Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

No cóż,co do wyceny co....

Ja za ca. 80m2 podłogówki na Wavinie 7 obwodów układ na mieszaczu wraz z ułożeniem folii i styropianu wraz z materiałem już.

-6 grzejników Purmo z dolnym podejściem + grzejnik łazienkowy drabinkowy

-instalacja ciepłej i zimnej wody ,ciepła wraz z cyrkulacją,z podejściami na gotowo.

-instalacja kanalizacyjna,wszystkie podejścia

-podłączenie kotłowni

-piec jednofunkcyjny Brotje z zasobnikiem 120l też Brotje

17780zł brutto z 7% VAT ,na całość prac i materiałów gwarancja.

 

:o

Już sobie znalazłam namiary na Twoją firmę (w galerii zdjęć). Umówiłam się na dzisiaj na spotkanie na budowie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś wie może dokładniej jak będzie wyglądać trasa tzw. katowicka po remoncie ? Czy zniknie większość zjazdów jakie były do tej pory ? Czy może pojawi się jakiś nowy ? Nie mogę trafić na jakieś wiadomości, a przydałoby się.

 

Zjazdy będą tyle ,że bezkolizyjne.Na Borówiec na pewno będzie,na Robakowo-Gądki też,podobnie ze skrzyżowaniem dróg Tulce/Koninko. Może zniknąć wjazd w ulicę Polową w Borówcu /taka z płyt betonowych./

Więcej informacji powinieneś uzyskac w firmie BPK (biuro projektów kolejowych czy cuś tam) oni chyba coś tam grzebią przy projekcie.

A zawsze warto zaglądnąć do GDDKiA może gdzie mają jakieś makiety lub plansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba będe musiał z nim o tym porozmawiać :):) może jakiś grzejniczek gratis? :):):)

A skontaktował się w ogóle z tobą?

 

Tak, skontaktował się. Zrobił wycenę - w sumie całkiem nieźle wyszło. Mam nadzieję, że dużo nie dojdzie w realu, bo nie chciałbym dopłacać za dużo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba będe musiał z nim o tym porozmawiać :):) może jakiś grzejniczek gratis? :):):)

A skontaktował się w ogóle z tobą?

 

Tak, skontaktował się. Zrobił wycenę - w sumie całkiem nieźle wyszło. Mam nadzieję, że dużo nie dojdzie w realu, bo nie chciałbym dopłacać za dużo :roll:

 

Jeśli ustali z tobą zakres to nic nie dopłacisz...u mnie zażyczyłem sobie dodatkowo styropian na całą chatę /liczył tylko na podłogówce/ ,no i chyba z 300zł więcej za rury do podłogówki ,ale dlatego,że zrobiłem praktycznie wszędzie oprócz sypialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba będe musiał z nim o tym porozmawiać :):) może jakiś grzejniczek gratis? :):):)

A skontaktował się w ogóle z tobą?

 

Bardzo dzięki za namiary (chociaż wzięłam bez pytania) :-?

Z Panem Krzysiem już się widziałam i na jutro będę miała ofertę. Ponieważ mi jak zwykle zależy na czasie to mógłby wejść już w przyszłym tygodniu, jeżeli oferta będzie ok. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ HEJ :)

 

chciałam się przywitać i jeśli pozwolicie dołączyć do grupy wielkopolskiej :)

 

Niestety narazie na etapie szukania działki, nie możemy się zdecydować który kierunek :oops:

 

spróbuję Was poczytać troszkę i poznać, kto z kim, gdzie i dlaczego :lol:

 

narazie zmykam do córeczki, zjemy obiadek i lecimy na spacerek :)

 

miłego dzionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo

troszkę jest tego załatwiania ale co tam trzeba się za to zabrać

 

a tak przy okazji znacie może namiar na firmę sprzątającą po budowie. Mielismy kieyś ulotke wywóz gruzy i śmieci ale wtedy nie było to jeszcze porzebne a teraz już jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni nie maja transportu? Jak ja bralem wiezbe to mialem od razu transport, czyby sie cos zmienilo?

 

Hmmm, może więc to plotki, ale słyszałem, że transportu nie mają. Jutro tam zadzwonię i zapytam (i jeszcze raz potwierdza się zasada, że jak chcesz coś wiedzieć, to sam to sprawdź :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ludziki, prośba o rzucenie okiem i poradzenie względem cen robozicny:

 

- izolacja chudego betonu (papa termozgrzewalna) - 5zł/m2 brutto

- ścianki działowe (oczyszczenie siporeksu po rozbiórce wcześniej sfuszerowanych przez inną ekipę ścianek, wymurowanie na zaprawę) - 20zł m2 brutto

- jastrych (położenie folii, rozlożenie styropianu i ręczne przygotowanie jastychu) - 12 zł m2 brutto

 

Sprawa b.pilna, na jutro się umówiłem z podpisaniem papierów, a rozeznanie cenowe robiłem parę miesięcy wstecz...

 

I prośba, rzućcie cenami za robociznę elektryki, ile Wam wycenili od tzw punktu?

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ludziki, prośba o rzucenie okiem i poradzenie względem cen robozicny:

 

- izolacja chudego betonu (papa termozgrzewalna) - 5zł/m2 brutto

- ścianki działowe (oczyszczenie siporeksu po rozbiórce wcześniej sfuszerowanych przez inną ekipę ścianek, wymurowanie na zaprawę) - 20zł m2 brutto

- jastrych (położenie folii, rozlożenie styropianu i ręczne przygotowanie jastychu) - 12 zł m2 brutto

 

Sprawa b.pilna, na jutro się umówiłem z podpisaniem papierów, a rozeznanie cenowe robiłem parę miesięcy wstecz...

 

I prośba, rzućcie cenami za robociznę elektryki, ile Wam wycenili od tzw punktu?

 

pozdrawiam

Gerion

 

Tak sobie myślę patrząc za niektóre ceny, że jakby było dużo pracy to tylko się przerzucić na takie np. układanie papy :) Na pewno zarobiłbym w ciągu godziny więcej niż zarabiam teraz ślęcząc przy biurku :-?

Jedyny plus to to, że nie trzeba się brudzić (chociaż z tym brudzeniem to też różnie bywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę patrząc za niektóre ceny, że jakby było dużo pracy to tylko się przerzucić na takie np. układanie papy :) Na pewno zarobiłbym w ciągu godziny więcej niż zarabiam teraz ślęcząc przy biurku :-?

Jedyny plus to to, że nie trzeba się brudzić (chociaż z tym brudzeniem to też różnie bywa).

a ja tak sobie mysle ze jakby miec troche czasu i umiejetnosci (ale tego trzeba mniej niz czasu) to wiekszosc rzeczy na budowie mozna zrobic samemu i dzieki temu wydac mniej na dom no ale z pracy sie przeciez nei zrezygnuje no i druga sprawa jeszcze trzeba znalezc zlecenia chociaz z tym to chyba coraz latwiej bo duzo sie buduje a budowlancy wyjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...