Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

 

ile płaciliście za piasek na zasypanie fundamentów?

wiecie moze ile kosztuje tona w Dąbrowie?

Witolo

 

teraz płaciłem za dobry gatunkowo piasek 20 zł / t z transportem - jest też tańszy za 14 zł/t ale ma sporo glinki i moi budowlańcy mówili że można i ten - ale lepiej dać ten lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może kogoś, z kogo bylibyście zadowoleni?

 

My wprawdzie nawet nei zlożyliśmy ejszcze dokumentów do pozwolenia na budowe, a mimo szczerych checi pewnie zaczniemy budowe wiosna przyszlego roku, a nie tego, ale...

 

jak prawdziwa kobieta myślę juz o naszych nowoczesnych i pięknych wnętrzach i myślę, żeby przez zimę już sobie cos przygotować i przemyśleć...

 

Jeśli możecie polecic+ podać cenę ich usług (i czy również nad realizacją pieczę trzymają), to będę wdzięczna

 

pozdrawiam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze pisze jedno pod drugim, ale przed chwila czytalam, ze ktos poleca SALIX na robienie mebli kuchennych

 

ja rok temu zamawialam u wierzbickiego lawe, mebel pod tv i drzwi przesuwane

 

mialo to zajac meisiac

 

po 3 meisiacach przywizl mi lawe i pod tv, srednie wykonanie

 

drzwi nie przyjechaly NIGDY, mimo, ze pan wiele razy zapewnial, ze za tydzien beda

 

podsumowujac- ceny moze ma dobre

 

ale- wykonanie takie sobie

 

terminowosc BEZNADZIEJNA

 

SLOWNOSC BEZNADZIEJNA

 

odradzam z calego serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam doświadczonych forumowiczów, chcę położyć podłogi z desek jesionowych na legarach, znacie namiary na dostawców z okolic Poznania???

 

Z góry dziękuję

 

bas

 

W Pozku nie opłaca się kupować. Najlepiej sprowdzić z Podlasia lub Bieszczad. Poszukaj firmy Drew-ex mają dobre ceny

 

Z tego co widze w ich cenniku to ceny mają wyższe niż Ardi

 

Pewnie nie ten drewex szukałeś bo są dwa

 

zobacz tu:

http://www.drew-ex.pl/index.php?dzial=ceny&id=ceny

 

Dośc nadzwoniłam po róznych wytwórniach i tu ceny zdecydowanie najlepsze do tego nie doliczają za transport.

 

 

Dokładnie tu sprawdzałem i w Ardi jest taniej a jakość jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze pisze jedno pod drugim, ale przed chwila czytalam, ze ktos poleca SALIX na robienie mebli kuchennych

 

ja rok temu zamawialam u wierzbickiego lawe, mebel pod tv i drzwi przesuwane

 

mialo to zajac meisiac

 

po 3 meisiacach przywizl mi lawe i pod tv, srednie wykonanie

 

drzwi nie przyjechaly NIGDY, mimo, ze pan wiele razy zapewnial, ze za tydzien beda

 

podsumowujac- ceny moze ma dobre

 

ale- wykonanie takie sobie

 

terminowosc BEZNADZIEJNA

 

SLOWNOSC BEZNADZIEJNA

 

odradzam z calego serca

 

Biję się w pierś bo to ja ich poleciłam. Wzięłam na nich namiary z forum Wielkopolski. Jest to kolejny dowód, żeby nie polecać jak się samemu nie sprawdzi. Ja już tak więcej nie zrobię. Wszystkich przepraszam. I wykreślam Tych państwa, na czarną listę z nimi, niektórym sława szkodzi :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie nie wiem czy wiecie ale ludzie z Poznania odpływają - rośnie natomiast zaludnienie w okolicznych miejscowościach. Pewnie większość na tym forum również jest z OKOLIC (ja Swarzędz - Zalasewo). A w lipcu Kraków wyprzedzi Łódź jako drugie najbardziej zaludnione miasto w Polsce. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jest cegiel pelnych na palecie? i jak to sie ma na m kwadratowy? kominy systemowo czy z cegly, wiem ze byl juz taki watek i było ze systemowo ale hmm:| nawet gdyby systemowo to i tak cegla pelnamusi byc np do wienca-ponoc.

W zależności od wytwórcy, czasami 400 czasami inaczej.

Dla ułatwienia : stosunek grubości do szerokości i długości wynosi najczęściej 1 : 2 : 4. Grubość to 6cm 8)

Reszta to już matematyka na poziomi bodajże 4kl podstawówki :lol:

A jaki komin to jak zwykle zależy od wielu czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "stały" bywalec tego forum liczę na Wasze wsparcie i zrozumienie. Moja kochana ekipa budowlana, która miała zaczynać w sierpniu już nie istnieje. Nie mam sił pisać o szczegółach. Może wasze ekipy, które juz pokończyły u was mają jakieś wolne terminy jesienią. Będę wdzięczna za każdy namiar.

 

 

 

Albo się uda albo będzie to najbardziej pechowa budowa tego forum. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...