Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Krotosz, spróbuj może poszukać w Głosie Wlkp on-line,

w ogłoszeniach drobnych, albo możesz sam dać ogłoszenie.

MHAL - to jest fajny moment, kiedy kładą strop :smile: Nie pada człowiekowi na głowę, a u mnie to było zimą i ekipa koniecznie chciała zrobić na nim lodowisko z barem :wink:

Pyrka, info na privie - jeśli możesz to daj znać w sprawie płytkarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misza,

u mojego ubezpieczyciela - Generali - nie było to potrzebne. No, przybajmniej do polisy, a gdyby coś się stało (odpukać) - to może coś jest na ten temat w załączniku załącznika do załącznika aneksu korygującego zmiany w załącznikach szczegółowych ogólnych warunków ubezpieczenia. W ogóle to miałem z tym trochę zabawy, a kilka firm odpadło w przedbiegach, m.in. Uniqa - "bo każdy klient jest unikalny" - takie chyba mają hasło i chodzi w nim chyba, żeby unikać klientów. Wymagany jest za to alarm/monitoring, właściwe zamknięcie budynku, decyduje też położenie, otoczenie, sąsiedzi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza - oczywiście że nie myślę inaczej :grin: A forum nadzoruję :wink: w dzień i w nocy. Nie pamiętam kiedy miałem ostatni dzień bez komputera. Chyba wrzesień ubiegłego roku. :eek: Ja nawet będąc na wczasach lub czekając na kolejny samolot loguję się tutaj. DOKTORA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotosz - ja zrobiłem sobie szopę z płyt betonowych i słupków (takich na płot) + drewniany dach. Jest wielkości garażu. Koszt ok. 500+200zł. Oczywiście jest to wbrew prawu, ale kontrol pomruczał i nie czepiał się za bardzo. Szopa była po prostu estetyczna i to związanie z gruntem nie było zbyt stałe, bo tylko zakopałem słupki w mojej glinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misza,

proszę bardzo - odp. na privie.

Ale mnie podniosłaś na duchu - jeżeli dasz radę z taką landarą do wakacji, to i ja poradzę sobie s moją chatką do jesieni.

Dziś właśnie trochę sprzatałem - 5 godzin - Boże i to tylko parter.

Mam pytanie - jaki jest sprytny sposób na usunięcie nalepek z szyb okiennych - miało ich nie byc, ale oczywiście nie wszystko zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...