Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

poszukuje pilnie, sprawdzonego i dobrego stolarza/cieślę do wykonania balustrady na balkon i pergoli na taras - z drewna oczywiście.

 

Prosze o pomoc bo juz nieco wyszłam z wprawy w poszukiwaniu lotnych ekip, któredo tego ostatnio jeszcze zrobiły się jeszcze bardziej ulotne bo emigracja zarobkowa rozkwita.... niestety...

M

 

Tak się składa, że mój (niebawem ślubny :) ) mężczyzna robi wszelkiej maści drewniane konstrukcje. Namiary mogę podać na priv - a za solidność ręczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasco - gdzie ten VBud, bo nie moge sobie skojarzyc...

 

Tego slonca, to faktycznie juz troche za duzo. Jak pomysle ile litrow wody wylalismy na ogrodek w tym roku, to az strach. Natomiast ciekawe, ze pomimo suszy, w zbiorniku na deszczowke, ktory nie ma dna a gleboki jest na 3 kregi, stoi ok 0,5 metra wody. Dabrowa... U Ciebie tez tak?

 

Pozdrawiam

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z obietnicą podaję namiary na ekipy i miejsca które znalazłam na forum od 2004 r. Tylko te o których nie wyczytałam nic złego kilka postów poniżej bo i tak bywało :evil:

mam nadzieję że się przydadzą - cen nie podaję bo albo nie było albo juz na 100% nie są aktualne - a szkoda bo pewnie nizsze niż te z 'dziś" :-?

 

no to go!

 

kładzie tynki „Piotr 506 053 376 Dobrze wykonane z dobrych materiałów

 

polecam dwie osoby:

„Pierwszą z nich jest moja projektantka wnętrz - Magdalena Płotkowiak. Miałem przeogromne szczęście, że zdecydowałem się na skorzystanie z jej usług. Dzisiaj po wielu godzinach konsultacji jesteśmy na stopie koleżskiej i cały czas zastanawiam się jak zrewanżowac się jej za wszystkie fantastyczne pomysły i porady.

 

Drugą osobą jest Romek Skazalski, który przyjechał z dalekich Kujaw i pracuje i nocuje na budowie w Puszczykowie od ponad 2 miesięcy. Dzisiaj kończy już swoją pracę, a wykonał mnóstwo prac (ocieplenie ścian i poddasza, tynk strukturalny, podłogi, wykończenia drewniane (podbitka, balustrada, miecze...), tarasy, luksfery i kilkadzisiąt innych drobiazgów. Ceny konkurencyjne w stosunku do wielkopolskich.

 

Ten post sprawia wrażenie ewidentnej reklamy, ale w rzeczywistości jest podziękowaniem dla ww. osób.

Podaję ich namiary: Magdalena Płotkowiak 607678182; Roman Skazalski 880735136”

 

A kamień z:

Kopalnia Granitu, Strzelin, ul. Kamienna 10a tel. 071 392 08 57 (kamień łamany).

Płaciłam przelewem po odbiorze

 

SKRZYNKI GAZOWE- Zobacz w Pharmgasie na Obornickiej

 

wojtekn

panele: Nobless (przy Office Depot na Obornickiej), ul. Wielka (2 dobre sklepy), centrum handlowe między Leroy Merlin a Nico w Sadach, Malta Trading, Witex na ul. Strzeszyńskiej (kiedyś była tam nawet centrala firmy, tam gdzie Liesner).

Farby: zew. m.in. STO ISPO na Strzeszyńskiej, Caparol obok - wew. na Obornickiej jest cała masa sklepóe Dulux, Dekoral (Centrum Dekoracyjne Dekoral), na ul. Dąbrowskiego sklep Nina i naprzeciwko (nie pamiętam nazwy sklepu).

armatura: Sanpol (Pokrzywno i Sady przy A2), Giant (Kinepolis i Obornicka), Cermag na Głogowskiej, Economy, Bims Plus Baranowo, płyti na Obornickiej i pare hurtowni Opoczno, Tubądzin, Paradyż i itp. w różnych miejscach, Jaxa-Pol w kilku miejscach w Poznaniu

 

którzy szukali drzwi stalowych - sprawdźcie sobie drzwi firmy Juwent

http://www.juwent.pl. Mam, jeszcze nie narzekam Jest ich przedstawiciel w Poznaniu, na Hetmańskiej

 

 

ecoTomek i ebi

dach paweł walczak 603199621

płytki olek narczak 501038928

 

Polecam hurtownię HDMB Maszewski z ul Dziadoszańskiej 10

Współpracuję z nią od paru lat. Można wynegocjować rabaty i towar przywożą na miejcse budowy a i po paru zamówieniech można umówić się na dostawy na telefon.

