Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W sprawie gruzu jakby ktoś się zastanawiał po ile : 18 pln netto za "gruby" około 23-25 netto za "drobny", ceny za tonę. Do tego przywóz, ewentualnie wyrównanie, ubicie itp. Dla mojej drogi 30m długości i 4m szerokości (do tego 40cm grubości) za całość wyszłoby ok. 3500 pln brutto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witolo moge polecic mojego geodete -p. Ciszak 602590015. Czasem nie odbiera kom, wiec trzeba dzwonic do skutku. Perfekcjonista! Ceny troche wyzej niz srednia - za wytyczanie 500-600 zł.

 

Słuchajcie! Poszukuję namiarów na małe koparko-spycharki, takie jakie się wynajmuje do ściągania humusu. Bede wdzieczna za wiele namiarow- jakos pozajmowani ludzie sa :roll: I ceny jak znacie aktualne - tez mozna podac :wink: :D Najlepiej zach. strona Poznania. I do tego- skad bierzecie piasek i w jakich cenach?

Ja zaczynam zewnatrzna akcje ogrod i kostka brukowa, wiec mozna powiedziec, ze wracam do poczatkow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

 

Czy ktoś z Was wie, gdzie w Poznaniu jest jakiś dobry sklep z kominkami, zarówno wkładami jak i obudowami? Zeby można sobie na wszystko popatrzeć na żywo, a nie tylko podglądowo. Jak dotąd znalazlam na forum tylko na ul Miętowej, ale to nie jest wielki sklep, tylko firma w budynku jednorodzinnym, więc pewnie za wiele sobie nie pooglądam.

 

Drugie pytano, gdzie szukam namiarów na jakis dobry salon z drzwiami zewnętrznymi.W progressie na św Michała juz byłam, ale nic mi nie wpadło w oko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

 

Czy ktoś z Was wie, gdzie w Poznaniu jest jakiś dobry sklep z kominkami, zarówno wkładami jak i obudowami? Zeby można sobie na wszystko popatrzeć na żywo, a nie tylko podglądowo. Jak dotąd znalazlam na forum tylko na ul Miętowej, ale to nie jest wielki sklep, tylko firma w budynku jednorodzinnym, więc pewnie za wiele sobie nie pooglądam.

 

na Dziadoszańskiej jest dwóch dystrybutorów kominków jakichś niemieckich firm

a na skrzyżowaniu Bałtyckiej z Gdyńską dystrybutor Dovre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktos p. D. Gronowskiego? bedzie u mnie kierownikiem budowy. Chcialbym wiedziec co sie mozna po nim spodziewac. Z gory dziekuje.

Fredo

Pan Gronowski z Dagabudu? Omijać szerokim łukiem. Było trochę o nim na forum i sami o mało nie skorzystaliśmy z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś drążył temat ociepleń?

 

Jakie ceny za wełnę i robociznę (ocieplenie poddasza)?

A jakie za styropian (elewacje)?

za ocieplenie poddasza: 35 zł/m2 (wełna między krokwie+10 cm na stelażu+płyta g-k), do tego 10 zł/m2 za szpachlowanie połączń płyt

za styropian na elewacji: 30 zł/m2 (styro, klej, siatka, tynk silikatowy)

To oczywiście ceny samej robocizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...