Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Wiatm wszystkich po przerwie - URLOPIK :D

Pyzia 'bez nerw" jak mówia starzy budowlańcy :lol: Budowanie bezj jedne wtopy to nie budowanie :D U nas na przykład kolejny problemik : tynkarz ma "tyko" 1,5 tygodnia poślizgu :( Trudno przezyje sie :D Gorsza sprawa jest w wodociagiem - dopiero maja nas przyłączyć w październiku - szkoda gadać :evil:

 

No i są inne problemy :( Mój mąż miał dzisiaj wypadek i własnie czekam na telefon ze szpitala :( Jest tylko trochę potłuczony więc mam nadzieje, że go nie zatrzymają :( Sama nie dam rady przypilnowac tynkarzy, instalatorów i zalatwić jeszcze pozwolenie na budowę garażu :( Trochę nam się poplątało..... :(

Tudno

Trzymajcie proszę kciuki za niego i za mnie chyba też......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuje za słowa otuchy :D

Męzusia na szczęście mam w domu. Chcieli go zatrzymać w szpitalu ale nie chciał :lol: Ledwo sie biedak rusza ale za to wprawi się w budowaniu na telefon :wink: Jeszcze wczoraj poganiał i prostował tynkarzy :p próbował nawet wpoic parę zasad dobrego wychowania :lol: Daremne starania :-?

Najzabawniejszą częścią wczorajszego zdarzenia jest to, że wypadek spowodował.........nasz kierownik budowy :lol: Jak po wszystkim wyszedł z samochodu i zobaczył kogo trafił to prawie zawału dostał.... ech życie życie....

Ciekawe czy nieszczęsia chodza parami czy wałęsają się stadami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja z innej beczki - czy ktoś z Was wie gdzie można wypożyczyć maszynę o interesująco brzmiacej nazwie - glebogryzarka :o ? I ile to mogłoby kosztować? Mamy na działce furę ziemi nawiezionej od wczoraj i trzeba będzie ją rozprowadzić, ale wcześniej to co już jest wymieszać z piaskiem.

I do tego potrzebny jest taki sprzęt!

Jeśli możecie mi podać jakieś namiary - będę zobowiązana :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka po przerwie!

sorry, ale brak casu kruca bomba.

na woodstoku se byłem.

MHALku, dbaj o menża.....

menżu daj sie dbać:)

Frankai, whatta U doin' here?

u nas sie dzieje ale poślizgi jak zwykle muszą być!!

dość że w tynkach sie kolo pomylił o jakieś 50 m2 na naszą korzyść:D

bo obmiary robił jakiś jego studencik, hahaha

 

pzdr oorbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rzeczywiście są poważne prawdziwe kłopoty, więc ja siedzę cicho i trzymam kciuki.

tsunagirl, tartak jest w Suchym Lesie, zaraz za wiaduktem i w Kiekrzu (z dwa), jeden chyba tani 8 145 710, jest też za SLasem, chyba w Złotkowie.

 

dzieki za tartaki, wczoraj pilnie musielismy cos znalezc - dotarlismy na ul. gdynska, ale blizej nam do suchego wiec poszukamy drewna tam; konbet przyslal nam bardzo dobry material, nawet troche wiecej niz zamowilismy na wszelki wypadek no i jesli cos zostanie zabiora, tak wiec w piatek zalewaja nam najprwdopodobniej strop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misza mój mąz miał wypadek na motocyku :evil:

On jechał prawidłowo, najechał na niego samochód (uderzył w niego, nie w motor), na szczęście oba pojazdy nie jechały szybko... i jest tylko mocno poobijany i poxdzierany...

Uważaj na motocykle. Są super to prawda ale.....

W samochodze jesteś choc troche chroniona prze karoserię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza przed rozprowadzeniem "pagórków humusu" :) muszę tą ziemię, która jest na działce odpowiednio pomieszać z piaskiem i korą. Taka jest podobno sztuka "uzdatniania" gliny, którą mamy na działce (info z innego wątku). Na to dam dopiero z 10-15 cm lepszej ziemi.

Jak dobrze pójdzie to pierwsze choinki już jesienią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oorbus, chyba będzie ciężko z tym spotkaniem - było już jedno i też, o ile wiem, nie wypaliło.

Ja np. zaczynam mały urlopik - mam nadzieję, że w tym czasie działka cudownie urodzi płot, taras i ścieżki.

Jak dopcham się gdzieś do kompa to zajrzę co się tu dzieje i podenerwuję wszystkich siedzących za biurkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai,

jeśli to prawda..... to nie mamy o czym z sobą gadać.... szkoda :(

oorbus

Do Ku-Klux-Klanu (czy jak tam się prawidłowo toto pisze) nie zamierzam się przyłączać. Nie dyskryminuję Czarnych, ale swoje zdanie mam. Podobnie w kwestii Arabów. Nie wiem jak Ty, ale ja z racji swojej pracy i zamieszkiwania miałem dużo styczności (i ilościowych i czasowych) z nimi i okazji do wyrobienia sobie zdania. Powiem Ci też, że nie jestem odosobniony - większość ludzi wracających zza Wielkiej Wody, ma podobne zdanie do mojego. Nie wyłączając tych, co to mają tak poważne literki jak "dr hab." i są ogólnie przesympatyczni. Swoją drogą na studiach bardzo lubiłem naszego Murzynka. Ale bycie pojedyńczym pewnie motywowało go do większej asymilacji niż "klanowania" się. W większych skupiskach zachowują się diametralnie inaczej.

Poza tym denerwuje mnie przekręcanie języków - zarówno polskiego jak i angielskiego. W tym drugim przypadku słówka takie jak: watt'a, wanna czy doin' doprowadzają mnie do dylerki. Zresztą cały mit Ameryki w Polsce mnie wkurza. Zamiast skupić się na tych dobrych rzeczach, które mają i je kopiować, to wielu - zwłaszcza młodych ludzi - gloryfikuje USA jako całość. Siedzę tu i pracuję i mogę powiedzieć z ręką na sercu, że Polska mi się o wiele bardziej podoba.

Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego posta jako ataku na swoją osobę, a tylko wyrażenie mojej osobistej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...