 

Ja piasku potrzebuje 180 ton.Kupowałam w Wierzycach (między Pobiedziskami a Lednogórą), płaciłam 11,50zł za tonę. Cena z dowozem za odległość 20 km w jedną stronę.

 

Odnośnie piasku do fundamentów to w Gruszczynie można kupić po 7,50 za tonę ale jest to cena bez transportu. Przy większej ilości kupiłam za 7 zł transport miałam od znajomego. Sprzedają też ziemię po 10 zł.

 

studnia:

Artur Gołuch lub jego teść Stanisław Kozłowski

Zaniemyśl, ul. Raczyńskiego 15

tel. 61 285 71 21

 

Mogę polecić instalatora. U mnie sprawdzony i niedrogi: Eugeniusz Marcinkowski z Obornik, tel. 296 13 89, dzwonić wieczorem.

Posadzki - Paweł Penczek tel 0602 409 194 - sprwdzone u mnie, 170 m2 w jednej powierzchni i wyszlo idealnie

..zależało mi na szybkiej realizacji i pierszwszorzędnej jakości ( w cene było wliczone: cement piasek tasma dylatacyjna, srodek do ogrzewania podłogowego na 150 m2)

 

cem-wap ręczne . Janusz Roszyk 0600 018 267 - z moich krzywych ścian uczynili cuda, miejscami ma 5 cm grubości .... Zreszta polecam tę ekipę do budowy od podstaw, ekipa słuchajaca inwestora i nie narzucająca swojego zdania

 

gdzie kupic tanie dobre okna PCV

Mariof, ja dostałem dość optymalne wyceny minn. z tej firmy :

MARTOM Granops, Matuszczak Sp. J.

Ul. Sołecka 38, 62-020 Swarzędz - Jasin

Tel. (061) 818-60-49 Fax. (061) 817-22-39

 

Okna- Firma Rowitex z Poznania na profilach Deceunicka-Bardzo solidna obsluga klienta i przystepne ceny.

- Instalacje sanitarne- Zaklad instalacyjny pana Romulusa Kaczmarka- solidny wykonawca, godzien zaufania. Szybka i fachowa praca.

 

oli_oli

Posadzki maszynowe mechanicznie zacierane, maszynowe tynki gipsowe.

Roman Mierzwiński

Boruja Kościelna.

Ekipa sprawna, szybka i tania, pracują az sie miło patrzy. Posadzka jak lodowisko.

Śmigaja po całej Wielkopolsce

 

meble kuchenne pod wymiar firma Stolmar Mrowino - solidni,, potrafią doradzić, rozsądne ceny

 

chcielibyśmy zareklamować firmę ciesielsko-dekarską, która robiła nam więźbę dachową Pana Jerzego Derwicha (Solidny wykonawca w przystępnej cenie) telefon 0 605 04 33 56. Firma wykonuje także ocieplenia poddaszy, docieplenia budynków, stolarkę i kładzie płyty g-k.

Pozdrawiam

Tadek

 

Wykonczeniowka -polecam moich fachowcow,solidni,niedrodzy,pracuja nawet po 12 godz.tel kont.505779685,Pan Michal

 

Ekipa dekarsko-ciesielska. W tym roku robili szwagrowi i mi więźbę z pełnym deskowaniem + dachówkę ceramiczną, obróbki kominów i takie tam. Niech nikogo nie zwiedzie fakt, że to trzydziestolatkowie Znają się na swoim fachu jak mało kto. Szef ekipy - Grzegorz - tel. 693116007

 

 

Hurtownia Materiałów Budowlanych "Dora" Buk

syćko na tel. załatwiane,żadnych niespodzianek

 

No firma od rolet Vertikali i bram garażowych VERMIX z Obornik Wlkp, pracuje na Heroalu ( firma robi to b. dobrze i za mniejsze pieniądze niż w Poznaniu )- ale facet niesłony i niepunktualny - w tym przypadku jak ktos ma więcej czasu, cierpliwości i chce mieć taniej moze skorzystać z ich usług.

