Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Droga Grupo Wielkopolska,

 

czy ktoś może mi pomóc...

Poszukuję RolandaB z Leszna Wlkp. Dawno go nie widziałam na forum, a pilnie by z nim pogadała (jesteśmy przed ważną decyzją, jaką pc zainstalować w naszym domu, a Roland ma pompę w tym samym projekcie co my (przestronny)). Czy ktoś wie, jak do niego dotrzeć?

Będę wdzięczna baaardzo za pomoc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam wykonawcy wewnetrznej instalacji gazowej.

( i nadal producenta parkietu)

 

elmar ul.Kotowo w Poznaniu (za wylotem głogowskiej na komorniki

własciciel ma dodatkowo chody w gazowni :)

robi od a-z we, zew i przyłącza.

wew i zew jakos 100 zł za mb instalacji, ale to bylo w zeszłym roku.

działa dośc szybko ale nie lubi poganiania :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących i rozpoczynających :D

 

Kiedyś w tym wątku pojawiła sie informacja o punkcie w Swarzędzu sprzedającym w rozsądnych cenach tuje na żywopłot...

Teraz poszukuję jak największych CISÓW na żywopłot i w cenach, co by ten żytwopłot nie składał się tylko z dwóch krzoków. Kierunek Pobiedziska z Poznania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Grupo Wielkopolska,

 

czy ktoś może mi pomóc...

Poszukuję RolandaB z Leszna Wlkp. Dawno go nie widziałam na forum, a pilnie by z nim pogadała (jesteśmy przed ważną decyzją, jaką pc zainstalować w naszym domu, a Roland ma pompę w tym samym projekcie co my (przestronny)). Czy ktoś wie, jak do niego dotrzeć?

Będę wdzięczna baaardzo za pomoc 8)

 

Od bardzo dawna nie odpisuje na wiadomości ode mnie i w ogóle znikł przed jesienią 2006. Mam taką samą pompę jak on niestety w innym projekcie. Jeżeli mogę coś pomóc - pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poradzcie mi jakie rynny wybrac... :roll:

 

Chodzi mi głównie o jakiś dobry, sprawdzony i polecany przez dekarzy model, który jednak nie jest najdroższym na rynku. Jest ich tyle na rynku, a nie chciałbym wtopić.

 

Z jakiego materiału wybraliście rynny, ze względu na cenę myślę o plastikowych, ale może jednak ........

 

Pozdrawiam i czekam na rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie...

potrzebuję do wyrównania terenu "trochę" ziemi, może ktoś z budujących się, będzie miał na zbyciu (nadmiarze) jakiegoś humusu?

ostatecznie pozostanie mi kwestia zakupu jakiegoś torfu, lub humusu - tylko gdzie....

ze względu na opłacalność transportu interesuje mnie zachodnia strona Poznania - wzdłuż trasy na świecko...

 

będę wdzięczny za każdą informację i namiar.. :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie...

potrzebuję do wyrównania terenu "trochę" ziemi, może ktoś z budujących się, będzie miał na zbyciu (nadmiarze) jakiegoś humusu?

ostatecznie pozostanie mi kwestia zakupu jakiegoś torfu, lub humusu - tylko gdzie....

ze względu na opłacalność transportu interesuje mnie zachodnia strona Poznania - wzdłuż trasy na świecko...

 

będę wdzięczny za każdą informację i namiar.. :)

 

pozdr.

 

nie wiem co to dokładnie znaczy "trochę" ale u nas tego trochę jest, zdjęte z kilku działek, nie sądzę aby sąsiadom było to do czegoś potrzebne (nam nie jest). Inna sprawa jest taka, że ten humus to żaden czarnoziem :( reczej wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longinus997 - dzięki za odpowiedz, moje "trochę" oznacza min. 2-3 ciężarówkipo 15-20 ton a jak się znajdzie to z kilkunastoma też będę miał co zrobić :)

możesz napisać mi na maila ([email protected]) - jakieś namiary na wasze działki i ewentualny kontakt do siebie?

dzięki jeszcze raz i pozdrawiam

 

Ogólnie więc - prośba wciąż aktualna i skeirowana zwłaszcza do osób na zachód od Poznania:)

 

thx.

.bartek

 

 

witajcie...

potrzebuję do wyrównania terenu "trochę" ziemi, może ktoś z budujących się, będzie miał na zbyciu (nadmiarze) jakiegoś humusu?

ostatecznie pozostanie mi kwestia zakupu jakiegoś torfu, lub humusu - tylko gdzie....

ze względu na opłacalność transportu interesuje mnie zachodnia strona Poznania - wzdłuż trasy na świecko...

 

będę wdzięczny za każdą informację i namiar.. :)

 

pozdr.

 

nie wiem co to dokładnie znaczy "trochę" ale u nas tego trochę jest, zdjęte z kilku działek, nie sądzę aby sąsiadom było to do czegoś potrzebne (nam nie jest). Inna sprawa jest taka, że ten humus to żaden czarnoziem :( reczej wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wielkopolską,

mam do was nietypową prośbę: gdybyście zauważyli jakieś błędy na mapie http://www.mapgo.eu albo w nawigacji mapamap (mam na myśli brak lub źle przypisane adresy Waszych domków, zła geometria czy też brak ulicy), dajcie proszę znać na priva, albo na [email protected] - postaram się poprawić jak najszybciej :)

Chodzi mi głównie o Poznań i okolice, (które będą już wkrótce), ale oczywiście sygnały o błędy zauważone w innych częściach wielkopolski/kraju też nie pozostaną bez echa ;)

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...