Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie Wielkopolanie,

poszukuję dobrego kierownika budowy - takiego co doradzi, przypilnuje i w razie czego powie co trzeba ekipie budującej. Ruszamy z budową w lipcu, ale ja już mam milion pytań do takiego fachowca właśnie. Możecie kogoś polecić?

W razie czego budowa koło Czerwonaka...

http://www.avatarsland.com/avatars/animated_films/80x80_animfilm0007.gif

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem pod Trzcianką a cena całości wraz z obsadzeniem 1000zł. Za takie we wszystkich salonach w poznaniu wyceniali na ok 2000zł ale tylko w okleinie drewnianej.

 

Witaj podaj proszę namiary na tą firmę. Jechałeś do Trzcianki zamawiać drzwi czy jest jakiś przedstawiciel w Poznaniu lub okolicach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, ale co tam - pilnie potrzebuję stolarza, który wykonana taras drewniany (miejsce - Poznań). Jeśli znacie takiego - czekam na namiary.

pilnie to znaczy na kiedy? i z czego ten taras?

Pilnie - to znaczy na już :lol: Taras z egzotyku (bankirai, masaranduba, ew. jakiś modrzew syberyjski - materiału jeszcze nie mam) - a co masz kogoś godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezi

 

"szkółka", którą polecam jest bardziej w okolicach drogi na świecko, ale pisze o niej, bo cenowo jest rewelacyjna :lol:

 

http://www.krzyzowniki.agro.pl

nie jest to właściwie szkółka ale "zakłady zieleni miejskiej" kupiłam tam ponad 200 krzaków (derenie, berberysy, krzewuszki, jaśminowce, pchęrznice, tawuły, bukszpany, forsycje, trzmieliny, żylistki) za całość zapłaciłam ok 500 zł

Tylko z racji charakteru (państwowa) trudno tam trudno tam chodzić i na bieżąco kupować, najlepiej telefonicznie sprawdzić czy są interesujące nas okazy, złożyć zamówienie faxem i przyjechać po odbiór

 

Wszystko co tam kupiłam przyjęło się, a sadziłam sama (tzn z rodziną ale bez ogrodnika :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi, którzy zostali oszukani przez braci Andrzejewskich Firma Budowlana Rożnowo koło Obornik. Z reguły wiem o niedokończonych ogrodzeniach, pomimo podpisanej umowy.

Słyszałam o kims z Daszewic. Proszę o kontakt w celu zjednoczeniu sił w walce z tymi oszustami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...