Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zeby czasem nie wyszlo na to, ze jestem niezadowolona z paulbuda - bo jestesmy zadowoleni ogolnie, ale jakos sie tak dziwnie poskladalo tym razem... bo jak robili nam podbeton to bylo wszystko na zloty medal :):):)

 

Wiec ogolnie ekipa jest jak najbardziej godna polecenia... :)

 

mam tylko nadzieje ze znajda czas zeby przyjechac i nam to co trzeba jeszcze dokonczyc... musze tez dodac na ich plus, ze pracowali u nas w sobote :) :) :)

 

pozdrawiam

 

mundzia

 

PS. I dodam ze podbeton byl u nas jedna z najlepiej wykonanych prac na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem z Wrocławia, mam problem ze znalezieniem ekipy do prac murarskich. Za pośrednictwem FORUM zaproponował swoje usługi p. Mirek Nurzyński,

koordynujący pracę ekip, i nam polecił ekipę p. Ryszarda Grzebiety,

który aktualnie pracuje w okolicach Poznania. Jeśli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia we współpracy z którymś z tych panów, dajcie proszę znać na priva.

P R O S Z Ę !!!!!

 

halszka.ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupuję działkę w Kostrzynie Wielkopolskim. Na wiosnę chciałbym rozpocząć budowę domu. Czy lepiej wziąć jedną ekipę do zrobienia stanu surowego zamkniętego czy może pojedyncze do wykonania poszczególnch prac? Czy mógłby ktoś mi polecić dobrych wykonawców w tym rejonie.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możecie polecić mi hydraulika do rozprowadzenia kanalizacji w fundamentach?

Dzięki, Sylwia

w jakim rejonie ta praca Misiowa? znam dwóch ale robią głównie na południu Poznania

 

Niestety na północy, dokładnie północny skraj gminy Suchy Las. To pewnie nie będą zainteresowani?

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie kupuję działkę w Kostrzynie Wielkopolskim. Na wiosnę chciałbym rozpocząć budowę domu. Czy lepiej wziąć jedną ekipę do zrobienia stanu surowego zamkniętego czy może pojedyncze do wykonania poszczególnch prac? Czy mógłby ktoś mi polecić dobrych wykonawców w tym rejonie.

Z góry dzięki

 

Po moich doświadczeniach uważam, że lepiej jest wziąć jedną ekipę. Na mniejsze roboty ekipy mniej chetniej wchodzą i więcej sobie liczą za prace.

Mam namiar na jedną dobrą firme właśnie z Kostrzyna, ale nie mam namiarów przy sobie. Jak znajde wysle na priv. Gdybym zapomniala to przypomnij mi na priv :)

 

Witam zatem w klubie naszym i zycze powodzenia!!

 

mundzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani pomóżcie

szukam projektu oczyszczalni firmy JPR, poniewaz nie mam bladego pojęcia jak to wygląda, a muszę coś takiego złożyć w starostwie. Może ktoś mógłby mi użyczyć coś takiego na wzór.

 

Wielkie dzięki

klementyna

 

Klementyna, zgłoś się do tej firmy... skąd my mamy mieć projekt oczyszczalni, o której piszesz :o

 

Ja zgłaszałam POŚ firmy BIOEKO w starostwie 5 dni temu i wzięłam ich projekt z internetu... wydrukowałam, nansiosłam lokalizację POŚ na mapkę geodezyjną, dołączyłam oświadczenie moje i małżonka o prawie do dysponowania nieruchomością, napisłam zgłoszenie o zamiarze montażu POŚ i fru...

 

Skontaktuj się z firmą, od której będziesz kupowała POŚ - oni napewno dadzą Ci projekt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow z Pyrlandii !!

 

Jestem tu nowy, dopiero rozgladam sie za dzialka w okolicach Rokietnicy. Mam zamiar postawic tam w przyszlym roku Barwnego. Moze macie jakies nr tel do osob sprzedajacych dzialki (tylko nie biur nieruchomosci - bo u nich wiekszosc ofert jest nieaktualna :-() w tej okolicy?

Pozdrawiam,

 

Tomek

 

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

słuchajcie na pewno się powtarzam ale nie mam czasu czytać wszystkich stron dlatego mnie ochrzańcie albo dajcie link jak już gdzieś ktoś to pisał.

Skąd blisko Poznania wziąśc tanie i suche drewno na więźbę?!!!!

 

pomóżcie bo czas mnie goni 1 października zaczynam dach

 

pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

Poszukuję fachowców do odwiertu studni - najlepiej około 150 mm. Nie mam na działce wodociągu , a woda będzie mi potrzebna do budowy. Murarze powiedzieli , że moga murowac , ale rura musi mieć 150 mm.

W okolicy znalazłem tylko takich na odwierty 3/4 cala - 100 zł za metr odwiertu z materiałem .

dzięki. seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam mamy takie nieśmiałe pytanie,

Na razie jeszcze nie myslałam o tej dachówce, ale poczytuje tu i ówdzie na forum, że w dachówkach braki, tzn sa problemy z zamówieniami Czy mam sie martwić na zapas i czy możecie potwierdzić bądż zaprzeczyc plotkom? Chce zamówić albo ruppa albo creatona bo maja najlepsze opinie a poza tym na moje oko ładnie wyglądaja na dachach

Ania

 

Aniu,

My też kładziemy dachówkę w październiku i troszkę się rozglądałam. Faktycznie z niektórymi kolorami i modelami jest już problem z zamówieniem, ale część jest dostępnych. My najprawdopodobniej będziemy mieli Ruppa miedziana angoba sirius i ostatnio w Wenie na Dąbrowskiego była dostępna.

Sylwia

Powinnam była ugryźć się w język :( . Właśnie obiecana nam rupp miedziana angoba nagle przestała być dostępna (dla nas :( )w Wenie do końca roku. Wiecie może, w której hurtowni można jej szukać w znośnych cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...