Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

brachol, Acidtea - ja za jakieś2-3 tygodnie będę kupować bezpośrednio z Niemców, co do wspólnego zakupu - ja jak najbardziej, mam już dobre ceny w tej fabryce i bardzo miłą Panią Grażynę, która "dała" 35% rabatu, ale zawsze warto powalczyć o lepsze, coby część transportu sie zwróciła :wink: Kto przystępuje do boju ? :wink:

a nie maja jakiegos przedstawiciela blizej? bo moze by sie zaoszczedzilo na transporcie? bo tak to duzo wychodzi

 

Niestety, nie ma bliżej przedstawiciela fabryki z Nimców, są natomiast przedstawiciele GrupySilikatów. Faktycznie ból z tym transportem: wszystkie cegły wycenili ma na 10 k PLN, ale transport do tego to 4,5 k PLN. Jeszcze szukam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma bliżej przedstawiciela fabryki z Nimców, są natomiast przedstawiciele GrupySilikatów. Faktycznie ból z tym transportem: wszystkie cegły wycenili ma na 10 k PLN, ale transport do tego to 4,5 k PLN. Jeszcze szukam 8)

a to jest ich transport? tzn liczony w obie strony? moze warto poszukac tez jakis firm ktore jezdza w tamte strony i mogly by wziac ladunek wracajac? Pytalas ile wezmie taki na Raben albo jakas spedycja? Ile Cie kosztuje km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma bliżej przedstawiciela fabryki z Nimców, są natomiast przedstawiciele GrupySilikatów. Faktycznie ból z tym transportem: wszystkie cegły wycenili ma na 10 k PLN, ale transport do tego to 4,5 k PLN. Jeszcze szukam 8)

a to jest ich transport? tzn liczony w obie strony? moze warto poszukac tez jakis firm ktore jezdza w tamte strony i mogly by wziac ladunek wracajac? Pytalas ile wezmie taki na Raben albo jakas spedycja? Ile Cie kosztuje km?

 

brachol, to nie jest ICH transport, korzystaja właśnie ze spedycji. U mnie będą 4 transport, każdy po 1200 pln, do miejscowości Niemce jest około 600 km w 1 strone, to wychodzi jakieś 2 PLN za 1/km i to wcale nie jest jakaś wysoka cena - ot taka średnia :roll: W Rabenie nie pytałam. Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych wielkopolan kupował na dniach styropian FS20, niefrezowany? Jeśli mieliście cenę mniej niż 138/m3 to proszę o cynk: gdzie i z kim gadać.

 

pozdrawiam

Gerion

 

Kupowałam ostatnio w PSB w Swarzędzu. Cena podstawowa 143 zł/m3 ale można się dogadać na 3 % rabatu przy większych ilościach. Kupiłam więc po 138,71 zł brutto - producent Genderka.

Pozdrawiam

P.s. Może wynegocjujesz większy rabat bo czasami dają 5%. W sumie ceny mają w miarę przystępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mam od ręki prawie setkę stempli 2,80. ZOstały mi po zeszłorocznym stropie. Spyliłbym po 2,50 sztuka - no ale są za krótkie dla Ciebie.

 

W tartakach oferowali mi po 8 zł/szt więc poszukałem sobie właściciela prywatnego lasu i kupiłem po 5 zł + koszta transportu ;-)

 

pozdrawiam

Gerion

witam

masz moze jeszcze te stemple? A jezeli nie to mozna prosic o kontakt do tego goscia od prywatnego lasu?

a moze ktos inny ma stemple do sprzedania tak z 25-30 sztuk?

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta "zaśpiewał" 600 PLN za wytyczenie budynku w kształce odwróconego U. Koszt palików (22 szt), desek (44 szt) i dowóz tegoż na działkę po mojej stronie - :roll: wygodniś jeden... Dużo to czy OK?

 

Uprzejmie proszę o info w temacie powyższym - dzisiaj około 15.00 muszę zapłacić, co sądzicie o cienie 600 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta "zaśpiewał" 600 PLN za wytyczenie budynku w kształce odwróconego U. Koszt palików (22 szt), desek (44 szt) i dowóz tegoż na działkę po mojej stronie - :roll: wygodniś jeden... Dużo to czy OK?

 

Uprzejmie proszę o info w temacie powyższym - dzisiaj około 15.00 muszę zapłacić, co sądzicie o cienie 600 PLN?

Cena całkiem normalna. Tj. po poczytaniu Forum to od 400 do 800 zł. Wszystko zależy ile masz narożników do wytyczenia. A i nie zapominaj że właśnie geodeta robi wpis w dzienniku budowy i podpisuje się. Tak więc jeśli coś zrobi źle to jego ścigasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta "zaśpiewał" 600 PLN za wytyczenie budynku w kształce odwróconego U. Koszt palików (22 szt), desek (44 szt) i dowóz tegoż na działkę po mojej stronie - :roll: wygodniś jeden... Dużo to czy OK?

 

Uprzejmie proszę o info w temacie powyższym - dzisiaj około 15.00 muszę zapłacić, co sądzicie o cienie 600 PLN?

 

:alison przy wytyczeniu tzw. czterech narożników idzie 16 palików-cena za takie wytyczenie to ca. 400zł. jeśli jest tych pali o 6 więcej to wychodzi że są 3 narożniki więcej.Za każdy narożnik ogólnokrążąca taryfa to 50zł. więc cena 550-600zł cena o.k. ...i teraz deski i pale 22szt *2,5~50zł A PO CO TYLE DESEK???? 11 starczy!!! na jeden profil wychodzi 2 pale i 1 deska.

Pisz na priv jakbyś miała więcej pytań,przy okazji zajrzyj na mój profil to się dowiesz skąd wiem ile to powinno kosztować :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mam od ręki prawie setkę stempli 2,80. ZOstały mi po zeszłorocznym stropie. Spyliłbym po 2,50 sztuka - no ale są za krótkie dla Ciebie.

witam

masz moze jeszcze te stemple? A jezeli nie to mozna prosic o kontakt do tego goscia od prywatnego lasu?

a moze ktos inny ma stemple do sprzedania tak z 25-30 sztuk?

dzieki i pozdrawiam

 

Już mi ktoś wstępnie zarezerwował.

Ale poszukam w łikend namiarów na właściciela lasku i podam na forum.

Pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ok tylko tych desek duzo

 

 

Wszystkim Pomocnikom dziekuję :D Desek dużo bo geodeta wyznaczał oprócz narozników, także osie budynku a było ich na oko 11. Poza tym geodeta wyznaczył poziom zerowy i na to też potrzebował deski. Czyli podsumowaując cena nie zabójcza, ale też nie SUPER okazja, ot przeciętna... OK, o to mi chodziło. Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ok tylko tych desek duzo

 

 

Wszystkim Pomocnikom dziekuję :D Desek dużo bo geodeta wyznaczał oprócz narozników, także osie budynku a było ich na oko 11. Poza tym geodeta wyznaczył poziom zerowy i na to też potrzebował deski. Czyli podsumowaując cena nie zabójcza, ale też nie SUPER okazja, ot przeciętna... OK, o to mi chodziło. Dziękuję i pozdrawiam!

 

he he he trafił Ci się geodeta stolarz:):) NIGDY nie zużyłem więcej niż 20desek,poza tym żadna łaska ON MUSI wyznaczyć poziom zerowy (czy też jakis poziom inny ale równy i zgdony z projektem:):))

Pozdrowionka ślę -i trzymam kciuki powodzenia!!!

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...