Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

SławekD-żonka dzięki za namiar

Nie wiem czy juz dzwoniłeś, ale sprawdziłam na zdjęciu i na kontenerze jest inny numer niż poniżej, a mianowiocie 601-481-219

 

Teraz szukam kogoś kto mi wywiezie trochę gruzu

W poniedziałek Ci podam namiary na tego, co nam gruz wywoził, płaciliśmy za 2m3 gruzu chyba ok 100zł - nie więcej, 130zł za śmieci.

Namiary:

 

"Zarabski" Leszek Zarabski - Wywóz śmieci, odpadów, asenizacja

Wywóz odpadów

Gorzów Wlkp., ul. Tkacka 7, tel. 0606335841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

areq jakby policzyć grubość posadzki 5 cm, i beton jak z betoniarni, to za m2 materiału wychodzi około 12-14 zł. Ja na razie szukałem ceny posadzki z gazety - wołali 20 zł/m2

Pasco ! Jak Ty to chcesz zrobić ?? Posadzka z gazety ??? Sprawdź czy może Nasz dziennik, albo Fakt będzie tańszy niż 20 zł/m2... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areq jakby policzyć grubość posadzki 5 cm, i beton jak z betoniarni, to za m2 materiału wychodzi około 12-14 zł. Ja na razie szukałem ceny posadzki z gazety - wołali 20 zł/m2

Pasco ! Jak Ty to chcesz zrobić ?? Posadzka z gazety ??? Sprawdź czy może Nasz dziennik, albo Fakt będzie tańszy niż 20 zł/m2... ;)

 

No wiesz, też się trochę zastanawiałem, czy ta gazeta się nie podrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areq jakby policzyć grubość posadzki 5 cm, i beton jak z betoniarni, to za m2 materiału wychodzi około 12-14 zł. Ja na razie szukałem ceny posadzki z gazety - wołali 20 zł/m2

Pasco ! Jak Ty to chcesz zrobić ?? Posadzka z gazety ??? Sprawdź czy może Nasz dziennik, albo Fakt będzie tańszy niż 20 zł/m2... ;)

 

No wiesz, też się trochę zastanawiałem, czy ta gazeta się nie podrze :lol:

 

Nie ma szans-kupować na posadzki tylko superexpress lub fakt to są "brukowce" ..weź tu bruk podrzyj:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na glinie niewiele da sie zrobic, chyba ze duzo szlaki nawieziesz. Problem w tym, ze jak bedzie mokro caly czarny syf bedziesz wnosic do domu, a jak sucho kurzy sie niemilosiernie. Najlepszy bylyby plyty betonowe, albo kostka, albo asfalt... a sie rozmarzylem :)

 

Maćku dzięki za radę, wybacz że reaguję dopiero teraz ale dopiero od kilku dni mam necik w nowym domku :)

Oprócz tych minusów o których piszesz, dowiedzieliśmy się, że w naszej okolicy szlaka nie jest mile widziana przez gminę bo to nieekologiczne a nasze "osiedle" graniczy z rezerwatem Krajkowo i za szlakę może być kara..

Teraz rozważamy wysypanie gruzu z kruszarni w Mosinie, zajmują się tym kompleksowo. Coś musimy z tym fantem zrobić bo takie rozwiązanie chyba będzie tańsze niż zakup samochodu terenowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany,to za czteropak "leszka" oddam palete siporeksu 24cm.Leżała przez zimę w budynku więc jest jak nowa:)Zostało mi też z półtora palety ceramicznych pustaków wentylacyjnych.Jakby ktoś się zabierał za kominy to jak znalazł:)

Aha transportu nie mam...

Budowa w Dabrowie /zachód Poznania/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Grupie Wielkopolskiej, poszukuję studniarza w rozsądnej cenie do wierconej studni, moze ktos zna i jest chetny podzielic sie tą wiedzą?

Barbara

dwa tygodnie temu wiercili mi studnię panowie z Murowanej Gośliny.Wzieli 100zł za mb plus za materiały.Jeśli cię to interesuje mogę dać namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie aby Wachowiak M 061 811 30 14 , czy robią maszna czy wierca ręcznie, czy maja agregat, czy dolozyli filtry, kręgi i zakonczyli studnie jak Pan Bog przykazał- dobrze. jakie rury stosowali, ile cie kosztowala całość, Na jakiej głębokości masz studnię, czy zrobili w jeden dzień?

prosze opisz wszystko jesli możesz. telefon ten znalazlam w internecie. ciekawe czy to ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...