Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ślicznie proszę, wesprzyjcie mnie jakimiś namiarami na:

- dobrego, niekoniecznie taniego, kierownika budowy

- ekipe do stanu surowego, ewentualnie do samych fundamentów

pozdrawiam

 

Do czego to doszło, żeby samą siebie cytować... :o :wink:

Punkt drugi ciągle aktualny... naprawdę nikt nie może nikogo polecić??

A może powinnam się jakoś wkupić do grupy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki! no tak troche źle to napisałem.... :oops: chodzło mi oczywiście też o dystrybutorów, sprzedawców...

 

 

I co , czekasz aż jakaś litościwa dusza zajrzy na strony producentów, skopiuje listy dilerów i wklei w tym wątku? Bo nie pytasz o sprawdzonych i polecanych, tanich i solidnych tylko takich jak leci, z okolic Poznania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Krainy Podziemnych Pomarańczy :wink:

 

Kupiliśmy działkę w Jerzykowie gm. Pobiedziska i zaczynamy uruchamiać tą całą biurokratyczno-finansową machinę budującą.... na razie jesteśmy na etapie wyboru firmy która zbuduje nam mały domek 135m + garaż, do stanu developerskiego, dalej załatwianie pozwoleń, przyłączeń itp itd... Dobrze że jest miejsce w którym można nabrać nadziei że to wszystko jest do pokonania. W końcu każdy z Was walczył lub walczy z podobnymi wyzwaniami.

 

Trzymajcie kciuki :D

 

A może jest ktoś kto budował się w tej okolicy ?

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Krainy Podziemnych Pomarańczy :wink:

 

Kupiliśmy działkę w Jerzykowie gm. Pobiedziska i zaczynamy uruchamiać tą całą biurokratyczno-finansową machinę budującą.... na razie jesteśmy na etapie wyboru firmy która zbuduje nam mały domek 135m + garaż, do stanu developerskiego, dalej załatwianie pozwoleń, przyłączeń itp itd... Dobrze że jest miejsce w którym można nabrać nadziei że to wszystko jest do pokonania. W końcu każdy z Was walczył lub walczy z podobnymi wyzwaniami.

 

Trzymajcie kciuki :D

 

A może jest ktoś kto budował się w tej okolicy ?

 

pozdrawiam

Marcin

 

Witamy, zaglądaj też tu my zaczynamy wiosną albo już jesteśmy na etapie stanu surowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki! no tak troche źle to napisałem.... :oops: chodzło mi oczywiście też o dystrybutorów, sprzedawców...

 

 

I co , czekasz aż jakaś litościwa dusza zajrzy na strony producentów, skopiuje listy dilerów i wklei w tym wątku? Bo nie pytasz o sprawdzonych i polecanych, tanich i solidnych tylko takich jak leci, z okolic Poznania ...

 

co ty piszesz....???? :o *(potrafie korzystać z internetu :p ) oczywiście że pytam o sprawdzonych a nie takich jak leci no i dziękuje za poleconych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam geodety który sporządzi mapki i adaptację projektu do mojej działki. Działka w Jerzykowie gm. Pobiedziska.

Pozdrawiam

 

Geodeta nie zrobi Ci adaptacji projektu do warunków miejscowych bo nie ma takich uprawnień.Trza architekta łapać :D:D:D

 

Dzięki za odp. Jestem zielony wciąż. Jaki to może być w przybliżeniu koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam geodety który sporządzi mapki i adaptację projektu do mojej działki. Działka w Jerzykowie gm. Pobiedziska.

Pozdrawiam

 

Geodeta nie zrobi Ci adaptacji projektu do warunków miejscowych bo nie ma takich uprawnień.Trza architekta łapać :D:D:D

 

Dzięki za odp. Jestem zielony wciąż. Jaki to może być w przybliżeniu koszt ?

 

Mapka 400-600zł

Projekt budynku gotowy 1000-1500zł

Projekt budynku indywidualny od 3000zł ale odpada koszt adaptacji

Adaptacja od 700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...