Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

:o ja tez tam :-(

 

pali sie bo zasrani poznaniacy wiecznie rzucaja na trawy butelki po piwach i innych gownach ze o innych smieciach nie wspomne.nienawidze ich.zawsze jak ide tam na spacer 2 razy w tygodniu to ide z reklamowka zeby chociaz tych smieci z drogi i przydrozy oraz pobliskich traw wyzbierac.i zawsze jest ich pelno.a juz najwiecej to wyrzucaja rowerzysci.nienawidze tych skurwieli,zeby wyzdychali.amen

 

 

ktore miejsce sie pali???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:o ja tez tam :-(

 

pali sie bo zasrani poznaniacy wiecznie rzucaja na trawy butelki po piwach i innych gownach ze o innych smieciach nie wspomne.nienawidze ich.zawsze jak ide tam na spacer 2 razy w tygodniu to ide z reklamowka zeby chociaz tych smieci z drogi i przydrozy oraz pobliskich traw wyzbierac.i zawsze jest ich pelno.a juz najwiecej to wyrzucaja rowerzysci.nienawidze tych skurwieli,zeby wyzdychali.amen

 

 

ktore miejsce sie pali???????????????

 

Brzydlak,też nie lubię jak ktoś śmieci,ale może byś tak zmienił lub choćby wykropkował "sku...li" w poście? Zaraz się pewnie jaki rowerzysta za to obruszy. I może nazwie cię jak Twój nick tylko rz wykasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja tez jestem zapalona rowerzystka,ale NIGDY PRZENIGDY nie przyszloby mi do glowy udawac taka fajna bo jezdze na rowerku i wywalac za swoim tylkiem butelki po wodzie.nigdy tez nie wyrzucilabym smieci byle gdzie.od tego sa smietniki.ja swoje smieci zawsze zabieram do domu i wyrzucam w domu do sw kosza,czyli tam gdzie ich miejsce.a juz trzeba byc skonczonym debilem i brudasem zeby wyrzucac na sciolke lesna i w mlodniki szklane butelki lub rozpalac w lesie ogniska,zwlaszcza przy zagrozeniu pozarem.nienawidze tych syfiarzy i zycze im jak najgorzej.mam nadzieje ze wreszcie w tym kraju znajda sie pieniadze na sluzby lesne i tacy syfiarze beda dostawac wielkie mandaty az pojda z torbami.

 

he he a jak za rok zamieszkam pod zielonka to bede sobie od czasu do czasu robic kurs po lesie i jak zlapie takiego gnoja to mu kaze zeżrec te jego smieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dzis bardzo smutna i nienawistnie usposobiona :evil:

Dziewce tak jestes dzis smutna i nienawistnie usposobiona, że myslałam żes facet:)

 

Głowa do góry - wybudujemy wszyscy w końcu jakims cudem a na razie ciesz się że tak duże działki w Puszczy Zielonce i surowe przepisy dotyczące obiektu ekologicznie chronionego nie pozwalają na nadmierne zaludnienie i taz syfiarzy za wielu nie ma.

 

pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu

 

ha! a widzisz jak sie umiem kamuflowac? widac ze jestem z lasu :-)

 

ciesze sie bo przed chwila dostalam tel ze w polowie wrzesnia(szkoda ze tak pozno :-( ) wejdzie do nas ekipa i postawi nam stan surowy otwarty (ale bez dachu) za UWAGA..........10 tys!!!!! tadaaaaaaaaaam!

 

wiezba i tak bedzie zamowiona gotowa i wystarczy znalezc fajnego dekarza-tez nie z poznania :-)

 

a w poznaniu chcieli za robocizne od 43-60 tys :o

 

 

pozdrawiam wszystrkich zielonkowiczow:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ja tez tam :-(

 

pali sie bo zasrani poznaniacy wiecznie rzucaja na trawy butelki po piwach i innych gownach ze o innych smieciach nie wspomne.nienawidze ich.zawsze jak ide tam na spacer 2 razy w tygodniu to ide z reklamowka zeby chociaz tych smieci z drogi i przydrozy oraz pobliskich traw wyzbierac.i zawsze jest ich pelno.a juz najwiecej to wyrzucaja rowerzysci.nienawidze tych skurwieli,zeby wyzdychali.amen

 

 

ktore miejsce sie pali???????????????

