Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiatm! :D

Napiszcie proszę gdzie mogę kupić strop Teriva + bloczki keramzytowe

w miarę dobrej cenie??

Pozdrawiam :D

 

Polecam Konbet z Konarzyc, ja u nich dostałem dobrą cenę na strop i nadproża. Nie wiem jak bloczki, ale chyba też robią. Jakość super.

 

Dzięki pasco :D

 

Zaraz się z nimi skontaktuję :D

 

Chłodne pozdrowienia w ten upalny dzień :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oszczędziłem tylko na malowaniu.Brak mi czasu na płytki i inne rzeczy.

Ale malowanie na wygipsowanych ścianach to tylko przyjemność...a zawsze te 3-5zł/m2 jesteś do przodu.Tylko powiedz "gipsiarzom" by wymalowali Ci choć raz podkładem-zwykła białą farbą..dopiero wtedy widać rysy i wgłębienia na ścianach.

No ja na wielu scianah moze nawet ie bede robic gladzi, poniewaz chce miec taka fakturke po tynkach filcowanych. Ale poddasze tak - pewnie wymalujemy sami :wink:

 

SławekD od szkła i luster jest podobno dobry szklarz (ale nie korzystalam sama i nie mam telefonu) na ul. Gdyńskiej (skręcasz od Głownej i za jakieś 300m. po prawej stronie w bramie ma zakład). Zobacz :D

 

SławekD, potwierdzam to co Iga9 napisała. To znaczy jak przeczytałam instrukcję dojazdyu, to juz zwątpiłam czy to ten sam zakład. Ja mówię o tym który jest za skrzyżowaniem Gdyńska Bałtycka jadąc w stronę Koziegłów, mijasz po lewej skręt w ul. Chemiczną (zakaz skretu ze wzgl.na roboty drogowe) i za jakieś 200 m skrecasz w LEWO, przy takim małym centrum ogrodniczym. Na portierni dowiedz się jak dalej (to jeszcze jakieś 50m).

Rok temu brałam zwykłe lustro, bez fazy, 150 szerokie x 80 wysokie i płaciłam 150 PLN.

PS. Mają tam też szyby samochodowe w rozsądnych cenach => to tak gdyby ktoś potrzebował (czego nie życzę 8) )

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef nasz przywiózł część, a później reszta przyjechała na jakimś dużym samochodzie. Nie było mnie przy tym, ale samochód duży był, bo płot musieli rozebrać, żeby wjechał na działkę. Zapytam szefa skąd ten transport.

A nie mowilas czasem wczesniej, ze transport gratis?

No mówiłam, bo Szef twierdził, że Mini Stal przywiezie zbrojenie na działke za darmo. I ja za to rzeczywiście nic nie zapłaciłam, a stal na dziłce jest. I już nawet poskręcana :D . Świercz twierdzi, że mu w tych Pobiedziskach powiedzieli, że nie dysponują transportem, więc dlatego chcę zapytać Szefa, jak to w końcu z tym przywiezieniem było.

Transportem dysponują. Tylko im się samochód popsuł, więc na dziś, czy jutro nie dowiozą. I pewnie dlatego powiedzieli, że nie mają transportu. świercz, mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia, ale to na prv :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi w temacie luster :D

Przykro mi bo warsztatu nie znalazłem :(

Dotarłem jednak do innego zakładu całkiem blisko od tego opisywanego.

Jechaliśmy zamawiać drzwi w Progressie i na tej samej ulicy przy firmie Portes jest szklarz. To samo lustro wg naszego projektu :wink: które na Obornickiej 300 wycenili na 530zł ( po rabacie 490 ) zrobi za 200 zł :lol:

Poinformuję chętnych o jakości po odbiorze lustra.

Dla chętnych namiary:

 

Bemar Sp.z o.o

Jerzy Stiller

ul. Św. Michała 40/46

(061) 877-06-43

501-421-400

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o namiary na sprawdzone ekipy od wykonania ocieplenia - ściany oraz dach. Mogą być na priva. Mój wykonawca niestety się obraził jak panna na wydaniu i znikł.

To ja też poproszę o namiary na ekipę , która ociepla ściany. Bo mój wykonawca zaczął wybrzydzać nad projektem i powiedział, że się nie podejmie. Ciekawe tylko dlaczego nie powiedział mi to w maju kiedy się z nim umawiałam. KaiM może to ta sama ekipa? Już boję się do niego dzwonić i przypominać , że miał również ocieplić poddasze bo za chwilę usłyszę , że jestem zbyt nachalna i pójdzie w długą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Krajanie,

 

Ja z kolei poszukuję desek do szalowania, mam ich trochę ale potrzebuje DUŻO, bo dom parterowy a wieniec będzioe także na ściankach wewnętrznych. tak więc jeśli ktoś ma zbędne deski do szalowania, chętnie uprzątnę własnym transportem :wink:

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

PS. Cieszę się z łagodniejszej pogody, bo murarze pracują chetniej i wydajniej! Aż mi ich było szkoda na tym hutniczym słońcu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez jestem po tynkach. Początkowo miały być ręcznie ale zdecydowałem się na maszynowe. Polecam :D :D

Wszystko wyszło równiutko i głaciutko. Teraz powoli sobie schnie

 

Wszystko pięknie, tylko że tyng gipsowy jest jak na mój gust za miękki. Lekko pukniesz i dziurka. Oprzesz drabinę i wgniecenie. Bleee... Gdybym miał tynkować drugi raz, wybrałbym mineralny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę gdzie w Poznaniu robią lustra na wymiar, oczywiście tanio i solidnie :wink:

Wczoraj byłem na Obornickiej to cena mnie powaliła :cry:

 

Na ul. Książęcej (to jest na starołęce) ale nie wiem jakie ceny...

Dzięki za namiar :p już zamówiliśmy tu:

Bemar Sp.z o.o

Jerzy Stiller

ul. Św. Michała 40/46

(061) 877-06-43

501-421-400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony nie mysl, ze deweloper lub firma budujaca pod klucz nie zrobi ci fuszery :wink: Wedlug mnie jest jeeszcze gorzej, bo nawet nad materialem nie panujesz - mozesz zaplacic za cos a wpakuja ci tanszy substytu. Takie budowe czesto maja wiecej bledow (o ktorych nie wiesz - bo odbierasz jak juz wszystko zakryte) i masz mniejsza mozliwosc na zmiany w trakcie budowy. Popatrzcie jak deweloperzy buduja nowe bloki - dla mnie to porazka. :wink:

Co racja to racja. Ostatnio w zaprzyjaźnionej hurtowni rozmawiałem na ten temat - deweloper bierze od nich wszystko co najtańsze, nie zważając na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie buduję z Ytonga, ale spróbuj w Nadstadze (Oborniki). Mają bardzo dobre ceny na wiele materiałów. Niestety nie mają Silki, z której będą ściany naszego domu :( .

Spróbuj też w hurtowni Begier na Obornickiej. Jak dotąd ceny jakie nam zaproponowali są dużo lepsze niż w innych poznańskich hurtowniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...