 

Zdecydowanie polecam hurtownię "Tina" z Gniezna- wszystko co związane z dachem.

kontakt - Maciej Powierza tel. 061 428 25 39

 

więc oficjalnie podaje namiary na Pana Andrzeja Bachorza 0888 782 759

są godni polecenia w zakresie:

stan surowy otwarty

tynki cem wap + gładzie gipsowe

zabudowa gk wraz z systemem filelinowania płyt GK na skosach dachu

ocieplenia zew domu ( u mnie wysżło rewelacyjnie a było cięzko)

zabudowa GK ( sufity ścianki etc)

płytki

pracowici szanujący pracę materiał i inwestora

 

Ja nie zamienię hurtowni V BUD z wichrowej na żadną inna hurtownię

 

Polecam hurtownie budowlana Nadstaga w Oborkinach - wzorowa wspolpraca przy darmowych dostawach do Poznania i niskie ceny bez zbednych targow - 061-2970723

 

Bilbo / Jankowo [bramy garażowe, drzwi zew., wew.]

 

Najtańsze siatki ogrodzeniowe są u producenta w Poznaniu na ulicy Ostatniej 5 . Tel. 830-71-30. Zajrzyj na ich strone: http://www.siatki.com.pl

 

namiary na dobrą ekipe od ocieplenia zewn.+ tynki zewnętrzne

zadzwoń do p. Jarka Napierały 0602 230 193

terminy ma na październik, nie jest tani ale b. dobrym fachowcem, właśnie we wrześniu będzie kładł tynk silikonowy u mnie

 

duet, zrobili u mnie piękniste schody z jesionu tel. 0693700706 p. Roman i p. Krystyn

 

Styropian:

Pojedź do V-Budu

 

dwuosobowa ekipa. Maniacy dokładności i niedrogo. Zajmują się praktycznie całą wykończeniówką i murarką. Mam telefon do nich p. Michał 505 779685. Mają świetne pomysły i wyczucie w urządzaniu przestrzeni. Ja jestem bardzo z nich zadowolony

 

http://www.salix.com.pl/ - zrobili mi już drugą kuchnię i kilku moim znajomym także - wszyscy zadowoleni, ceny rozsądne, a robią meble naprawdę na wymiar i jakie chcesz. Jedyny minus - zawsze przekraczją obiecane terminy

 

Analizujemy z żonką koszty bram garazowych i natrafiliśmy na atrakcyjną ofertę firmy CORA z Suchego Lasu. Dodam że kompletna brama w kolorze złoty dąb + montaż + automatyka + niskie nadproże ( ok. 12 cm ) wyszła 500 zł taniej niż podobna ale goła bez niczego ( sama brama ) w Hormannie.

Wycenili mi na 3350 brutto a o rabat jeszcze nie pytałem ( i dopłata była za złoty dąb - nie wiem czy otym wspomniałem). Co do szczegółów: segmenty bramy są Holenderskie i to te same co używa Alumax ze Skurzewa i znany Krispol. Wsp. K na bramę wychodzi 1.09 a na panel 0,98 czyli nie odbiega to od Hormanna . Ciekawostka: Alumax za tą samą bramę ale białą wycenił na 3950 zł.

 

To co w BUDOM MARKECIE na Składowej m2 wycenili mi na 69,70 zł (z tynkiem silikatowym), to w Liroju jeszcze drożej - 74,50 zł.

 

Znam jednego stolarza godnego polecenia. Robił u mnie kuchnie na wymiar( u sąsiadów także) i byłam z niego bardzo zadowolona(sąsiedzi także). Nazywa się Krzysztof Wyrzykowski, nr tel.: 601/771671. Wykonuje takze schody(także bedzie u mnie je robił), meble łazienkowe, szafy itp. jest dobrym fachowcem, więc trzeba troche na niego poczekać, ale warto Pan Krzysztof jest z Poznania ale dojazd do klienta nie jest dla niego problemem ( nie obciąża klienta kosztami dojazdu jak niektórzy ). Pozdrawiam

 

Podaje namiary na ekipę od tynku zewnętrznego. Pan Marcin Konieczka ul. Polna 34 62-250 Czerniejewo tel 427-35-51 pozdrawiam i życze miłego dnia

 

Informacja dla tych co chcieliby inne dekory do kuchni czy łazienki niż te w sklepach robione seryjnie. W firmie ARDEA ARTE w Suchym Lesie przy ul. Sprzecznej 22 zaraz obok hali Impulsu można zamówić sobie dowolne wzory w różnych kolorach do wyboru. Dekory robione są ręcznie przez artystów a ceny są takie same jak tych seryjnych. Sama wzięłam do kuchni. Będą ponadczasowe.

