Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

sprzedam stemple budowlane ok. 100 -120 sztuk, wysokośc 300-320 cm

odbiór własny na podolanach.

 

a do czego służą takie stemple??

 

kajetana stemple to drewniane pale służące do podparcia stropu podczas zalewania betonem jeśli budujesz parterówke bez piwnicy to nie będa ci potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam też pozostałych przydatnych rzeczy do budowy - np toi toi-a :)

Może ktoś z Was już ma do odsprzedania.

Pozdrawiam

 

:lol:

TOI TOI-e do wynajęcia - dwa numery telefonów:

1. firma Clipper tel. 8116539 lub 510056457 (8,50zł/dzień) przy czyszczeniu 1 x m-c

2. Firma Toi Toi tel. 8359780,cena za 1m-c: 250 zł (chyba za 2x czyszczenie w m-cu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o elewacje budynku,

 

pkm, z sporą grupą fachowców już rozmawiałem, zdecydowana większość z nich wpadała w zakłopotanie gdy prosiłem o adres gdzie kładli klinkier...

Ostatni kontakt to pan RYSZARD BIERNACKI, który odezwał się z forum "mrbud20076" do dziś nie odbiera telefonów :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO to z pewnościa taaaki ,,fachowiec" że nawet telefonu nie ma czasu odbierać.

Niestety dobrych murarzy jest bardzo mało, a ci którzy chcą murować klinkier, wołają ceny prosto z kosmosu, no bo 2,5 za sztuke uważam że jest nieporozumieniem. Jesli będziesz miał jakieś konkretne oferty daj znać, ja też bede temat drązyc, jesli czegoś sie dowiem przekaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

chetnie oddam w dobre rece zaplecze budowlane, ktore sluzylo naszej ekipie w zeszlym roku. Woz stoi obecnie w okolicy Murowanej Gosliny i wymaga solidnego sprzetu, ktory zdola go uciagnac... W komplecie z zapleczem oddam drewniany kibelek.

 

Wszystkich chetnych prosze o kontakt, zaplecze jest do wziecia od zaraz.

 

http://img187.imageshack.us/img187/1458/budad1awebqn9.jpg

http://img329.imageshack.us/img329/9246/budac1awebha6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie mam w domu montowaną instalację wentylacji z reku.

 

Mam problem odnośnie umiejscowienia sterownika do reku. Niestety nie jest to sterownik radiowy i wymaga stałego miejsca.

 

Gdzie warto pociągnąć kabel??

Czy lepeij go umiejscowić w miarę dostępnym miejscu (np. salon, kuchnia), ponieważ dość często korygujemy nastawy. Czy może nie korzystamy z niego zbyt często i wtedy kotłownia, czy pralnia jest dobrym miejscem.

 

Pozdrawiam i czekam na info od użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...