Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

[- jest juz jeden GEBERIT i pracuje POŚ,

To tyle ode mnie! Pozdrawiam Wszystkich!

powiedz mi jeszcze co masz za POS?

pozdrawiam

 

 

Witajcie ponownie,

 

brachol - POŚma z BIOEKO

 

Jolka_ - przepraszam, ale namiarów ekipy jeszcze nie daję, bo chciałabym aby najpierw skończyli prace u mnie, a jest tego jeszcze sporo. Polecę ich Wszem i Wobec jak już skończą u mnie, a będzie to prawdopodobnie około marca 2007. Pompę ciepła mam z firmy ClimaKomfor Grudziądz, ale podobno ostatnio dają takie oferty cenowe :o , że trudno je zaakceptować. Jak będzie sz chciał zobaczyć jak to ustrojstwo działa, to zadzwoń - mój GSM podałam Ci na priv. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowie gdzie w Poznaniu lub okolicach najtaniej kupię tuje????

Ubiegłej jesieni kupiliśmy w Stęszewie za 11-12 zł za sztukę drzewka wysokości około 140-150 cm po posadzeniu. Wszystkie sie przyjęły. Niestety nie posiadam teraz numeru telefonu do nich. Jest to w Stęszewie, jadąc główną drogą w kietunku Leszna, ostatnia ulica po prawej stronie przed rondem. Tam też na płocie jest duża reklama z numerem telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto budowal lub bedzie budowal fundamenty lawy nie w wykopie tylko za pomoca szalunku (chyba tak to sie nazywa )?

 

w zwiazku z niepewnoscia co sie kryje na mojej dzialce podjalem decyzje o wykopaniu wielkiego dolu na jakies 60-70 cm na calosci tam gdzie bedzie dom stal od poziomu 0 wytyczonego. Do dna dolu mam 125 (-132 w projekcie) okazalo sie ze nie jest zle dokopali sie do twardego podloza (jutro dokladnie to oceni kierbud )

ale teraz musze na lawe zrobic szalunki i zastanawiam sie czy nie odpuscic sobie budowania z kanoldow i wylac calosc betonem (nie wiem czy to taniej czy drozej - jeszcze nie liczylem ) tylko w takim razie bede potrzebowal szalunku na wysokosc 130-140 czy mozna to gdzies wynajac czy lepiej z plyt samemu robic a moze tylko zorbic szalunek na sama lawe a reszte budowac z kanoldow ??

prosze o opinie i pomoc w rozwiazaniu tego problemu - moze ktos ma doswiadczenie z sowjej budowy odnosnie szalunkow ?

dzieki z gory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy!

szukamy namiar na dobrego sprawdzonego i nie drogiego architekta.

ps.czy 1500zl za adaptację projektu to dużo?

ja jestem na podobnym etapie, trochę podzwoniłem i pochodziłem i jest tak : biura liczą sobie za samą adaptację projektu gotowego do działki ok 1200-1300 pln. A faktyczne adaptacje projektu czyli zmiany to już różnie, czasami ogólna kwota a czasami za każdą rzecz od 150 do 500 pln. Ja jak zsumowałem w jednym to wyszło mi za zmiany 1750 pln :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wie gdzie mozna wypozyczyc gotowe szalunki ????????

prosze o namiary

albo z czego najbardziej sie oplaca

z deski czy sklejki samemu zrobic a moze wypozyczyc ??

Rozmawiałem ze znajomym który wypożyczał szalunki. Szalunki były metalowe i : rozładunek, ustawienie i oczyszcenie niektórych było tak upierdliwe, że w pewnym momencie zadzwonił do firmy, żeby sobie to zabrali bo on tego nie chce.

Inny znajomy buduje właśnie stan zero, firma budowlana robiła mu szalunki i zapłacił 1/3 kwoty za deski, bo szef firmy stwierdził, że wykorzysta je na 3 budowach. Układ uczciwy, firma b.dokładna ale droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -pilnie poszukuje ekipy do zrobienia ogrodzenia z siatki wraz z podmurowką, ok 150 metrów Jeszcze przed zimą( o ile nie przeszkodzą mrozy i śniegi, ale na razie jest ciepło). Prosze poleccie kogos, bo jedna ekipą wyskoczyła mi taka ceną, ze wymiekłam:(((. Okolice Poznania ( południe)

MOj kolega ze szkoly prowadzi firme ktora zajmuje sie ogrodzeniami watpie zeby mial czas bo raczej jest zawalony robota ale telefon moge podac Tomasz Sobkowiak 606871947

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ostatnio mężuś kupił przewody elektryczne w dobrej cenie :D

Jeżeli kogoś to interesuje to proszę link http://www.bhu.com.pl/www/index.php

 

Teraz jest tam tzw.Promocja słoneczna.

 

Co prawda my bedziemy rozkładać elektrykę na wiosnę ale juz kupiliśmy

kable .

 

Porównywaliśmy ceny w Castoramie i innych hurtowniach i tutaj wyszło taniej.

No chyba że jeszcze w innym miejscu są bardziej konkurencyjne ceny?? :x

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mice! a jeśli można zapytać to na jakim osiedlu się budujesz bo my też w szczytnikach!:) dzięki za podpowiedz :wink:

Ja buduje na Leśnej Polanie, czyli jadąc Jeziorną, 100m za sklepem w lewo i z 800m prosto za laskiem 8)

 

No to gdzie to Wasze wzgórze :wink: ?

 

hyyy no tak wzgórza żadnego to tam na prawde nie ma, więc kto wymyślił tą nazwe dla nowego osiedla w szczytnikach? ( od piotrowskiej w lewo). ciekawostka sa takze nowonadane nazwy ulic: kubusia puchatka, calineczki i koziołka matołka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...