Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was cieplutko ..

 

Gratuluje domów i ich budowy, nam na razie musi wystarczyć mieszkanie w Poznaniu, które bedziemy remontować, dlatego zwracam sie do Was

 

proszę o namiary i pomoc w znalezieniu dobrej ekipy/ fachowca by :

* zburzyć i postawić ścianki

* wymienić instalacje elekkrtyczą, kanalizacyjną

* zerwać podłogi i położyć płytki/panele

* zerwać boazerie oraz wygispować ściany

* położyć płytki oraz urządzenia w łazience i kuchni...

 

będę bardzo wdzięczna za każdy namiar i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zawracać gitary ale musze zapytać :

 

1. Chce kupić ogrodzenie z siatki, normalnej, nie autostradowej, 75 metrów - znacie może jakaś rozsądną firmę z okolic poznania ?

 

2. To ogrodzenie chciałbym zamontować na podmurówce - szukam ekipy która się tego podejmie, jeśli macie jakieś namiary będę wdzięczny.

 

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zawracać gitary ale musze zapytać :

 

1. Chce kupić ogrodzenie z siatki, normalnej, nie autostradowej, 75 metrów - znacie może jakaś rozsądną firmę z okolic poznania ?

 

2. To ogrodzenie chciałbym zamontować na podmurówce - szukam ekipy która się tego podejmie, jeśli macie jakieś namiary będę wdzięczny.

 

Ja kupowałem tu: http://www.siatki.com.pl/

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Witam wszystkich

Znam co prawda paru forumowiczów z Wlkp. ( pozdrówka dla Hanpio, Witolo, kenji - tego to osobiście), ale jestem tu pierwszy raz i chciałbym zacząć jeszcze w tym roku boje. Zobaczymy jak będzie.

 

Z biurokracją to jestem dopiero na starcie i długa mozolna droga mnie czeka.

Chciałbym zfinalizować zakup działki. Umowa przedwstępna spisana już pół roku temu, zaliczka konkretna wpłacona, ale z działki miało być wydzielone siakieś 260m2 na placyk do zawracania (zostanie 1140), bo uliczka ślepa a moja działka przedostatnia przy tej uliczce (nie będą mi samochody pod domem się kręcić).

No i tu nasz kochany GEOPOZ decyzje o podziale wydał jeszcze przed końcem roku, ale jeszcze się nie pokwapili wprowadzić zmian do swojego systemu i nie można zrobic mapek aktualnych co by finalny akt notarialny podpisać

 

Może macie znajomości w GeoPozie co by sprawe pogonić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie zawracać gitary ale musze zapytać :

 

1. Chce kupić ogrodzenie z siatki, normalnej, nie autostradowej, 75 metrów - znacie może jakaś rozsądną firmę z okolic poznania ?

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Ja brałem w Czerwonaku, mimo, że Lubon i Ostatnia jest znacznie bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam bardzo prosta prosbe-poniewaz jestem na starcie iczeka mnie ta cala papierologia, ktora mnie przeraza (nota bene mam nadzieje, ze zajmie sie nia zona :)) czy mozecie mi polecic jakas stronke i gdzie bedzie wylozone lopatologicznie gdzie i co i w jakim terminie i kolejnosci mam zalatiwac (pozwolenia, decyzje, mapki itp) Mam totalny metlik w glowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani proszę o namiary. Możektoś zgłębiał temat - drzwi wejściowe i brama garażowa.

Myślę o takich namiarach gdzie hmm.. ceny nie powalają. Te namiary z nazwijmy to renomowanych firm to na drzwi trzeba liczyć 4-5 tys. Może ktoś wie gdzie są za mniejsze pieniądze. Obojętne pcv, drewno czy stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam bardzo prosta prosbe-poniewaz jestem na starcie iczeka mnie ta cala papierologia, ktora mnie przeraza (nota bene mam nadzieje, ze zajmie sie nia zona :)) czy mozecie mi polecic jakas stronke i gdzie bedzie wylozone lopatologicznie gdzie i co i w jakim terminie i kolejnosci mam zalatiwac (pozwolenia, decyzje, mapki itp) Mam totalny metlik w glowie.

 

Przepraszam że tak, ale poszperaj na Forum znajdziesz wszystkie odpowiedzi a nawet więcej :wink: Zacznij od hasła warunki zabudowy, plan zagospodarowania, mapki, warunki techniczne przyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...