechać:):)

Z Mieczewa jest np. lepszy dojazd do Mosiny:) Okolice ładne,ale jednak kawałek do Poznanie jest....

 

Fakt do Mosiny masz lepiej :)

 

Nie, nie ... do Poznania (Dworzec Główny).

5 km do Kórnika , trochę krętą ale pustą drogą (5 min) i potem "katowicką" do Centrum (do 20 min).

W Borówcu i okolicach są ograniczenia do 40 (przynajmniej były) i sporo osób wyjeżdza z rana i przeciska się do "katowickiej".

 

Proponuję samemu się przekonać i pokonać tę trasę ze 3 razy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Okolica moim zdaniem przepiękna. Dojazd samochodem lepszy niż z np. z Borówca/Kamionki (odległośc od nich to ok. 5 km)

 

Mozesz mi wytlumaczyc co znaczy "lepszy"? Bo jakos autostrady z Mieczewa nie ma, dwupasmowki tez nie, wiec? Nie bardzo rozumiem.

 

A i tu mam ciekawą informację. Swego czasu były plany aby drogę katowicka połaczyć z drogą do Śremu w okolicach Bnina (droga byłaby obok tego nowego hotelu). Zjazd na tą drogę pozwoli szybciej wjechać do ... Mieczewa. Ale na to trzeba poczekać kilka lat (chyba) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyukam namarow na spradzone ekipy ciesla- dekarz: robota wiezba + dachówka + orynnowanie + osadzenie okien polaciowych. Wykorzystalam juz wszystkie namary z listy wielkopolskiej, ale prawie wszyscy nie maja terminow. Bradzo prosze o jakies namiary - najlepiej z cenami jakie placiliscie. :)

 

Hmm spróbuj do moich. Złote chłopaki, jeśli idzie o jakość, ale czasowo... przygotuj się na 2-3 miesiące roboty ;-) Mają po prostu tyle roboty, że wskakują na tydzień, potem dwa przerwy potem znów tydzień i tak dalej (albo jak u nmie... zostawili 2 dekarzy do 340m2 dachu...Połacie pokrywli w ośmiu w czterydni, ale z gąsiorami i docinaniem tych dwóch walczyło 2 miesiące....) Majster cieśla: Witold Miszczak, telefon - dzwoń do hurtowni Soltech w Kostrznie Wlkp przy ul.Warzywnej. 89 70 109, pytaj o Krzysztofa Stanisławskiego (szef ekip ciesielsko-dekarskich i z nim się negocjuje kasę). Sądzę, że spokojnie zejdziesz poniżej 40zł netto/m2 za ciesielkę/dekarkę zusammen.

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zależy jak kto patrzy i gdzie ma dojechać:):)

Z Mieczewa jest np. lepszy dojazd do Mosiny:) Okolice ładne,ale jednak kawałek do Poznanie jest....

 

Fakt do Mosiny masz lepiej :)

 

Nie, nie ... do Poznania (Dworzec Główny).

5 km do Kórnika , trochę krętą ale pustą drogą (5 min) i potem "katowicką" do Centrum (do 20 min).

W Borówcu i okolicach są ograniczenia do 40 (przynajmniej były) i sporo osób wyjeżdza z rana i przeciska się do "katowickiej".

 

Proponuję samemu się przekonać i pokonać tę trasę ze 3 razy ....

 

Pokonywałem juz te trasy nie 3 ale ze 30 razy i dużo szybciej dojedziesz z Borówca do Centrum niż z Mieczewa do Centrum.

Obecnie wyjazd z Borówca jest dłuższy /trzeba okrążyć pod wiaduktem/ ale juz nie czekasz na wyjazd w stronę Poznania.Dojazd powiedzmy z ulicy Szkolnej w Borówcu do Katowickiej zajmuje mniej czasu niż Z Mieczewa do Katowickiej.A włącz się w Kórniku w Katowicką!!!

Mieszkańcy Kamionek,Szczytnik czy też części Borówca powiedzmy od ulicy Szkolnej mogą też poginać czterdziestką:) przez Krzesiny do Starołęki /10minut i przejazd Starołęka wita:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budowniczych

Co do wątku okiennego to mam to już za sobą. Byłem zdecydowany na M&S ale firma Profit skutecznie mnie od nich zniechęciła. Oferta wielokrotnie poprawiana. W kolejnych ofertach zmieniały się wymiary mierzonych przez nich z natury okien. A facet który przyjechał na pomiar zupełnie mnie rozbroił pytaniem "No to jak mamy te okna mierzyć". Zdecydowałem się na okna z firmy Thermofasada z Góreckiej Ja co prawda mam drewniane ale mają też PCV Super obsługa i bardzo dobrzy montażyści. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Deforem i nawet zrobili mi pomiar Wyglądało to zupełnie przyzwoicie. Osttecznie nie zdecydowałem się na nich bo nie robili okien w najnowszym profilu Veki, który mnie interesował, a później ostatecznie zdecydowałem się na drewno. Z opinii jakie słyszałem to dobra firma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonywałem juz te trasy nie 3 ale ze 30 razy i dużo szybciej dojedziesz z Borówca do Centrum niż z Mieczewa do Centrum.

Obecnie wyjazd z Borówca jest dłuższy /trzeba okrążyć pod wiaduktem/ ale juz nie czekasz na wyjazd w stronę Poznania.Dojazd powiedzmy z ulicy Szkolnej w Borówcu do Katowickiej zajmuje mniej czasu niż Z Mieczewa do Katowickiej.A włącz się w Kórniku w Katowicką!!!

Mieszkańcy Kamionek,Szczytnik czy też części Borówca powiedzmy od ulicy Szkolnej mogą też poginać czterdziestką:) przez Krzesiny do Starołęki /10minut i przejazd Starołęka wita:) )

 

Nie mam zamiaru się licytować .... bo i po co :)

 

Borówiec to już spora wiocha (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Nie wiem gdzie jest szkolna w Borówcu, ale zawsze miałem wrażenie, że przebrnięcie przez Borówiec to trochę czasu zajmuje (tam po prostu rano sporo ludzi do pracy pomyka), być może korki o których mi wspominano (mieszkańcy tamtejszych okolic) to już przeszłośc gdy udrożnił się wjazd na Katowicką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie po zimowej przerwie, teraz już zaczynamy na pewno, jak tylko ziemia rozmarznie, więc będę tu częstszym gościem niż dotąd :wink:

 

Przychodzę do Was od razu z pytaniem. Gdzie w Poznaniu lub okolicy można dostać dachówki - Ruppceramika, Creaton, Jopek - w najlepszej cenie? Może ktoś niedawno był, wie może o jakiejś promocji :wink: ? Bardzo proszę o pomoc, bo musimy zapiąć wreszcie kosztorys i chciałabym wiedzieć co założę na dach i po ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych dachowek akurat nie biore pod uwage, ale mi najlepsze ceny (na co i po ile mozna zobaczyc w miom dzienniku) dali w Wenie na Dąbrowkiego. reszta wielu forumowiczow ich poleca. Powodzenia :)

 

Dzięki za informacje, mamy punkt zaczepienia :) Coś czuję, że będę stałym czytelnikiem Twojego dziennika i komentarzy do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerion - Moi rodzice kupowali okna na wymianę w Deforze (nie pamiętam, gdzie to było). Ja właśnie zbieram oferty, i też będę brał jedną od nich. Moi rodzice są bardzo zadowoleni z obsługi -doradztwo,montaż itd.

 

Zrobiłem też wycenę w punkcie M&S na osiedlu kwiatowym. Na razie wrażenia b. dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...