Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

kogoś do ułożenia płytek klinkierowych na cokole domu.

 

Dzięki z góry :)

 

zapytaj u tego wykonawcy robił u nas tynki c-w zabudowa GK, ocieplenie + tynki zewnętrzne, malowanie płytki wewnętrzne elewacyjne i inne prace wew i zew bardzo dobry fachowiec o bardzo szerokim zakresie pracy - kontakt może ci się przydać na inne prace.

p. Andrzej Bachorz 888782759

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogoś do ułożenia płytek klinkierowych na cokole domu.

 

Dzięki z góry :)

 

zapytaj u tego wykonawcy robił u nas tynki c-w zabudowa GK, ocieplenie + tynki zewnętrzne, malowanie płytki wewnętrzne elewacyjne i inne prace wew i zew bardzo dobry fachowiec o bardzo szerokim zakresie pracy - kontakt może ci się przydać na inne prace.

p. Andrzej Bachorz 888782759

 

Dzięki :) PS Jak robił u Ciebie to ta rekomendacja mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
witam na terenie Wielkopolski mogę polecić firmę Dagabud z Paczkowa.Wykonuje domy kompleksowo.U nas w miejscowości Szewce gm.Kleszczewo wykonano w stanie surowym dom dzierlatka 3.Myślę,że wyszło b dobrze. goraco polecam firma sie sprawdzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Będę wdzięczna za namiary na

stolarzy - chodzi o wykonanie drzwi wewnętrznych, nie wiem jeszcze z czego ;-), ale mają być białe

Witam.Drzwi wewnetrzne a takze schody zamówiłem w firmie Kozbiał-Voss(Poznań ul.Srarołęcka42 Tel.618710802)Nie jest najtaniej ale dwóch znajomych kozystało i sa zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

w jaki sposób można doprowadzić płytki podłogowe o fakturze drewna do połysku??

Mieszkamy już pół roku, myję podłogę tylko wodą ale wciąż jest matowa. N

Kurcze - tyle kasy poszło na te płytki - są naprawdę super (goście czasem nie rozpoznają, że to płytki).... a ja latam z mopem I NIC.

Oczywiście mogę każdą płytkę przecierać suchą szmatką, ale tych płytek jest ponad 100m2.

Jeśli macie sposoby na połysk - poproszę o info na priva....

dziękuję

PS. w moim dzienniku znajdziecie wszystko o budowaniu kanadyjczyka z elementów.... - zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

w jaki sposób można doprowadzić płytki podłogowe o fakturze drewna do połysku??

Mieszkamy już pół roku, myję podłogę tylko wodą ale wciąż jest matowa. N

Kurcze - tyle kasy poszło na te płytki - są naprawdę super (goście czasem nie rozpoznają, że to płytki).... a ja latam z mopem I NIC.

Oczywiście mogę każdą płytkę przecierać suchą szmatką, ale tych płytek jest ponad 100m2.

Jeśli macie sposoby na połysk - poproszę o info na priva....

dziękuję

PS. w moim dzienniku znajdziecie wszystko o budowaniu kanadyjczyka z elementów.... - zapraszam :)

co do polysku to swego czasu uzyskiwalo sie dodajac ocet do wody i plytki swiecily sie jak psu ...... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Znacie jakieś firmy od okien godne polecenia, które zrobią szacunkową wycenę na podstawie e-maila? Tydzień temu wysłałem e-mailem dość konkretne zapytanie do 15 firm. Odpowiedziała jedna, a z drugiej pan zadzwonił, że coś tam już odpisują i cisza.

Interesują mnie firmy z Poznania i okolic, zwłaszcza w kierunku Tarnowa Podgórnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...