 

dobrą ekipię murarzy od klinkierów.

mam dobrą ekipę, bardzo uniwersalną i konkretną, a przy tym są mistrzami dokładności. Namiar p. Michał (nazwiska nie pamiętam) 0505 779 685.

 

Będę kupować parapety z konglomeratu w Stalowej Woli. Ktoś na forum polecał, już rozmawiałam z producentem, nie chcą przysłać transportem ani kurierem. W najbliższym czasie mam jechać w delegację w te okolice, więc sobie przywiozę. Cena 170,- + VAT/m2.

Tu jest adres stronki, można pooglądać:

http://www.marmur.com2.pl/

Jeśli mam wydać 2500,- na parapety na miejscu albo 1300,- ściągając z daleka, to wolę te drugie. Nawet gdy koszt przewozu wyniesie 200,- zł, będę 1000,- do przodu. Moim zdaniem opłaca się, ale to zależy jakie kto ma zasoby pieniężne

 

Starga gwardia wpadła i widzi, że potrzebna pomoc do kafli - najlepszy ze wszystkich naszych fachura - taktowny, słowny, staranny, nienajdroższy- gorąco polecam do wszystkich wykończeniowych spraw ( w tym płytki) - p. Krzysztof Stafecki - tel 501 869 388. Nie wiem tylko jak z terminami u niego bo jest dobry i ma dużo chętnych, ale próbować można

 

gdzie w Poznaniu lub okolicy można najtaniej kupić granity i marmury?

My kupiliśmy na ul. Kotowo ok. 500m jadąc od Głogowskiej w strone Lubonia po prawej stronie. Jesli dobrze pamiętam marmur zaczynał się od 4xx netto

ja brałem w Poznaniu na ul. Miętowej - Naramowice

Ja też będę brał z Miętowej, kominek również

 

Czy nikt z wielkopolan nie kupował kotła ???

Zobacz na Obornickiej - zaraz za rondem, jest tam teraz siedziba Pharmgazu (tych z ul. Północnej), oni handlujš najróżniejszymi kotłami z nazwijmy to dolnej i �redniej półki. Nie polecam francuzów sš kiepskie

 

Mam taką instalację, sprawdza sie na 100 % , instalacje robiły dwie osoby tzn kominek montował osadzał obudowywał Marcin Grzymisławski z Wrzesni tel 605 261 446 natomiast instalacja co, cwu, montaz kotła gazowego i połączenie kominka z instalacja wykonał Marek Izydorek z Kostrzyna Wlkp. tel 604 712 425. U mnie jest tak że kominek grzeje mi takze cwu ale musisz to wszystko wczesniej zaplanowac bo nie każdy kocioł gazowy współpracuje z kominkiem. W kazdym razie moich wykonawców polecam, sprawdzeni nie tylko przeze mnie ale takze przez sąsiadów i rodzinę

 

Jestem zadowolony z firmy Gramar. LInk do ich strony jest

tutaj

Jak nie zapomne podesle zdjecie kominka jaki mi zrobili. Wklad mam zwykly gall 700, pale tylko okazjonalnie

 

polecam sklep z akcesoriami meblowymi, na Perzyckiej (Ławica) - jadąc od Bukowskiej po prawej stronie, zaraz obok rzemieślnika, co to robi kuchnie i sypialnie - mają tam wszystko! Uchwyty do mebli połowę tańsze niż nam oferowali w salonach kuchennych, halogenki - takie trójkąciki podwieszane pod szafkę za 25 zł, halogenki na szafkę dużo tańsze, mają tam kosze cargo, wszystko wszystko co potrzeba do mebli.

 

 

Witam. Ja polecam sklep z płytkami w Wysogotowie/Przezimierowie.Dojazd jak na giełdę samochodową. Jadąc od Bukowskiej na światłach przed nowym salonem Nissana w lewo. Ceny naprawdę b. dobre.

 

A ja polecam Paste Group przy ul. Majakowskiego 92. Mają duży wybór płytek. Upustów dużych nie dają bo mają dobre ceny.

Odbierają to co zostaje. Byłem z nich zadowolony.

 

gdzie jeszcze mogę pomacać agd [do zabudowy

na Glogowskiej przed A2 od Poznania po lewej sa chyba 2 hurtownie

 

Zarabski" Leszek Zarabski - Wywóz śmieci, odpadów, asenizacja

Wywóz odpadów

Gorzów Wlkp., ul. Tkacka 7, tel. 0606335

 

studnia

Wachowiak M 061 811 30 14, U mnie wiercili ręcznie , studnię mam na 18m , robili to dwa dni, kręgów nie wkopywali, filtr jest, rury 110,całość kosztowała mnie 2000

 

1.Studnie wiercone, 8268-902 do 15m 100PLN

Pan juz wiercil w Zlotniczkach i nie dowiercil sie do wody, wiercil na 15m proponuje raczej kopana.

