Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pasco no to po wylewkach najciezsze etapy (jak dla mnie :wink: ) bedziesz mial za soba :D A jak tynki - łdanie wyszly?

Ja niestety z twoich wykonawcow nie skorzystam bo mieli dla mnie zbytodlegle terminy :roll:

 

I znowu o betonie - bralam z Lafarge na Głogowskiej - ceny porownywalne z innymi, jakosc i wpolpraca bez zarzutu. Mila obsluga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasco no to po wylewkach najciezsze etapy (jak dla mnie :wink: ) bedziesz mial za soba :D A jak tynki - łdanie wyszly?

Ja niestety z twoich wykonawcow nie skorzystam bo mieli dla mnie zbytodlegle terminy :roll:

 

No, u mnie tynki wyszły elegancko. Płacę dopiero w przyszłym tygodniu, więc jeśli znajdę jakieś niedoróbki mogę się domagać poprawek, chociaż na razie nie ma na co narzekać.

Faktycznie, te najcięższe etapy (w tonach) się już kończą, ale potem zaczną się najcięższe finansowo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

iga9, znalazlam ekipe, z polecenia, która robi tynki cementowo-wapienne maszynowe w terminie na początek sierpnia, ale się na to nie zdecydowaliśmy jednak, bo cena za materiał wychodzi bardzo duza w porównaniu z gipsowymi czy cem-wap kładzionymi ręcznie. to najdrozszy tynk z tego co sie zdazyłam zorientować, bo musisz kupic tynk cem-wap gotowy, na przykład knaufa albo quck-mix, nie da rady robic ze skladników cement, piasek, wapno woda itd. Stąd cena za materiał przeważyła na decyzji, ze kładziemy ręcznie, i to od polowy lipca, wiec wczesniej niz tamte. Jeśli ktos jest mimo wyższej ceny zainteresowany takimi tynkami cem-wap maszynowymi to moge podac namiary na faceta, ale nie wiem jak robi, nie widzialam jego pracy. Polecił nam go nasz kierownik budowy, z natury bardzo dokladny i stary wyjadacz w tej branży, więc znając go nie polecił by nam jakis fajfusów.... :):):)

pozdrawiam

a o efekcie naszych tynków powiadomie jak juz nam zrobią :)

mundzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Wielkopolan :D

Czy ktoś z Was buduje domek w Szczepankowie??

Właśnie kupiłam tam działkę i chętnie zajęłabym parę minut komuś stamtąd :D Chodzi mi przede wszystkim o jakieś ciekawe namiary na ludzi i materiały. Zamierzamy zacząć budować jakoś w sierpniu/wrześniu, absolutnie nie chcę "podkraść" nikomu ekipy, ale może właśnie będzie do wzięcia :p Pozdrawiam serdecznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Poszukuje solidnych i terminowych fachowcow z Poznania, rowniez takich ktorych dostepnosc nie siega przyszlego roku do remontu lazienki i pokoju w mieszkaniu:

- plytkarza,

- instalatora do wody,

- cykliniarza

Bede wdzieczny za namiary

Pozdrawiam

Przemo

 

Widze ze jednak nikt nie ma takich namiarow. widocznie sami niekompetentni fachowcy sa na rynku. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, betony wylane? Bo u mnie właśnie skończyło się tynkowanie. Hurrraaa! :D :p

Teraz jeszcze tylko podłogówka + posadzki, i można przejść do wykończeniówki :D

U mnie dzisiaj zakończona akcja beton :D - ostatni wieniec pod murłaty wylany. Basta. Kominy się robią, szczyty jutro i do soboty w Sobocie :wink: koniec. A teraz dach, dach, dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Poszukuje solidnych i terminowych fachowcow z Poznania, rowniez takich ktorych dostepnosc nie siega przyszlego roku do remontu lazienki i pokoju w mieszkaniu:

- plytkarza,

- instalatora do wody,

- cykliniarza

Bede wdzieczny za namiary

Pozdrawiam

Przemo

 

Widze ze jednak nikt nie ma takich namiarow. widocznie sami niekompetentni fachowcy sa na rynku. dzieki

 

jak chodzi o plytkarza to prosze sprobowac 509165059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff jutro podpisuję umowę z ekipą murarsko-ciesielsko-dekarską. Ekipa z referencjami , zobaczymy jak im pójdzie. Ruszaja w połowie sierpnia, akurat po zaplanowanym urlopie.

Poszukuję obecnie kierownika budowy, mam namiary na podobo rewelacyjnego (wg Geriona i Olkalybowa) ale cena 3000 to trochę dużo.

Ktoś może mi polecić dobrego kierownika ale w lepszej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...