 

Jestem jednym z "zasranych" poznaniaków, i do tego zdarza mi się jeździć rowerem.

 

Brzydzi mnie wyrzucanie śmieci za okno samochodu, z roweru, czy wywożenie śmieci do lasu.

 

Ale nie życzę komuś z tego powodu śmierci, i nie nienawidzę całego plemienia za kilku prymitywnych członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj dalej...

 

ja nienawidze cale plemie syfiarzy a nie rowerzystow bo sama uwielbiam jazdy rowerowe.

 

"spacerowicze" tez tam syfia

a w ubiegla sobote musialam zjebac malego bachora bo lamal male drzewka,jedno po drugim, a tatus lezal na laweczce i tylko raz mu zwrocil uwage (co nie pomoglo).a dziadeki siedzial w samochodzie i tez mial to w dupie.

 

wszystkim ktorzy sie tak zachowuja zycze jak najgorzej

 

i mam w dupie ze jestem nietolerancyjna

 

brudasom mowie NIE

 

i niech mi schodza z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu

 

ha! a widzisz jak sie umiem kamuflowac? widac ze jestem z lasu :-)

 

ciesze sie bo przed chwila dostalam tel ze w polowie wrzesnia(szkoda ze tak pozno :-( ) wejdzie do nas ekipa i postawi nam stan surowy otwarty (ale bez dachu) za UWAGA..........10 tys!!!!! tadaaaaaaaaaam!

 

wiezba i tak bedzie zamowiona gotowa i wystarczy znalezc fajnego dekarza-tez nie z poznania :-)

 

a w poznaniu chcieli za robocizne od 43-60 tys :o

 

 

pozdrawiam wszystrkich zielonkowiczow:-)

 

czy to możliwe? taka cena? ty szczęściaro!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozliwe sloneczko

 

ekipy z malych miasteczek biora ok 15 tys za robocizne stanu surowego ( z polozeniem dachu).dlatego podjelismy decyzje ze na miesiac wynajmiemy przyczepe albo barakowoz i przywieziemy ekipe. a ze to bedzie bez pokrycia dachu to bedzie 10 tys.gosc powiedzial 5 tys za pietro :-) materialy kupimy sami wiec jestem coraz bardziej dobrej mysli ze stan surowy otwart postawimy tak jak chcielismy za 120 tys brutto

 

alez sie rozpisalam znowu...ale to ze szczescia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ja tez tam :-(

 

pali sie bo zasrani poznaniacy wiecznie rzucaja na trawy butelki po piwach i innych gownach ze o innych smieciach nie wspomne.nienawidze ich.zawsze jak ide tam na spacer 2 razy w tygodniu to ide z reklamowka zeby chociaz tych smieci z drogi i przydrozy oraz pobliskich traw wyzbierac.i zawsze jest ich pelno.a juz najwiecej to wyrzucaja rowerzysci.nienawidze tych skurwieli,zeby wyzdychali.amen

 

 

ktore miejsce sie pali???????????????

 

brzydlak, uważaj dziewczyno

takie generalizowanie nie jest bezpieczne.

jestem akurat poznaniakiem, chociaż mam nadzieję, że niedługo przestanę nim być (bo skończę budować swój dom pod poznaniem), i Twoje określenie obraża mnie jak i pewnie wielu piszących tutaj.

 

TEŻ NIE NAWIDZĘ SYFIARZY, ALE Z TYMI ZASRANYMI POZNANIAKAMI TO PRZEGIĘŁAŚ. a co byś powiedziała, gdybym nazwał cię zasraną puszczanką (albo dla wzmocnienia efektu "zasraną puszczalską") - i co, przyjemnie?

 

polecam chwilę zastanowienia przed emocjonalnym klepaniem w klawisze.