2. Wiercenie studni do 1000 0607-616-217 SPRAWDZIC!!!

3. Radiesteta badanie mieszkań, wyznaczanie studni 870-52-95 500Pln za dzialke

4. Studnie wiercone 8238-773 do 15m 100PLN z materialami, jak nie trafia na wode to 50PLN. Z rozmowy calkiem spokoo gosc.

5. Firma REMON oferuje wiercenie studni głębinowych, odwiertów pod pompy ciepła,pizometry.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doskonałymi fachowcami.Studnie wykonujemy w jeden dzień,

na wykonane prace udzielamy gwarancji.Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.ZAPRASZAMY

Koszt 170-180PLN za 1m

Kontakt tel;

0-957417687

0-602575178

Rozmawialem z nimi w Gnieznie, widzialem jak pracuja, daja gwarancje 10 lat na studnie, w okolicach Pobiedzisk wiercili na 50-60m, moga zalatwic pozwolenie na tak gleboka studnie ale koszt ok 5000PLN. W sumie bardzo konkretna ekipa.

6. Studnie wiercone do 60 m, kopane, szamba z kręgów. Tel. 8178-430 0602-486-660

Przed wierceniem zaleca badanie dzialki - koszt 1000PLN, za studnie 30m wolaja 12000PLN!!!

moze sie na cos przyda?

 

Nadstaga - tel. 2970723 - polecam p. Robert Ratajczak, ew. Bartosz Maślanka. Biorę od nich materiały od zeszłego roku, rzeczywiście dobre ceny, skłonni do negocjacji, obsługa też niczego sobie - a zdarzało mi się że przywozili przysłowiowy worek cementu jak zabrakl

 

Jeżeli ktoś szuka iglaków to mam namiar bezpośrednio do "producenta", która obecnie ma m.in. thuje szmaragd w cenie 14 zł za drzewko wysokości ok. 100 - 110 cm ( po posadzeniu ).

Producent czy też hodowca mieszka w Stęszewie, tel. - 501-448-186.

Posiada w ofercie 4 rodzaje tj. szmaragdy, gardenlandy, plicaty i jeszcze jedne których nazwy nie pamiętam. Dodatkowo ma cisy. Wszystkie sztuki mają bardo mocno rozwiniete korzenie, trzeba rozcinać doniczki aby je wyjąć. Ceny mieszczą się do 15-16 zł za sztukę i w zasadzie to wszystkie mają ponad 120 do nawet 150 cm wysokości. Napisałem, że ceny "do 15-16" zł, gdyż można się jeszcze dogadać.

Jesienią brałem około 60-70 drzwwek i wtedy płaciłem chyba ok. 10-11 zł, natomiast w ubiegłym tygodniu dokupiłem szmaragdy w cenie 12.50.

Nigdzie w marketach ani w szkółkach nie dostaniecie w tej cenie drzewek o takiej wielkości.

Z tych 60-70 tylko jedna chyba padła przez zimę, ale wszyscy wiedzą jak długo trzymał mróz.

 

Pospółka/zasypka 12zł/Tona ,piasek do tynków 25-30zł/Tona.Ja nie brałem u Dolaty ,brałem u p.Danielewskiego w Dąbrowie.Towar ekstra bo mają dobrą sortownie do żwirów i piasków

 

 

Gdzie na Zachodzie Poznania kupuje się piasek. Chodzi mi o piasek do wykonania zaprawy, a pó�niej do wypełnienia fundamentów.

Podajcie jakie� namiary i ewentualnie ceny. Please

Zadzwoń do Pana Alfreda Dorny tel. - 603-086-220. Bardzo tanio

 

Sprawdź firmę Stolmat na Wołczyńskiej 47, my tam będziemy zamawiać kuchnię, robią w standardzie i na wymiar.

