Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Witam.

Pilnie potrzsebuje 10 pretow fi12 w okolicach borowca.

Powiedzcie, gdzie moge kupic i nie zaplacic kokosow za transport?

 

 

A co z firmą KRAM w Borówcu? Ja się u nich zaopatrywałem. 2.40 brutto za kg.

Dzieki wielkie za wszelkie odpowiedzi. Wlasnie sie u nich zaopatrzylem.

Obecna cena to 2.50 + dojazd. Poczatkowa cena byla 40 zl, potem jak sei dowiedzial, ze budowa niedaleko to 20, a na koniec, ze tylko 10 pretow, to i 10 zl. Przywiozl jakas osobowka prety na dachu. Niesamowity widok, samochod 3m a prety 6m, wygiete prawie do ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy Budujący Wielkopolanie,

Potrzebuję na gwałt ziemi do ogrodu. Buduję się pod Poznaniem. Muszę niestety podnieść nieco poziom gruntu. Nie jest tego mało, bo myślałem o jakiś 200 tonach :-? Czy ktoś może mi pomóc??? I ile to może kosztować???

bazyliszek

Najlepiej jakbys dogadal sie z kims, kto takiej ziemi sie chce pozbyc. Sama ziemia jest niestety drozsza od piasku, wiec musisz sie liczyc ze sporymi kosztami, jesli chcialbys ja po prostu kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pilnie potrzsebuje 10 pretow fi12 w okolicach borowca.

Powiedzcie, gdzie moge kupic i nie zaplacic kokosow za transport?

 

 

A co z firmą KRAM w Borówcu? Ja się u nich zaopatrywałem. 2.40 brutto za kg.

Tak jeszcze mi sie przypomnialo a propos firmy kram, stosuja troche zawyzony przelicznik - norma mowi 0.888kg/mb, natomiast oni stosuja 0.92kg/mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

Kiedyś się o nich pytałam, a teraz mogę polecić, mamy kuchnię dokładnie taką jaką chcieliśmy, dobrze doradzą, sam montaż bardzo sprawny i czysty - nie musiałam po nich sprzątać 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O namiary zapytam szefa.

A cena 1660 zł netto (VAT 7%) za 600 m fi 12 (żebrowana) i 640 strzemion fi 6 (30x30). Coś koło 1,90 za kg, ale nie umiem tego dokładnie przeliczyć. Porównywałam ceny za całość. Transport, jak pisałam, gratis.

Dobre ceny na fi 12 ma też Zbrojarnia Północ na Lutyckiej (tel. 8417530) - 2,1 netto za kg, ale trzeba doliczyć transport.

Namiary na stal z Pobiedzisk (może jeszcze komuś się przydadzą): MiniStal 8177007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

Kiedyś się o nich pytałam, a teraz mogę polecić, mamy kuchnię dokładnie taką jaką chcieliśmy, dobrze doradzą, sam montaż bardzo sprawny i czysty - nie musiałam po nich sprzątać 8) :wink:

a coś o cenach ??

jak wypadli na tłe konkurencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kuchnie: robił ktos może cokolwiek u nich:

STOLMAT

ul. Wołczyńska 47 60-167 Poznań

http://www.stolmat.blacom.pl/index.html# ???

 

Strona uboga, bo podobno są na etapie rozkręcania interesu w Poznaniu, wcześniej działali w W-wie...

Kiedyś się o nich pytałam, a teraz mogę polecić, mamy kuchnię dokładnie taką jaką chcieliśmy, dobrze doradzą, sam montaż bardzo sprawny i czysty - nie musiałam po nich sprzątać 8) :wink:

a coś o cenach ??

jak wypadli na tłe konkurencji ?

Bardzo dobrze wypadli na tle konkurencji, bo robiliśmy rozeznanie na początku, do tego można się z nimi ładnie teragować 8) Zrobią absolutnie wszystko pod klienta i wyszło nas taniej niż jakbyśmy chcieli to robić w BRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka i uśmiechy dla wszystkich budujących z Wielkopolski :D

 

Dzisiaj zalewają ławę fundamentową -kurcze beton B-20 droższy o 10zł/m3. :(

Co jeszcze zdrożeje ?? Może ktoś z Was wie i podzieli się z innymi swą wiedzą??!! :D

 

a skąd brałaś ten beton? ile cena netto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denes widziałam kiedyś taką skrzynkę do prądu. leżącą bezużutecznie u sąsiada, ale nie wiem czy jeszcze ją ma

Hej, dzieki za zainteresowanie. Sprawa troche sie rozwiazala sama.

Chcialem podlaczyc sie tymczasowo, a okazalo sie ze mam juz prad w skrzynce na dzialce. Enea ponoc przymyka oko na podlaczanie sie na czas budowy do ich skrzynki, wiec jezeli tak sie uda, nie bede musial instalowac drugiej, tymczasowej. Na wypadek gdyby ta opcja nie wypalila, czy moglabys zapytac sasiada czy nie jest mu ona zbyteczna i ewentualnie jaki ekwiwalent by sobie za nia zazyczyl.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O namiary zapytam szefa.

Namiary na stal z Pobiedzisk (może jeszcze komuś się przydadzą): MiniStal 8177007

Kacha dzięki!!!!!

 

Chyba weżniemy stal od nich ale nie mają trnsportu - we własnym zakresie - łatwilaś przez nich czy masz jakieś namiary na przewoźnika??? z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...