Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Koszt tynków 23zł z materiałem a namiary podam na priv. A i chłopcy piš na budowie troszkę mi ich szkoda bo noce doć chłodne

Do takich tynków to chyba rzeczywicie trzeba nówki łyżwy zakupić

 

Poszukuję ekipy do tynków cementowo-wapiennych jeśli chwalona ekipa takowe wykonuje to proszę o namiary na priv

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie przepusty wykonać w fundamencie ? Na kanalizę fi 150, ale czy robic dodatkowo przepusty na gaz i prąd ? Czy lepiej przekłówac się przez bloczek ?? Jeżeli robić to jakie fi ??? O co chodzi z przepusem na doprowadzenie powietrza do kominka ??? :o Zwątpiłam już :-? Będę wdzieczna za podpowiedzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek-MZM mam pytanie w zwiazku z firma "find" probowalam dzisiaj ich znalezc na ul:28 Czerwca 1956r 130/2, ale firmy ani widu ani słychu.

Czy jest to firma "domowa" jednoosobowa?

Czy maja jakis punkt stały?

A mam elektyke do zrobienia!

 

A wystarczylo zobaczyc na ich strone www i zadzwonic. Podaje telefon:502 855 882.

Masz racje to mieszkanie na ktore jest firma zarejestrowana. Nie maja biura (i slusznie) ale mozesz spokojnie zadzwonic. Aha, jesli sie boisz ze to jakas malutka firemka nie wiadomo skad to wiedz, ze maja stale kontrakty na glaxo, Bridgestone i w inych duzych firmach :)

 

PS Jesli powiesz ze masz tel. od Macka z Borowca moze bedzie milsza rozmowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mebli to polecam Vox i Black Red White. Maja salony w kilku puktach w Poznaniu - w tym w tych doch centrach wnetrzarskich w Komornikach (choc nie pamietam,ktory gdzie). Wg mnie bardzo ladne meble w przyzwoitej cenie i dobre jakosciowo. Kilku znajmoych ma meble BRW m.in. w sypalni i w salonie - co prawda dopiero od 3 lat, ale nie slyszalam zlego slowa - wrecz przeciwnie same zachwyty.

Zapomniłem dodać że BRW też przerobiliśmy i niestety u nich max szerokość łóżka to 160 cm :( . My rozglądamy sie za 180 cmi wyjdzie na to że damy zarobić Swarzędzkiemu stolarzowi :wink: bo cenowo wychodzi ciekawiej no i będzie to drewno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie meble bede robic u stolarza wg wlasnego projektu. Ale go nie polecam bo jest bardzo nieterminowy i do terminu wykonania trzeba dodac drugie tyle... No ale tani i rodzina - nawet teraz mieszkamy w jedym domu :wink: Ale jesli juz to meble kupowalabym wlasnie w BRW albo Voxie.

 

Mam pytanko. Wyceniam sobie wlasnie drzwi wew. Po pierwszych zachlysnieciach firmami tj.: Dewro, Interdoor, Sapelli musialam zejsc na ziemie i zaczac szukac w czyms tanszym - jak Polskone (bo maja drzwi malowane na kolor a na takich mi zalezy) i Dre... Przy zamoeniu na kwote netto ok. 4500 zaoferowali mi w saloni e w Przezmierowie 8 % rabatu. o o tym myslicie? Czy to godziwy rabat? Moze ktos uzyskal gdzies lepszy? Bede wdzieczna za podpowiedzi, bo to koszmarnie doga inwestycja te drzwi na caly dom :D Czy braliscie drzwi z montazem? Daja cene 140 zł/szt. Moj wykonczeniowec zrobi mi to za 50 zł/szt. Jakby mozna bylo jeszcze od drzwi vat od liczyc to juz wo ogole byalby poezja... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 3 koła PLN za kierownika bud. to średnia czy górna strefa w Poznaniu i okolicach?

 

Oj sporo kasy!! :D

Zadzwoń pod ten numer 604175485 p.Konieczny. :D

Co prawda kierownik mieszka w Wągrowcu ale pracuje w Poznaniu.

Kierownikuje przy mojej budowie i do tej pory mogę tylko się o nim wyrażać w samych superlatywach !! :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukje dobrego wkładu kominkowego 14kw w granicach 2000-2500 z szyberem. czy ktoś mi poleci cosik?

 

Nie wiem czy dobry:) U mnie działa:) ma szyber, duży czopuch i kosztuje niecałe 2tys.

Zobacz na http://www.kratki.pl maja 12kv ca.1500 lub zuzia 16kv ca.2000

 

dzięki spr. a jak dużą masz pow. domu?

i czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z sasiedniego lubuskiego, może znacie obecnie wolnego cieslę, dach czeka a moj dzwonił i podał ,że mu robotnicy na zachód nagle wyjechali?najbardziej chodzi mi o polozenie więxby bo krokwie leżą i czekają. A my spimy na budowie i czuwamy. dach 320m2

Ja nie mam jeszcze swojego osobistego doświadczenia ale obserwuję od dwóch lat budowy przed moimi oknami. Mam namiary na firmę od dachu, podobała mi się ich praca. Inwestor tej budowy ich chwalił i mówił,że nie są drodzy. Są ze śremu nie wiem tylko czy to dla ciebie nie za daleko:USŁUG DEKARSKO CIESIELSKIE

RADZIEJEWSKI JANUSZ

tel.509400929

 

pozdrawiam Krys1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wielkopolan,

mam pytanie czy ktos moze mi polecic jakiegos solidnego elektryka z Poznania, ewentualnie w poblizu Rokietnicy?

Domek czeka, łysiutki :lol: bez instalacji i potrzebny elektryk z uprawnieniami.

Dzieki z gory!

Witam.Ja mam namiary naAndrzeja Trzmiela tel. 602459170

 

Krys1

Sorry nie przeczytałam wypowiedzi igi9 (szukaj wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...