Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Ja deski szalunkowe kupiłem po 400zł za kubik a więżbę impregnowanš po 580 za kubik to chyba dobre ceny

Mam do Was pytanie może kto wie jak rozwišzać problem wody, niestety nie dowiercili mi się studniarze a na miejskš nie mam co liczyć

Budowa idzie pełnš parš a ja muszę dowozić wodę (mam tylko niestety zbiornik 1000l)

Czy wiecie jaka firma albo kto mógłby dowozić mi wodę na budowę

 

A gdzie można dostać takie sensowne ceny. Możesz podać namiary na ten tartak.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

w piatek bylem w Aquanecie i dowiedzialem sieciekawej rzeczy (przynajmniej dla mnie) wodociag od mojej dzialki jest w odleglosci ok 100m 2 lata temu Aquanet chcial za podlaczenia okolo 120 m/mb wodociagu natomiast wczoraj dowiedzialem sie ze zeby miec wode z wodociagu to musze znalezc sobie firme ktora wybuduje mi wodociag wraz z odejsciem na dzialke nastepnie udac sie z rachunkami do Aquanetu ktory na podstawie tych rachunkow (jezeli oczywiscie nei beda zawyzone) dokona zwrotu kosztow inwestycji i przejmie wodociag na wlasnosc.

Slyszal ktos moze o takim traktowaniu sprawy?

ROBSON68

ja te poprosze namiar na ten tartak z tak tanimi deskami i wiezba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że dawno nie było o kominkach :lol: Może w tzw. "międzyczasie" ktoś montował sobie kominek i jest zadowolony ze sprzedawcy/wykonawcy? Na razie nie mam nawet wybranego wkładu - ale jakaś firma z polecenia, która sprzeda wkład zamontuje, obmuruje - będzie mile widziana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski brałem w tartaku na ul Morasko 8 (jadšc od pętli peski na Pištkowie w kierunku Suchego Lasu tuż za przejazdem kolejowym po prawej stronie) super chłopaki polecam

Deski sosnowe mieli po 400zł za kubik a chyba topola po 320zł. Natomiast co do więżby to cišgam z Kłodzka i pomimo kosztu transportu wychodzi dużo taniej

Mam również kontakt na producenta kominków z płaszczem wodnym za 25kw trzeba zapłacić 2500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski brałem w tartaku na ul Morasko 8 (jadšc od pętli peski na Pištkowie w kierunku Suchego Lasu tuż za przejazdem kolejowym po prawej stronie) super chłopaki polecam

Deski sosnowe mieli po 400zł za kubik a chyba topola po 320zł. Natomiast co do więżby to cišgam z Kłodzka i pomimo kosztu transportu wychodzi dużo taniej

Mam również kontakt na producenta kominków z płaszczem wodnym za 25kw trzeba zapłacić 2500zł

 

A w tym Kłodzku to gdzie konkretnie i po ile ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie TAK zrobiłam z bloczkami z HDMB, tydzień temu, tyle, że te z Borówca miały być jakieś 160 PLN tańsze :wink: no ale już po "zawodach"

a jak tam silikaty masz juz na budowie? jak z jakoscia?

pozdrawiam

Zapewne chodzi o silikaty z grupy - ja takie wlasnie mam na scianach, brane z hdmb. Przyjechalo 1-2 polamanych na palecie, ale murarze wmurowali je w sciany. Generalnie ok. Maja roznice w rozmiarach rzedu 1-2 mm, jak na moje oko to calkiem dobrze. Chetnych moge zaprosic do siebie na rekonesans - wlasnie ukladaja strop, wiec jeszcze jakis czas beda widoczne. Chce dac 12 na strop, jaja przez to jak berety, ale to zupelnie inna historia....

 

denes, na co murują Twoi fachowcy silikaty: na klej czy na zaprawę? jakie wrażenie, co lepsze wg Ciebie.

 

brachol, nie mam jescze bloczkó silikatowych, przypuszczam, że będą za około 1,5 tygodnia

 

Dzisiaj u mnie kładą papę na fundement, dysperbit i "sławetne" 8) bloczki M. Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że dawno nie było o kominkach :lol: Może w tzw. "międzyczasie" ktoś montował sobie kominek i jest zadowolony ze sprzedawcy/wykonawcy? Na razie nie mam nawet wybranego wkładu - ale jakaś firma z polecenia, która sprzeda wkład zamontuje, obmuruje - będzie mile widziana.

 

 

 

Kam-Bud z ulicy Miętowej w Poznaniu. Według mnie rewelacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

denes, na co murują Twoi fachowcy silikaty: na klej czy na zaprawę? jakie wrażenie, co lepsze wg Ciebie.

Hmm, nie wiem co lepsze. Ja robie na zaprawe a to dlatego, ze moi "fachofcy" nie robili na klej, a to wymaga: 1. doswiadczenia, 2. czasu, 3. precyzji. Na klej jest troche drozej, ale za to ladniej i chyba szybciej. Jak co, to moge udostepnic zdjecia scian na zaprawe, jak rowniez zapraszam na budowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alison, czy możesz podać orientacyjnie jakie tam mają ceny w przeliczeniu na m2 kostki + położenie?

 

Rybki, nie mam przy sobie tych notatek, ale postaram się na poniedziałek 22 maja odnaleźć je w moim przepaścistym segregatorze :wink: Pozdrawiam!

 

Oto, co znalazłam...

telefonów w okolice Strzegomia mam chyba z 15, ale poniewaz u mnie to bliżej nieokreślona przyszłość :roll: to dzwoniłam tylko w jedno miejsce:

 

Kwarc Sp.z o.o., tel.074 855 38 33, kostka 4 cm x 6 cm, 190 pln+VAT/1 tona, 1 tona = 8,5 m2 chodnika. O robociznę nie pytałam. Wiem, że to nie za wiele, ale może pomoże 8) Pozdrawiam!

 

PS. A co Wy sądzicie o tej cenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brachol

gdzie masz działkę/budowę?

Z kim rozmawiałeś w Aquanecie?

 

Też mam sporo do wodociągu i jestem ciekaw, że się chyba ich podejście zmieniło. A nie wymagają tylko przez nich akceptowanych wykonawców?

dzialke mam na ul Nad Krzesinka w Hubach

nie pamietam z kim rozmawialem musialbym sprawdzic

wykonawce sam wybierasz natomiast warto sie skonsultowac co do ceny zeby nei bylo tak ze Ci duzo mniej zwroca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest jakaś górna granica w metrach wodociągu albo w kasie do określonej kasy zwracają?

tego nie wiem wiem tylko ze mb wodociagu nei moze kosztowac wiecej niz u nich w cenniku bo wtedy nie zwroca no i jeszcze chyba musi byc to inwestycja rozwojowa

jak sie pytalem o ta sprawe tak z 2 lata temu to mowili ze nia ma szans ale jak teraz sa juz 3 dzialki do podlaczenia to dostalem odpowiedz jw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...