Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Tak swoją drogą, to chyba powariowali z cenami w Wienerbergerze.

ceny rosna wraz z popytem na poszczegolne materialy wczoraj bylem w Castoramie i nawet tam powoli zaczyna brakowac styropianu wiec mozna bezkarnie cene podniesc bo i tak przeciez kazdy kto potrzebuje to kupi material nawet kilka % drozszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Trzy dni temu trafiłem na to forum i od razu mam pilną potrzebę.

 

Na dzisiaj poszukuję dobrego kierownika do poprowadzenia budowy (kupiona działka z projektem w Zakrzewie i obecnym stanem 0).

Osoba która miała podjąć się prowadzenia dalej budowy (byliśmy umówieni na podpisanie dokumentów i spotkanie z ekipą) poważnie zachorowała i raczej nie będzie w stanie kierować budową. A materiały w drodze, ekipa gotowa do pracy po 20.09.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to chętnie pozbędę się zapakowanej palety (czyli 60 sztuk) porothermu 25P+W w cenie po 4zł za sztukę. Odbiór z Borówca transportem własnym (paleta waży ok. 1150 kg, więc osobówką z trzy razy trzeba by obrócić :roll: ).

 

Tak swoją drogą, to chyba powariowali z cenami w Wienerbergerze.

 

To ja Cię mogę przebić, mam na zbyciu paletę Porothermu 25P+W kl. 15, którš jestem w stanie oddać prawie za darmo - za skrzyneczkę piwa. Jest kto chętny ?? Mam także ok. 1/2 palety porothermu 11,5 cm - w podobnej cenie. Odbiór własny w Sadach - okolice Tarnowa Podgórnego.

 

Zapraszam chętnych - kontakt priv. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zaczynam walke z Aquanetem, mamy do podciagnięcia wode dla 2 działek~140m gm Mosina. Proponują mi podciągnięcie rury FI100"

(oczywiście we własnym zakresie)...chyba na moje oko deko przesadzają z ta średnicą.

Proszę napiszcie jak u Was wyglądała przeprawa z tą ,,niezwykle przyjazdna firmą".

Pozdrawiam

PS. Na kopercie korespondencyjnej maja symbol ,,przedsiebiorstwo FAIR PLAY" :lol: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to chętnie pozbędę się zapakowanej palety (czyli 60 sztuk) porothermu 25P+W w cenie po 4zł za sztukę. Odbiór z Borówca transportem własnym (paleta waży ok. 1150 kg, więc osobówką z trzy razy trzeba by obrócić :roll: ).

 

To ja Cię mogę przebić, mam na zbyciu paletę Porothermu 25P+W kl. 15, którš jestem w stanie oddać prawie za darmo - za skrzyneczkę piwa. Jest kto chętny ?? Mam także ok. 1/2 palety porothermu 11,5 cm - w podobnej cenie. Odbiór własny w Sadach - okolice Tarnowa Podgórnego.

 

Hmm.. no to ja też będę skłonny do negocjacji cenowych (no ale zejść poniżej skrzynki piwa to aż nieprzyzwoite).

A tak swoją drogą, niedawno szukałem po całym Poznaniu 30 szt. porothermu 11,5 i musiałem zadowolić się porotonem.

Ach ten przepływ informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Krys 1,

Tez mogę chyba polecić swojego architekta do adaptacji. Jest co prawda bardzo młody i ale całkiem konkretny i szlo sie z nim zdecydowanie dogadac. Dzwonilam do niego z każdą pierdołą, bo jestem straszna marudą, facet cierpliwie wszystko wyjasniał i doradzał. Chyba dosc tani ja zaplacilam 1000 zł plus ew VAT plus konstruktor do przeliczen z którym współpracuje - 400 zl . W adaptacji nie było zadnych błedów poza tym, że facet zapomniał ponumerować kartek i i musiał pobiec do urzedu żeby to nadrobić. Pozwolenie było błyskawiczne. Ostatnio też dzwonilismy do niego z pytaniami i tez bez problemu wszystko wyjasnial. Jesli jeszcze potrzebujesz namiary to napisz na pryw.

 

Ania

HEJ! Monitoruje forum od kilku dni bo własnie stałam się szczęsliwa (?)posiadaczką projektu C34. Szukam teraz architekta, który naniesie mi moje pomysły, pozmienia rozmiary okien i będzie cierpliwy. Czy mozesz mi podac namiary na twojego?

jesczze nie wiem jak to forum technicznie obsługiwac, podaje wiec maila [email protected] i z góry dzieki

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do kupienia albo wypożyczenia betoniarkę (na weekend). Może ktoś ma zbędną na działce i chce się pozbyć albo nie jest mu potrzebna przez kilka dni? Chętnie bym skożystał.

Jest gdzieś w okolicy Poznania jakaś firma, w której można wypożyczyć betoniarkę?

 

Nie wiem czy na pewno można wynająć betoniarkę,ale dużo sprzętu mają na Naramowickiej i w Komornikach przy głównej trasie na Wrocław.Ta sama firma-dwa oddziały.

W Komornikach jest więcej sprzętu.Próbowałem poszukać nazwy ale wyleciała mi z głowy,a w necie nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do kupienia albo wypożyczenia betoniarkę (na weekend). Może ktoś ma zbędną na działce i chce się pozbyć albo nie jest mu potrzebna przez kilka dni? Chętnie bym skożystał.

Jest gdzieś w okolicy Poznania jakaś firma, w której można wypożyczyć betoniarkę?

wypozyczenie z firmy mozna tutaj albo tutaj

ja betoniarki nie mam wiec nei pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje do kupienia albo wypożyczenia betoniarkę (na weekend). Może ktoś ma zbędną na działce i chce się pozbyć albo nie jest mu potrzebna przez kilka dni? Chętnie bym skożystał.

Jest gdzieś w okolicy Poznania jakaś firma, w której można wypożyczyć betoniarkę?

 

Nie wiem czy na pewno można wynająć betoniarkę,ale dużo sprzętu mają na Naramowickiej i w Komornikach przy głównej trasie na Wrocław.Ta sama firma-dwa oddziały.

W Komornikach jest więcej sprzętu.Próbowałem poszukać nazwy ale wyleciała mi z głowy,a w necie nie mogę znaleźć.

Ta firma to EWPA. Komorniki, ul. Poznańska 52. Braliśmy od nich zagęszczarkę. Na Naramowickiej mają lżejszy sprzęt. Rom, zdaje się, że glebogryzarki też tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...