Murku a byleś w Napachaniu? Tam też robią na wymiar i to chyba nawet jest producent frontów do szafek

 

KUCHNIE- - SALIX

DRZWI!!

http://www.progressdrzwi.pl/index.php?parent=103&section=103

 

Proszę bardzo:

Projektowanie i Nadzory w Budownictwie Paweł Piotrowicz

ul. Poznańska 15

62010 Pobiedziska

tel. +48 61 817 76 64

kom. +48 601 736 119

e-mail: [email protected]

 

************************************************************

 

uff..trochę tego jest :)

 

jeśli ktoś mi za to podpowie jak zrobić drzwi w ściance działowej która będzemy murować samodzielnie z siporexu 10tki na klej to będę wdzięczna :)

po prostu nie wiem jak zostawić odpowiednią "wymiarową' dziurę na drzwi standardowe wewnętrzne - jakiś stelaż musze kupić czy co? a może sama zbić coś z desek? bo przecież tę czzęść "naddrzwiową' to wumrowac muszę..

i tu mam zonka :(

 

pozdrawiam wszystkich i miłego budowania :)

 

ps. tynkarze uciekli mi za granicę :(( musze znaleźć ekipę które pod koniec tego miesiąca wejdzie mi do domu i zrobi gipsowe (agregatem?)na prawie 300m2 powierzchni ścian. RATUNKU!!

dziś jestem po rozmowach z ponad 20 firmami. Nie potrzeują moich ścian- przeładowani :( ktoś ma jakiegoś wujka, szwagra, sąsiada? potrzebny mi na troche w Konarzewie przy Komornikach... :cry:

pilne..jestem w 7 miesiącu ciąży i do 10go pażdzeirnika musze tam zamieszkać :( dzidzia będzie po 20ym :lol: i wyjdzie na to, że pod mostem zamieszka.. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ava80 tak jak obiecalam - zloce cie cala - od stop do glow.

Bardzo chetnie bym ci pomogla, ale sama przeszlam podobny boj z tynkarzami jakis miesiac temu. Jenyna ekipa, ktora miala wolny termin (umowiony ze mna juz w marcu) to ta, ktora robi teraz u mnie. Wszyscy pozostali oferowali wrzesien - ale wszystkie namary sa na forum- w wiekszosci juz wypisalas, wiec podejrzewam, ze dzwonilas. Jesli nie - na białej liście wielkopolskiej jest pare danych na wykonczeniowcow - oni czasem robia tez tynki. Bardzo ci wspolczuje, ale jesli chcesz kogos na koniec sierpnia to niestety masz duzy problem. Byc moze pozostaje tylko gazeta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy!!

 

Potrzebny strop Teriva na wczoraj.

Za chiny nie wiedziałam, że trzeba to cudo zamawiać z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Może ktoś wie gdzie można zamówić na zaraz i w dobrej cenie?!!!!

 

pozdrawiam

Asia - oszołomka

mucha i synowie w przeźmierowie

pogogluj i zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasco - gdzie ten VBud, bo nie moge sobie skojarzyc...

 

Tego slonca, to faktycznie juz troche za duzo. Jak pomysle ile litrow wody wylalismy na ogrodek w tym roku, to az strach. Natomiast ciekawe, ze pomimo suszy, w zbiorniku na deszczowke, ktory nie ma dna a gleboki jest na 3 kregi, stoi ok 0,5 metra wody. Dabrowa... U Ciebie tez tak?

 

Pozdrawiam

Irek

 

 

V-Bud jest na Wichrowej (to za giełdą samochodową jadąc od przeźmierowa).

 

Ja nie mam zbiornika na deszczówkę, tylko pompę. Ale sąsiad który ma studnię na 3 kręgi narzeka, że mu wody brakuje (pojawia się i znika). Ale wiadomo, że poziom wód gruntowych w Dąbrowie jest bardzo wysoki - w sumie to dobrze, zwłaszcza dla drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula naprawdę trzeba zamawiać terive z 2 tygodniowym wyprzedzeniem?? :o :roll:

Tak mi powiedzieli w 3 firmach......

W ogóle niby towar jest ale albo nie ma na miejscu albo nie ma transportu dlatego wogóle radzę każdemu kto buduje się sam zamawiać towar z dużym wyprzedzeniem.

ja niby mam dobre znajomości w budowlanych firmach i pół mojej rodziny tam siedzi a i tak mam problemy...

 

pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy!!

 

Potrzebny strop Teriva na wczoraj.

Za chiny nie wiedziałam, że trzeba to cudo zamawiać z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Może ktoś wie gdzie można zamówić na zaraz i w dobrej cenie?!!!!

 

pozdrawiam

Asia - oszołomka

 

 

 

Witaj!!

 

To nie reklama ja od nich będę brała strop i bloczki :D

Dobre ceny -transport gratis -dobry kontakt.

Zobacz na link i po prostu zadzwoń do nich :D

http://www.konbet.com.pl/index2.htm

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...