Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To ja sie wtrace mimo, ze nie mam drewnianych :D Zobacz w Thermofasadzie na Góreckiej (bardzo profesjonalna obsługa i motaż - duży wybór okien) albo u braci Bertrand w Przeźmierowie chyba (na rogu Rynkowej i trasy będącej przedłużeniem Dąbrowskiego na Auchan)- niech ktos mnie poprawi jak zle wskazuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff.... nareszcie dostałam się do komputera - nie ma to jak mąż na urlopie :roll: :wink:

 

Znalazłam tych Braci Bertrand w internecie, już nawet dzwoniliśmy żeby dowiedzieć się co nieco. Kurcze muszę powiedzieć że szkutne te ich okienka :wink: mam orientacyjną cenę na model prestige o wymiarach 1800x1500 z montażem. Na drewnie sosnowym wychodzi +/- 2150 zł jednak w praktyce pewnie okaże się, że wyjdzie drożej. No a my trochę tych okien w domu będziemy mieli, więc może się uzbierać całkiem pokaźna sumka :( Ale zrobimy wycenę i na drewniane i na pcv i zobaczymy czy różnica będzie do przełknięcia. Generalnie pierwszy kontakt z Braćmi ok. A Thermofasadę jeszcze sprawdzę, bo już słyszałam o nich pozytywne komentarze - dzięki Iga za przypomnienie :)

 

Wymagający inwestorze Rezi :wink: - czy mógłbyś napisać parę słów o współpracy z firmą Bracia Bertrand? Podobno jestś zadowolony z jakości okien, z montażu również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra porządna firma ale ..........

z tego co wiem koszmarnie długo czeka się na okna drewniane, w chwili obecnej większą czesć produkcji wysłają do Europy

 

do dobrych producentów można zaliczyc tez PozBud w Luboniu - swego czasu ceny i jakosc mieli podobna do Braci B.

 

ja co prawda mam Pcv na profilu galean 7000 w okleinie złoty dąb i musze powiedzieć że wyszły idealnie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra porządna firma ale ..........

z tego co wiem koszmarnie długo czeka się na okna drewniane, w chwili obecnej większą czesć produkcji wysłają do Europy

 

do dobrych producentów można zaliczyc tez PozBud w Luboniu - swego czasu ceny i jakosc mieli podobna do Braci B.

 

ja co prawda mam Pcv na profilu galean 7000 w okleinie złoty dąb i musze powiedzieć że wyszły idealnie bez zastrzeżeń.

 

No właśnie gostek coś tam wspominał, że na drewniane długo się czeka i generalnie dało się wyczuć, że bardziej poleca pcv. Mnie w okleinowanych odrzuca to, że jak się otworzy takie okno to widać biały plastik, ale podobno barwią ten plastik na kolor okleiny więc w sumie całkiem dobre rozwiązanie. A i profile galean z tego co czytałam są chwalone to i sprawa do przemyślenia. Wszystko zależy od ceny. W sobotę wybieramy się do nich obejrzeć te okna.

 

O Pozbudzie nie słyszałam, ale dziękuję za info - mamy czas więc sprawdzimy sobie przy okazji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje Pompe ciepla i trochę już w tym siedziałem, tak że służe informacją.

 

Dzięki Łukasz, jakbyś na priv jakiś nr kontaktowy podał, byłoby super. Ja byłam na poleko, też się chętnie podzielę wrażeniami odnośnie pomp i ich przedstawicieli.

 

Pozdrawiam

Natalia

 

Witam wszystkich sympatyków PC, czy równiez mogę prosić o namiary spradzonych dostawców tych urządzeń operujczch na terenie Wielkopolski.

 

Jestem dopiero na etapie załatwiania formalności budowlanych, ale teraz jest najlepszy moment żeby zdecydować, czy warto budowac przyłącze gazowe, kominy i wszystkie inne niepotrzebne przy pompach gadźety.

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim budującym Wielkopolanom życzę wytchnienia i radości w Święta Bożego Narodzenia a w Nowym 2007 Roku elastycznych portfeli i dużo cierpliwości. Przypuszczam bowiem, że będzie to jeszcze cięższy rok dla inwestorów niż mijający 2006! Trzymajcie się dzielnie!.

 

Pozdrawiam,

Alison

 

PS. Przeprowadzkę planujemy na luty 2007!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...