Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Jesli ktos potzrebuje kogoś do wykonczeniówki (płyki, panele, karton-gips, gładzie, malowanie itd) to polecam tego goścoia co u nas robił. Jesteśmy zadowoleni bardzo. Namiary sa w Grupie solidnych z Wielkopolski. My jestesmy bardzo zadowoleni a nie miał z nami łatwo :) jak ktos chce prysznic bez brodzika to u nas zrobil po mistrzowsku... i zadne dekory nie były mu straszne :)

 

jak by co to wiecej informacji na priv...

 

pozdrawiam

 

mundzia

 

PS, mozna sie powolac na mnie, robił u nas w Biskupicach :)

 

Proszę o namiary i kilka słów co do ceny :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Namiary juz podaję: Pan Jurek 889846333

 

Co do cen to wydaje mi się że są przystepne, z tego co się orientowałam, ale najlepiej sie umawiać na konkretnej robocie, bo przez telefon mi ceny nie podał i mówił że musi zobaczyć... natomist robi robote moim zdaniem bardzo dobrze i choć nie był najtańszy to jesteśmy zadowoleni bardzo... z tego co mówił to ceny też zależa od materiału z jakiego robi (na przykład płytki) ale w sumie nie wiem czemu tak...

 

pozdrawiam

 

mundzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżeństwo,

 

Mam do sprzedania 40m2 wełny ROCWOOL Eco Rock Max 18 cm, pozostało mi z ocieplenia ścian zewnętrznych. Mogę pomóc w transporcie. Wiem, że na cały domek to za mało, ale np. na północną ścianę napewno komuś wystarczy.

 

Ewentualnych zaiteresowanych prosze o infor na priv.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak wyszlo jak wyszlo i musze poczekac z dachem do wiosny, stad tez potrzebuje zabezpieczyc strop na zime.

 

Moze ktos ma (w okolicach poznania) jakies niepotrzebne (zbedne) rolki papy? potrzeba tego na jakies 120-130m2 ale nie moze byc mniej, chodzi mi o to ze nie mam co kupowac nowej papy bo i tak jej nie wykorzystam.

 

kontakt tel. 512 875-167 lub mailowo rospaw {malpa} gmail {kropka} com

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak wyszlo jak wyszlo i musze poczekac z dachem do wiosny, stad tez potrzebuje zabezpieczyc strop na zime.

 

Moze ktos ma (w okolicach poznania) jakies niepotrzebne (zbedne) rolki papy? potrzeba tego na jakies 120-130m2 ale nie moze byc mniej, chodzi mi o to ze nie mam co kupowac nowej papy bo i tak jej nie wykorzystam.

 

kontakt tel. 512 875-167 lub mailowo rospaw {malpa} gmail {kropka} com

 

Pozdrawiam,

Pawel

 

 

Niestety papy nie mam ale czy nie mógłbyś zabezpieczyć stropu czarną folią budowlaną?? Wywinac ją na zewnętrzną część ściany.

Myślę że tak zabezpieczony strop przetrwa zimę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego architekta do wykonania adaptacji projektu - i żeby jeszcze zdjął z głowy całą papierologię do pozwolenia na budowę, i niedrogi był...

Mam nadzieję, że takie rzeczy to nie tylko w Erze ;)

 

Przy okazji - czy różni się nadzór autorski od kierowania budową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem z Poznania ale od marca 2007 mam się zamiar budować w Kostrzyniu Wielkopolskim.Czy jest tu ktoś jak tak nie się odezwie?

Pozdrawiam

 

A to ja mam podobnie ;)

Tyle że ja na wiosnę planuję się przeprowadzić do Kostrzyna. Po szczegóły przygód budowlanych zapraszam do mojego dziennika.

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...