Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

My za beton B20 płaciliśmy 203 zł netto z dojazdem, a za bloczki 2,05 netto.

Dzięki! Ja w międzyczasie dostałem cenę 230 zł

Marzin

beton z gruszki B 20 190 netto z dostawa do Krzesin

No proszę! A jak to jest z tymi cenami netto/brutto. Mój projektant mówi mi, że często nie biorąc żadnego rachunku moge zapłacić tylko netto. Podobnie z innymi matariałami.

Mozesz podac namiary na te ekipy?

Wysłałem na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę! A jak to jest z tymi cenami netto/brutto. Mój projektant mówi mi, że często nie biorąc żadnego rachunku moge zapłacić tylko netto. Podobnie z innymi matariałami.

 

Jak bez rachunku to kwota netto -10% przecież sprzedający nie płaci w tym momencie żadnego podatku,czysty pieniądz dla niego.

Co do innych materiałów-piasek,cement,humus no może jeszcze bloczki betonowe -takie rzeczy można kupić b/rachunków,ale resztę materiałów kupowałbym na rachunek ew. z usługą na 7% VAT. No chyba ,że cena byłaby naprawdę korzystna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do tynków maszynowych na koniec września. Będę wdzięczny za jakieś namiary, zwłaszcza do ekipy, która ma na końcu września czas.

 

Nie wiem jak u nich z czasem i cenami.

PHU Flam-Bud

Dariusz Szczeciński

Chludowo, ul. Łagiwenicka 20, tel 811 66 65, kom 601 75 14 08

 

U mnie nic nie robili, ale wykonywali tynki w budynku biurowym, w którym pracuję. Zrobili to szybko i profesjonalnie.

Jak się z nimi skontaktujesz, to daj znać. Jestem ciekaw jakie ceny zaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dach 165m2 - wycena 33 000zł za wszystko: materiał (więźba,dachówka, podbitka) i robocizna. Co sądzicie o tej cenie????

 

A jakieś bardziej szczegółowe info? Bo to trochę mało - z czego pokrycie, rynny itp. itd. ?

 

Ja miałem dach 196 m2, dachówka Braas Cisar, rynny Wavin, nabitka z drewnianej boazerii - wyszło około 28 tys.

 

 

Witaj :D

Własnie doczytałam się iż masz dachówkę Braas Cisar.

Czy mógłbys napisać gdzie ją kupowałeś i jakie upusty otrzymałeś :D

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...