 

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm to zalezy jak bardzo zasrana :-) jak po pas to spoko luzik, jak po pachy to moglabym sie poczuc zasmrodzona

 

 

a wy poznaniacy to macie takie niemieckie ego :-) i weze niemieckie :-)tylko tego niemieckiego porzadku sobie nie przyswoiliscie...

 

ale jeszcze wroci tu papa niemiec to was poduczy :-) he he, bo prusacy ida z pozwem o odzyskanie swojej wlasnosci do sadu wiec pewnie odzyskaja.i wreszcie zapanuje tu ta wspaniala niemiecka dyscyplina :-)

 

poznaniacy poznaniacy

 

a klawiaturka moja i moge klepac jak szybko zechce

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wy poznaniacy to macie takie niemieckie ego :-) i weze niemieckie :-)tylko tego niemieckiego porzadku sobie nie przyswoiliscie...

 

ale jeszcze wroci tu papa niemiec to was poduczy :-) he he, bo prusacy ida z pozwem o odzyskanie swojej wlasnosci do sadu wiec pewnie odzyskaja.i wreszcie zapanuje tu ta wspaniala niemiecka dyscyplina :-)

 

poznaniacy poznaniacy

 

to pochwal się jaka tradycja czy kultura stoi za Tobą...

 

ps. jestem poznaniakiem napływowym, więc gadki o niemieckim ego, etosie, wezach (co to???) i innych duperelach akurat nie do mnie

 

pps. szkoda, że niektórzy Polacy nawet pisania po polsku na komputerze nie przyswoili

 

a klawiaturka moja i moge klepac jak szybko zechce

nie o szybkość chodziło, a o przemyślenie co piszesz i czy naprawdę chcesz właśnie to napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe skoro naplywowym to nie poznaniakiem

poznaniakiem jest tylko ktos kto sie w poznaniu urodzil i wychowal (ulica zaswiadczy).ty mozesz byc co najwyzej mieszkancem poznania :-)

 

a za mna murem stoja niemcy buhaha ale ci lepsi ;-) z pomorza ;-) wiec po nich mam porzadek dyscypline wielkie kly i pazury...oraz dom ;-)

 

:-) pisac potrafie rewelacyjnie w 3 jezykach ;-) ale w topikowej rozmowie ani wielkie litery ani ogonki nie obowiazuja co akurat nie znaczy ze kogos nie szanuje.z wielkiej litery w necie zwracam sie jedynie do osob mi bliskich dobrze znanych lubianych lub w pismach oficjalnych :-)

 

mowie i pisze ZAWSZE dokladnie to co chce napisac ( z wyjatkiem literowek)

 

a propos literowek - to pps nigdy nie byl udana partia ;-)

"nie nawidze" - to zawsze piszemy lacznie

 

 

 

a mieszkac w poznaniu i nie znac wezy poznanskich to juz absolutnie niewybaczalne niedopatrzenie ...

 

 

a z innej beczki - to czy

1.F16 juz sa w bazie i czy faktycznie slychac u was (w kamionkach szczytnikach borowcu i koninku) jak lataja?

2.czy ten slimak do katowickiej bedzie w tym roku robiony?

3.czy te WIELKIE slupy energetyki jednak tam postawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) pisac potrafie rewelacyjnie w 3 jezykach ;-) ale w topikowej rozmowie ani wielkie litery ani ogonki nie obowiazuja

pierwsze słyszę - może u Was, na Pomorzu

 

a propos literowek - to pps nigdy nie byl udana partia ;-)

"nie nawidze" - to zawsze piszemy lacznie

tu mnie masz. ale mi nie chodziło w odniesieniu do Ciebie o literówki, ale o konsekwentne nie używanie polskich znaków w postach

 

a z innej beczki - to czy

1.F16 juz sa w bazie i czy faktycznie slychac u was (w kamionkach szczytnikach borowcu i koninku) jak lataja?

2.czy ten slimak do katowickiej bedzie w tym roku robiony?

3.czy te WIELKIE slupy energetyki jednak tam postawia?

i tu pokazałaś POZIOM. gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...