Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Co prawda nie buduję z Ytonga, ale spróbuj w Nadstadze (Oborniki). Mają bardzo dobre ceny na wiele materiałów. Niestety nie mają Silki, z której będą ściany naszego domu :( .

Spróbuj też w hurtowni Begier na Obornickiej. Jak dotąd ceny jakie nam zaproponowali są dużo lepsze niż w innych poznańskich hurtowniach.

Tak też polecam hurtownie Begier. Fajny chłopak Bartek w obsłudze. Wszystko dosłownie na telefon. Mają Silkę i Ytong też. A i jeszcze co do Nadstagi to są ich konkurencją ale taką w dobrym znaczeniu chyba razem z Begierem współpracują bo często auta z Nadstagi stoją na ich placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak też polecam hurtownie Begier. Fajny chłopak Bartek w obsłudze.

Pan Bartek jest rzeczywiście baardzo fajny :) . Ale to chyba dla świercza nie będzie podstawowe kryterium wyboru :wink: .

I zdecydownie lepiej u niego wyhandluje kobieta :wink: Moj małż nigdy nie uzyskał dodatkowych rabotów. Ja zawsze jeszcze 20-30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też polecam hurtownie Begier. Fajny chłopak Bartek w obsłudze.

Pan Bartek jest rzeczywiście baardzo fajny :) . Ale to chyba dla świercza nie będzie podstawowe kryterium wyboru :wink: .

I zdecydownie lepiej u niego wyhandluje kobieta :wink: Moj małż nigdy nie uzyskał dodatkowych rabotów. Ja zawsze jeszcze 20-30 zł.

 

SPOKO!! !ALE BEDZIE KRYTETIUM DLA MAŁŻY - TA JUZ BEDZIE WIEDZIAŁA CO ZROBIĆ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 21 zyla za metr (robocizna) ocieplenia z tynkiem to dobra cena ??

 

A to styropian czy wełna. Mi brygada powiedziała 35 pln na moje zdziwienie :o powiedzieli 30 pln (ocieplenie wełną + struktura tynku). Na moje ponowne :o powiedzieli, że ocieplenie styropkiem jest tańsze a wełną droższe... oczywiście mam wełnę :roll:

 

rammzes1, porównując do mojej to Twoje cena jest very GIT, a jak to ocieplenie wełną to uprzejmie poproszę na priv namiary na tą ekipę. Ja mam zamiar ocieplać we wrześniu :wink: więc chyba nie będziesz miał konfliktu :lol: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, z deskami do szalunku, jest już po sprawie... musieliśmy kupić... stanęło na płytach wiórowych laminowanych grubość 26 mm. Mąż docinał własnymi ręcami i woziliśmy własną przyczepką :D

Więc jeżeli za miesiąc ktoś by potrzebował to mogę pożyczyć, a nawet dowieźć na wskazane miejsce...

 

W sumie impreza wyszła 1000 pln :-? Wysokość deski 34 cm, długość 2,6 metra... a mamy tych desek na wieniec 150 metrów bieżących obustronnego deskowania...

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do delfika

 

 

nie tnij ani nie pal jeszcze tych plyt bo moze za miesiac bysmy wypozyczyli, tylko dowiemy sie u ekipy fundamentowej czy moze byc.

 

a powiedz prosze kto Wam robil fundament i za ile?

 

A kto powiedział, że zamierzam palić lub ciąć :o

 

Fundament robiła nam ekipa, z której później "zrezygnowaliśmy" bo kompletnie nie umieli budować z silikatu, chociaż zapewniali, że potrafią. Dzięki nim zmarnowalismy sporo czasu i zniszczyli nami materiał. Za wykopanie, ułożenie zbrojenia (przygotowanie zbrojenia na nasz koszt), zalanie betonem (grucha na nasz koszt) oraz wymurowanie z bloczków M płaciliśmy 5 k PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...