Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U mnie akurat bedzie robil schody i 2 pary drzwi duet stolarzy polecanych wczesniej przez Macka z Borowca (Maciu bardzo ci dziekuje za te namiary :D!),

 

Maciu jak pieszczotliwie :D

 

Fajnie ze nadal dzialaja i ze maja sie dobrze. Radze czasem posluchac jak rozmawiaja ze soba, szczegolnie jak czegos zapomna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem ze nieskromnie i ze pewnie dla wielu bede bucem ale.... niech tam

 

Chcialem sie pochwalic:

 

W NAJNOWSZYM NUMERZE MURATORA 11/2006 JEST ARTYKUL O ROZBUDOWIE NASZEGO DOMKU! SZUFLANDIA! JAK FAJNIE JEST PRZECZYTAC O SOBIE

 

nawet wiekszosc rzeczy sie zgadza :)

 

Koniec samozachwytu.

Pozdrawiam

 

 

Tak właśnie czytam ten artykuł i gdzieś juz dom tego koloru na forum widziałam :D

Teraz już wiem do kogo należy Szuflandia !! Nie jest własnoscia Kingsajzu tylko Twojej rodzinki!!

Jesteście sympatyczną rodzinką !! :D :D

 

 

Pozdrawiam !! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem ze nieskromnie i ze pewnie dla wielu bede bucem ale.... niech tam

 

Chcialem sie pochwalic:

 

W NAJNOWSZYM NUMERZE MURATORA 11/2006 JEST ARTYKUL O ROZBUDOWIE NASZEGO DOMKU! SZUFLANDIA! JAK FAJNIE JEST PRZECZYTAC O SOBIE

 

nawet wiekszosc rzeczy sie zgadza :)

 

Koniec samozachwytu.

Pozdrawiam

To ja sie tez pochwale:

dzis nastapilo zakonczenie (i rozpoczecie rowniez) montazu osadnika bezodplywowego nazywanego wulgarnie szambem. Byc moze cala operacje rowniez opisza jakies magazyny, zachecam. Material zdjeciowy do publikacji tanio sprzedam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi gdzie oprocz zwirowni Krzesiny mozna kupic zwir z tej strony Poznania?

odpowiadac moga i starzy i nowi uzytkowinicy 8)

 

Ja kupuje żwir od pewnego Pana który wozi ze środy wlkp. Żwir jest z kawałkami gliny, kamyczki, nie nadaje sie do zaprawy ale ideał do wypełniania chatki pod beton, na opaske wokól domciu. 30 ton wozi mi za 350zł, to super tanio. Daj znać czy cię interesuje poszukam numeru.

 

Piasek płukany do murowania, 16ton, 380zł wozimy z Dąbrówki. Cena z transportem w okolice Gądek.

 

Pozdro

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajurkow,

można prosić o namiary na Środę i Dąbrówkę?

 

Facet megawielkim samochodem 30ton żwir Środa Wlkp. 602 242 682

przed zamówieniem dogadajcie cenę i towar

 

Piasek płukany z Dąbrówki - naprawdę dobry towar do murowania, ja zamawiam 0.2 płukany 16t za około 380zł - telefon do firmy z Krzesin - 618 798 898

 

Pozdro

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś może mi doradzic, gdzie w Poznaniu jest sklep w którym jest duzy wybór klinkieru róznych marek. Chciałabym sobie popatrzec i dopiero wtedy powybierac, w dotychczasowych hurtowniach klinkier jest jak dotąd "przy okazji"??

 

Ania

Dosyc duzy jest w hurtowni HDMB na dziadoszanskiej.

Sam rowniez wybieralem i kupowalem w hurtowni w Borowcu,

mieli wiekszosc po 1 sztuce z produkcji wienerbergera i CRH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś może mi doradzic, gdzie w Poznaniu jest sklep w którym jest duzy wybór klinkieru róznych marek. Chciałabym sobie popatrzec i dopiero wtedy powybierac, w dotychczasowych hurtowniach klinkier jest jak dotąd "przy okazji"??

 

Ania

 

Budmar w Baranowie http://www.budmar.pl

Ale wybór cegły jest tam trudny, jeszcze trudniejszy niż płytek w dobrym salonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciu jak pieszczotliwie :D

 

Akurat tak wyszlo :wink: Ale moge juz tak zawsze do ciebie pisac jesli ma to ci sprawic przyjemnosc :wink:

A w ogole zmotywowales mnie do przeczytania aktualnego Muratora :wink:

 

Jak na razie spotykam sie tylko z jedym stolarzem (mieszka akurat na koncu ulicy, gdzie buduje :o ). Razem w akcji to zobaczeich pewnie w grudniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...