Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Arkadly! Widzę "siebie" na mapce! Dzięki!

Nnatasza przeszła już przyśpieszony kurs umieszczania zdjęć na Forum. No to chyba będę też musiała jakoś zainwestować w swoje "uświadomienie" w tej dziedzinie :wink: !

Misza - wczoraj pojechaliśmy na budowę z miarką i okazało się, że wiatrołap jest krótszy o 3 cm niż wg planu. Reszta chwilowo ( :) ) zgodna z wymiarami. Tak w ogóle to wzięliśmy sobie projektanata wnętrz i teraz trochę panikuję, że nie wszystko się zmieści tak jak na rysunku. Rysunki robione były w skali, z przeliczeniem wszystkich wymiarów, ale jakoś tak w rzeczywistości wszystko wydaje się małe. Ja mam taki cichy plan - pojechać tam jak będzie podłoga i narysować kredą wszystkie ścianki działowe, meble i sprzęty i zobaczyć czy wejdą. Czy możecie mnie pocieszyć, że też tak robiliście?

pozdrawiam weekendowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzia, też biegałam po budowie z kolorową kredą, i chciałam rysować kontakty, włączniki, tv, kanapę, itd. - na etapie elektryka. Ale żaden fachowiec nie pozwolił mi na rysunki :-? sami se pozaznaczali kawałkiem cegły. Ja wyżyłam się tylko w tropieniu szpar między porothermami - i zostawiłam im takie niebieskie obwódki z wykrzyknikiem. To już prawdopodobnie była jakaś schiza 8)

Miron, cena za siatkę (materiał + rob) w Luboniu - 35zł/mb, też h=1,5m.

Dobra cena? Chyba norma.

Loniu, znowu idziemy łeb w łeb - też mam już płytki na ścianach + tarasy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marie, na wizję lokalną chętnie się wybiorę, jak tylko uda mi się wyskoczyć z mojej budowy. Ostatnio jest prawdziwy kocioł, a mój samochodzik osobowy zamienił się w dostawczego :o Z KB spotykamy się przez przypadek w hurtowniach częściej niż na budowie :)

A propos KB, czeka mnie rozliczenie za płytki parapetowe i ogrodzenie (podmurówka z bloczków + słupki klinkierowe). Czy możecie podzielić się informacją jakie są stawki za coś takiego?

Za klinkier chyba ok. 1zł/szt., a reszta :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu! kochani wreszcie się dostałam na forum od 4 dni dno (miromk - widzę, że nie tylko ja mam problem). Nie wiem co się dzieje (już prawie miłam depresję :cry: ). A tu taka niespodzianka!!!!

JEST MAPKA!!!

PYZIA dzieki za wielkie wsparcie :D i chłopaki jesteście świetni!!!!! Mapka odjazd.

Przyznam się szczerze, że nie obijałam się przez te parę dni i mam już obrazek, a nawet zrobiłam stronę ze swoją działką :o :o :o http://www.nnatasza.republika.pl/.Preview.html (To straszny wysiłek, jak na blondynkę :D :D )

PROSZĘ NA ZAZNACZENIE MNIE W PUSZCZYKOWIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.moonlight, dopiero w sobotę odkryłam Twój podpis na podłodze :D Dziękuję :D :D :D

U nas ostatni tydzień względnej ciszy na budowie w oczekiwaniu na okna i kolejne etapy wykończenia. Dzidzia u Dziadków a my wybieramy się w objazd po hurtowniach w poszukiwaniu płytek, armatury, wanien, umywalek, kuchni, kontaktów, czegoś na podłogi (jeszcze nie wiem co :roll: ) drzwi i wielu innych strasznie drogich :evil: elementów wykończenia domu i nas :wink:

Pyzia jak tam mury? Pną się do góry?

Pozdrawiam z lekka chrypka i obolałym gardłem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyrka!! no to będziemy sąsiadami, bo ja też buduję się w Sychym Lesie!!

miron, dwa lata temu robiłem ogrodzenie frontu swojej działki ze zwykłej siatki. stoi do dziś więc nie uważam, że to takie trudne. zawsze jednak pojawia się ten sam problem - czas. nawet jeśli możesz zrobić coś sam to nie robisz ze względu na brak czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) NNatasza, Pyrka - umieściłem Was na mapie

2) Pyrka - mogę powiększyć zasięg mapy. Tą wersję robiłem tak w pośpiechu i do tego w pracy. Obszar, który widać na mapie dobrałem tak aby przy rozdzielczości 1024x768 było widać bez przewijania. Poza tym tylko dwie osoby na razie nie mieszczą się na mapie. Jak bedzie trzeba powiększę zasięg.

3) Skrót Nnataszy jest prawie OK, jedna kropka za dużo. Tak powinno wyglądać poprawnie: http://www.nnatasza.republika.pl/.Preview.html

Umieściłem odnośnik to tej strony na mapie.

 

Arecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...