Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pyzia obejśc to można prawdopodobnie bardzo prosto. Zdobywasz modem zewnętrzny, podłączasz się pod stacjonarny telefon i łączysz się modemem zależy czy kontrlowany jest dostęp do łącza czy śledzona historia na twoim komputerze. Radzę regularnir czyścić historię oraz pliki cookies pod adresem: C:\Documents and Settings\user (twoja nazawa)\Cookies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam konbet, ale fachowcy woleliby muchę maja rację - zastanów sie dobrze - najlepsza obsługa kon i strx - jakośc pewniw strpx, a najlepsza cena chyba konbet.

dzis zamowilismy z konbetu, u muchy trafilam na niesympatyczna obsluga wiec sie zniechecilam; moj znajomy ma tez konbet, mieszka od dwoch lat i bardzo zadowolony (na jakosc wlasciwie w ogole nie narzekal! mam nadzieje, ze nie zmienila sie w ciagu paru lat :( ), w piatek przywioza wiec zobaczymy....a swoja droga - czy ktos slyszal cos o Igielskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest z tymi muchami - budowałem pod ich nosem, a musiałem wozić strop 100 km.

tsunagirl - uważaj, konbet ma małe (wąskie) ząbki na pustakach, jak żle ułożą szalunki lub ostro pójdą z pompą (o ile beton jest z gruszki) to pustaki potrafią się zapaść co nieco. Mam nadzieję, że ekipa jest doświadczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie strop STROPEX-u keramzytobetonowy . Jest bardzo dobrej jakości . Przywożą własnym transportem z rozładunkiem , certyfikatem i instrukcją montażu. Mam jeszcze niewykorzystane ich nadproża , mogę tanio odsprzedać. Zostały , bo okazało się , że są szersze, mają 12 cm a nie 9 cm i na szerokości muru weszły trzy zamiast czterech. Rabaty negocjuje się indywidualnie, ale i bez nich mają taniej niż gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron, masz odp. na privie

W domu są już kolory - wyszły b. hm :roll: ostro :o :o Np. kuchnia miała być żółta słoneczna, a jest zajebiście słoneczna, jak na Majorce 8) Myślę właśnie czyby jej nie zneutralizować przemalowaniem na jaśniejszy odcień :roll: :roll:

Walka z instalatorami i montażem brodzików trwa :evil: Jutro wymieniam krzywy brodzik z Sanplastu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mironmk - dzieki za informacje o tych zabkach :) na pustakach konbetu, ekipie raczej ufam, jeszcze nie zrobili nic podpadajacego, ale czas pokaze...tylko cos mi sie zdaje, ze troche nerwow moze nas to kosztowac! czy ktos mi moze powiedziec ile stempli potrzeba na ok 120m stropu gestozebrowego - kierownik mowi ze ok 80 wystarczy, ekipa mowi ze bez 130 nie zacznie:), pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza widzę, że jesteśmy ponownie na tym samym etapie. U mnie kolory wyszły też inaczej niż to sobie wyobrażałem. Koniec w końcu przynajmniej pokój mojego synka muszę przemalować na nowo. Miała być ładna zieleń z żółcią (pól na pół a w środku pasek z zwierzątkami) a wyszły kiolory tak ostre, że po 10 minutach dostaje się kręćka. Za to kombinacja oliwki + jedna ścianka brąz (mleczna czekolada) wyszła ekstra. Beż wyszedł zbyt delikatny i praktycznie tylko złamał biel - to są ale jazdy.

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z nowinek to mam właśnie wstawioną maszynę do osuszania domu z wilgoci - zabieg niezbędny do położenia drewnianych podłóg. wierzcie lub nie ale po pierwszych 8 godzinach zebrał 10 l wody. Maszyna jest niesamowita - nie mam pojęcia jak działa ale absorbuje wilgoć skrapla ja do zbiornika dzięki temu może za 10 dni będę mógł rozpocząc operację "PARKIET"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza i Loniu!

Oprócz tego, że bardzo Wam zazdroszę, że już jesteście tak daleko :-? to zanim się zabierzecie za przemalowywanie jedna dobra rada.

Dwa lata temy robiliśmy zupełnie nowe mieszkanie. Też przeżyliśmy kilka wstrząsów jak zobaczyliśmy jak na wielkich ścianach wyglądają kolory, które na próbkach o powierzchni 4 cm2 wydawały się jakby inne (na pewno bledsze :wink: )...

W dużym pokoju spanikowaliśmy i przemalowaliśmy.

W sypialni pogodziliśmy się z kolorem mocno-pistacjowym na ścianach.

Tymczasem po wjechaniu mebli siła kolorów bardzo osłabła. Meble , obrazy, kwiaty, oświetlenie, sprzęty zdecydowanie wytłumiają kolory, które przytłaczaja jak w pokoju jest pusto. Zastanówcie się więc czy te kolory aż tak bardzo Was drażnią, czy bylibyście w stanie jednak je polubić. Jeśli macie taką możliwość to ustawcie np. pod jedną ścianą jakiś mebel, kwiat, cokolwiek. I sami zobaczycie, że to nie to samo.

Ja wiem, że przy następnym malowaniu użyję kilka wypróbowanych kolorów (zachowałam próbniki) a po resztę przejadę się do Ikea. Jeśli znacie kogoś kto ma do czynienia z kolorami (marketing , technologia - opakowania, zakupy - opakowania) to poproście aby pożyczył Wam ogólnie znany wzornik kolorów Pantone. Z tym jedziecie do miejsca gdzie macie żywą ekspozycję wileku kolrów z aranżacją (polecam Ikea). Odnajdujecie kolor we wzorniku (zgodny z tym co zobaczyliście i Wam się podoba), zaznaczacie i jedziecie z wzornikiem do sklepu z farbami. Tam wyszukują Wam jak najbardziej zbliżony oddcień. I nie będzie niespodzianek.

Pozdrawiam i życzę tylko miłych zaskoczeń - to musi być "Fun" 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...