Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Witam,

Na pewno ktoś z Was w II połowie 2007 robił takie prace jak tynki, elewacje, ocieplenie poddasza, sufity podwieszane. Możecie napisać w jakich cenach to robiliście.

 

Dostałem wycenę na początek 2008 i trudno mi oszacować czy gość chce zedrzeć czy jest ok.

 

Tynki (na gotowo – robocizna + materiał) = 28 pln/m2

Elewacja (robocizna – położenie styropianu, klej, siatka i tynk) = 65 pln/m2

Ocieplenie poddasza:

Położenie wełny do 20 cm (robocizna)= 8-12 pln/m2

Płyta k-g (robocizna – stelaż, płyta, siatka na łączeniach, zagipsowane i zatarte łączenia) = 28-32 pln/m2

 

Szpachlowanie = 6 pln/m2

Malowanie = 3 pln/m2

 

Jak ktoś z Was robił takie prace w ciągu ostatnich 3m albo jest już dogadany na najbliższe miesiące – dajcie znać. Jak macie fajnego wykonawce – wrzućcie mi też na PRV.

 

Jeżeli ktoś z Was robił podłogówkę – dajcie też znać ile wyszło Was za 1 m2. Dostałem ofertę na 170 pln/m2 + dodatkowo rozdzielacze. Coś mi się wydaje ta cena strasznie przesadzona. Dobry wykonawca też mile widziany.

 

Pozdr,

DOmelus

 

BŁAGAM PODAJ MI NAMIARY NA KOGOŚ OD ELEWACJI BO U MNIE ZA SAMO WYRÓWNIENIE I TYNK MINERLANY BARANEK + ROBOCIZNA chcą 80 ZŁ m2 :o :o :o :o :o

a wiem , że mozna taniej!! :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

rozstałem się z firmą od mebli łazienkowych

po 2 miesiącach opóźnienia darowałem sobie - opis umieszcze w innym wątku

 

mozecie polecić kogoś kto robi dobrze meble na zamówienie w okleinie naturalnej ??

 

Rezi mogę polecić Ci mojego stolarza. Robił mi wszystko do domu (kuchnia, łazienka, garderoba przedpokoj) i jest b.dobry, choć w związku z tym terminy ma napięte: Szymon Nowicki 501 461 551

 

 

pozdrawiam

Gerion

 

Cześć,

zainteresował mnie temat Twojej kuchni i w związku z tym pozwoliłam sobie rzucić okiem na zdjęcia. Bardzo mi się podoba wasza kuchenka. Ponieważ ja teraz stoję przed wyborem chciałam się zapytac jak się sprawuje Twoja kuchnia. Nie ukrywam, że interesuje mnie też jak wychodzi się cenowo korzystając z usług wskazanego powyżej pana stolarza.

pozdrawiam Aska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania przyczepę służącą na budowie jako schowek na narzędzia oraz schron przed deszczem dla murarzy. Przyczepa przeszła juz z ręki do reki kilka budów, ale jeszcze trochę posłuży. Odbiorca jest zobowiązany do odstąpienia jej na tych samych warunkach po zakończonej budowie kolejnemu "budowniczemu" 8) Do zabrania przyczepy wymagany jest HDS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODDAM ZIEMIĘ

 

30 kubików ziemi klasy III/IV z mojej działki rolnej, przyda się do zrobienia ogródka.

 

Ziemia ta jest to humus który muszę zgarnąć spod mojego domu a nie będzie mi potrzebny, sprzęt i transport trzeba załatwić samemu.

 

Dojazd utwardzony, wieś Jagodno 2 km nad Kostrzynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy ma ktos może do sprzedania skrzynke budowlaną????? :roll:

 

Ja mam takową, ale nie wiem czy się nada. Murarz wypożyczył nam ją za 500 zł kaucji, teraz jest już niepotrzebna, ale coś się nie kwapi do odbioru, więc możemy pohandlować. Jakby co to na priva przesyłam nr komóry.

 

pozdr

Pyrgon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ekipa od przylaczenia kanalizy / wody zazyczyla sobie:

 

przylaczenie wody - 3.150zl

kanalizacja - 4.500zl

deszczowka - 5.500zl

koszt otwarcia chodnika i ulicy - 2.400zl

koszty administracyjne - 1.500 zl

suma - 17.500 + 22%Vatt = 21.300

 

dodam ze budynek znajduje sie 5m od chodnika i 7m od ulicy gdzie znajduje sie glowna magistrala i studzienka.

 

czy te ceny sa normalne ?? Bardzo prosze o namiary ludzi ktorzy wykonywali u was. Moze uda mi sie znalesc kogos tanszego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...