Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiecie może gdzie kupię regulowane nóżki do mebli kuchennych? w Leroy-u w Komornikach i Castoramie nie ma :( Tzn były ale akurat wykupione....

odpowiem sama sobie, bo może komuś się przyda:

W Komornikach na ul.Ks.Malinowskiego 13 jest hurtownia okuć - to jest przy stolarni mebli kuchennych Majchrzaka. Bardzo duży wybór i ceny hurtowe - za 40 nóżek, klipsy i srubki zapłaciłam razem 44 złote :D Było też dużo uchwytów do szafek m.i. porcelanowe - pamiętam, że ktoś szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - jaki alarm wybrac zeby sie nie zalaczal za kazdym razem gdy kot wejdzie na stol albo w ogole sie bedzie przemieszczac? Najchetniej chcialbym uslyszec opinie osob, ktore ten problem juz rozwiazaly czyli maja i alarm i kota w domu :)

 

Czy wystarczy miec np takie czujki i po klopocie? Jak faktycznie wyglada praca takiej czujki tzn. czy zawsze pomija zwierzaki do jakiejs wagi czy zdarza sie jej jednak zalaczyc?

 

http://alarmserwis.pl/cgibin/shop?info=12013&sid=10d848aa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - jaki alarm wybrac zeby sie nie zalaczal za kazdym razem gdy kot wejdzie na stol albo w ogole sie bedzie przemieszczac? Najchetniej chcialbym uslyszec opinie osob, ktore ten problem juz rozwiazaly czyli maja i alarm i kota w domu :)

 

Witaj.

Ten temat już przerabiałam, co prawda nie z kotem ale dwoma psami. Nie wiem czy to Ci pomoże, bo w końcu psy to nie to samo co kot :wink: no ale zawsze sobie trochę popiszę. Po pierwsze wydzieliliśmy strefy do poruszania się zwierząt i tam zamontowaliśmy czujki tylko na oknach ( reagują na otwieranie no i rozbicie). Po drugie wszystkie inne pomieszczenia, które można zamykać przed zwierzętami mają zamontowane czujki reagujące na ruch w pomieszczeniu.Sprawdza się i tylko raz wył alarm. :( Wtedy gdy nie zamknęliśmy przed wyjściem drzwi do pomieszczenia "zakazanego" :oops:

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie, wiosna tuż tuż więc wraca temat domu - dla przypomnienia dom szkieletowy D08S.

Uprzejmie proszę o podanie namiarów W POZNANIU LUB OKOLICACH na sprawdzonego i nie drogiego "fundamentowca" oraz o podanie aktualnych cen materiałów potrzebnych do fundamentów.

Zastanawiam się nad kupnem lub zamówieniem tych materiałów osobiście, nie zlecać tego wykonawcy - podobno nawet na tym potrafią naciąć inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto by mi przekopał ł ogród ... a właściwie chodzi... aby się pozbyć pięknego zielska, które świetnie wyrosło na 2 metry ....czy ma ktoś może jakieś namiary ?.....ale nie myślę o całym zakładaniu ogrodu.. tylko o wypieleniu chwastów.

Dzięki z góry za namiary :) :) :)

 

Najlepiej jakby to był ktoś z okolic Lubonia, Puszczykowa, Komornik....ale nie koniecznie...

 

eloł,

znalazłaś kogos do tych chwastów?

 

bo w sumie podobnie potrzebuję :oops:

i nawet z okolic jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...