Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Rezi dzwonilam do tego facata co sie wydzilil od p Roszyka (podales nr na bialej liscie). Ale on moze i to "raczej nie - moze w sierpniu..." a ja wole miec pewny i ustalony termin :( Ale fak, ze sie na ciebie nie powolalam.

W pn. mam spotkanie z elektrykiem, wiec bede dokladnie znala terminy wejscia tynkarzy. Ale bardziej mi zalezy na polowie lipca... bo najpierw chce roic tynki a pozniej podlogowke i wylewki... wiec takie 2-3 tyg. to dla mnie duza strata czasu jesli w tym roku mysle o przeprowadzce. A tynki musza w spokoju obeschnac...

A jak bylo u was - jak dlugo schly u was tynki i wylewki?

zadzwoń i powołaj sie na mnie - pomoze

nie powiem ci ile to schło bo po tynkach i wylewkach robiłe 2 miesięczne przerwy do wyschnięcie calego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie w okolicach Poznania najlepiej (najtaniej) mozna kupić deski szalunkowe, a póniej więbę dachowš.

 

Obdzwoniłem pobliskie tartaki i cena za deski to ok. 550 zł brutto za m3, a za więbę ok.790 zł brutto za m3.

 

Kdzie kupowaliscie drewno ??

 

równiez polecam tartak Kiszkowo. My zamawialiśmy od nich sztachety. Jedyny tartak w okolicy Poznania który zajmuje się impregnacją ciśnieniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja deski szalunkowe kupiłem po 400zł za kubik a więżbę impregnowanš po 580 za kubik to chyba dobre ceny

Mam do Was pytanie może kto wie jak rozwišzać problem wody, niestety nie dowiercili mi się studniarze a na miejskš nie mam co liczyć

Budowa idzie pełnš parš a ja muszę dowozić wodę (mam tylko niestety zbiornik 1000l)

Czy wiecie jaka firma albo kto mógłby dowozić mi wodę na budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie może kto wie jak rozwišzać problem wody, niestety nie dowiercili mi się studniarze a na miejskš nie mam co liczyć

Budowa idzie pełnš parš a ja muszę dowozić wodę (mam tylko niestety zbiornik 1000l)

Czy wiecie jaka firma albo kto mógłby dowozić mi wodę na budowę

Sprawdzałem w Aquanecie - biorą 300 zł za cysternę. Cysterna dowozi wodę i gdzieś ją musi "zrzucić" więc konieczne są zbiorniki. O ile pamiętam to pojemność cysterny to jakieś 3000 litrów ale mogę się mylić. A może studniarze powinni głębiej wiercić? Ile metrów zrobili?

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcałbym jeszcze zapytać o elastycznośc tych Panów.... czy robią tylko zlecenia jakieś tam szablonowe, standardowe czy zrobią wszystko co się chce ? Pytam bo chciałbym oprócz schodów obudować belki stropowe i zrobić futrynę do drzwi... czy jest szansa że to zrobią. Co możesz powiedzieć o ich wykonanej pracy ? A co do nierównych schodów ... bo u nas są baaardzo nierówne, czy jeśli będzie taka konieczność to czy ci panowie skują sobie do właściwego wymiary schody betonowe które będą obkładane drewnem?

 

Co do skucia to nie wiem, natomiast Panowie sa stolarzami i robia wszystko z drewna oprocz okien. Mi robili oprocz schodow meble do lazienki, i szafke pod akwarium z blatem, czyli zupelnie nieszablonowe rzeczy. Do kazdego projektu podchodza indywidualnie. Umow sie z nimi przyjada zobacza i powiedza Tobie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję grupowiczom za namiary na instalatorów - skontaktowałem się z kilkoma, i właśnie czekam na wyceny.

W sumie myślałem też o samodzielnym wykonaniu instalacji, tyle że niestety musiałbym kupić narzędzia, chyba że ktoś wie gdzie można wypożyczyć narzędzia do systemu zaciskanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Poszukuję mistrzów od podbitki zewnętrznej z PCV. Jeślibyście mieli jakieś namiary na niedrogie a solidne ekipy plizzzz :wink: :wink:

 

Areq, mogę zapytać szwagra - ostatnio było takich dwóch co u niego robili. Postaram się odpowiedzieć do jutra. Ja na szczęście nie robiłem podbitki, wolałem od razu wydać więcej i zrobić nabitkę - i to była trafiona decyzja jak zobaczyłem, ile wychodzi za podbitkę.

 

btw. Był u ciebie w sobotę Twój instalator? Umówiłem się z nim, ale nie dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Poszukuję mistrzów od podbitki zewnętrznej z PCV. Jeślibyście mieli jakieś namiary na niedrogie a solidne ekipy plizzzz :wink: :wink:

 

Areq, mogę zapytać szwagra - ostatnio było takich dwóch co u niego robili. Postaram się odpowiedzieć do jutra. Ja na szczęście nie robiłem podbitki, wolałem od razu wydać więcej i zrobić nabitkę - i to była trafiona decyzja jak zobaczyłem, ile wychodzi za podbitkę.

 

btw. Był u ciebie w sobotę Twój instalator? Umówiłem się z nim, ale nie dzwonił.

 

No super by było.

Instalator jest teraz przez trzy dni-do środy-codziennie u mnie 8.00-16.00....nie wiem dlaczego się nie odezwał.Może zapomniał,bo ostatnio coś mówił,że jest zawalony robotą?

Spróbuj jeszcze raz a potem olej kolesia:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

chcę zamówić meble kuchenne, ale wiekszość salonów działa na takiej zasadzie ,że zamawia gotowe elementy w fabryce i potem tylko skręca i montuje to u klienta.

 

Ja chciałem zrobic kilka elementów niestandardowych i do tego potrzebne jest zaplecze stolarskie. Zna ktoś może taką "firmę kuchenną" która ma własną stolarnię ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dobrej ekipy do tynkow maszynowych gipsowych. Prosze o cene i informacje gdzie moge zobaczyc ich prace.

 

Pozdrawiam

 

Mariusz

U nas były w zeszłym roku robione tekie tynki. Wówczas koleś brał 20-22 zł za m2. Telefon poślę na priva

Witam ,

 

chcę zamówić meble kuchenne, ale wiekszość salonów działa na takiej zasadzie ,że zamawia gotowe elementy w fabryce i potem tylko skręca i montuje to u klienta.

 

Ja chciałem zrobic kilka elementów niestandardowych i do tego potrzebne jest zaplecze stolarskie. Zna ktoś może taką "firmę kuchenną" która ma własną stolarnię ?

 

Pozdrawiam

Sprawdź firmę Stolmat na Wołczyńskiej 47, my tam będziemy zamawiać kuchnię, robią w standardzie i na wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...