Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze ja też na "zakręcie' :-? Murarka skończona, dach też, w sumie instalator wybrany tylko mamy problem z tynkami :( Chciałam miec gipsowe ale do tego podobno jest potrzebna woda z kompresora a my czerpiemy na razie wodę do budowy ze studni sąsiada bo wodociąg będzie najszybciej za dwa miesiące :evil: I nie wiem co robić :-? Kłaśc zwykłe tynki a może da się znaleźć ekipe z jakimś kompresorem i jednak położą mi te tynki?

A do tego ciągle szukamy okien i od nadmiaru i nformacji chodzimy zakręceni jak słoiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Czy moge zapisac sie do Klubu Budujacych?

Zaczynamy we wrzesniu budowe domku AP55 Archi-projekt, budowa kolo Gniezna. Aktualnie jestesmy na etapie zalatwiania wszelkich papierkow.

 

Wybaczcie, ale nie przeczytalam jeszcze calego tego watka, strasznie duzo piszecie:)

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! U nas na działce jutro będzie buszował geodeta z... moim mężem i jak przyjadę wieczorem na inspekcję to zobaczę gdzie dokładnie będzie nasz domek :p !!! I potem już rusza ostro z kopyta machina budowlana!

Mam tylko nadzieję, że nie porzucicie Forum po zakończeniu własnych tematów i że będziecie się dzielić własnymi wnioskami, namiarami na hurtownie i sklepy z rabatami :lol: etc! Oby juz było tak za tydzień...

milego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loniu, zabij tego malarza! 5zł za metr :o Normalna cena to 1zł/m2, powiedzmy że przy malowaniu dwukrotnym 2zł/m2. I to z gruntowaniem. No, chyba że on ma jeszcze robić szpachel czy coś?

miron, wycena i ostateczny rachunek u 'tego drugiego' wyszedł o kilka tysięcy mniejszy niż np. w Ferno, Sokólce, Wołominie itp. Do tego montaż i parapety były gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHAL, nie znam się zupełnie na tym patencie z wodą i kompresorem, ale za to przerabiałam decyzję 'jakie tynki'. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać i za jakie pieniądze. Na pewno gipsowe maszynowe wychodzą trochę taniej niż tradycyjne + gładź gipsowa, cem-wapienne za to są twardsze i możesz wieszać obrazy w grubych ramach a także rzucac meblami :lol: Przejrzeć wątek w wymianie doświadczeń, tam są różne plusy i minusy.

Pyzia - powodzenia na starcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Szukam namiarów na rolety zewnętrzne w rozsądnej cenie !!!! Wyceniane razem z oknami wychodzą w kosmicznych cenach :(

Tynki wydają sie być coraz bardziej realne :D

co do instalatorów to jeszcze nie wiadomo kiedy wejdą ale za to znaleźliśmy ofertę za 20 PLN od punktu za prąd :o

 

Loniu, mąż rozmawiał w sobotę z naszym troszkę dalszym sąsiadem, który wspomniał coś o problemach z wodą w naszej okolicy :evil: Czy Tobie wiadomo cos na ten temat ??????? :-?

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...