Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

... drugi raz piszesz o przepisach, spytałeś o nie tych "speców" którzy się na nie powołują ? ...

nie, bo niewiele mi to da

po pierwsze pewnie poda mi to co potwierdza zastosowane jego podejście, a wiec może bez ew. nowelizacji, a ja nie wiem gdzie tego szukać

po drugie przez używane w przepisach często fachowe słownictwo są one dla mnie niejasne, więc bardziej potrzebuję już ich interpretacji :)

 

co potwierdza fragment przez Ciebie podesłany (za co dziękuje )

jak rozumiem pkt 9 mnie nie dotyczy, bo kocioł kondensacyjny pobiera powietrze z zewnątrz, więc mnie interesuje ew. inny punkt jeśli jest, który odnosi sie do kotłów pobierajacych powietrze z zewnątrz

a w pkt 10, na dodatek nie mam pojęcia czy wentylacja mechaniczna to któraś z tu wymienionych tj. zrównoważona lub ciśnieniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, ze dla Was to już było dawno ale moze ktoś mi powie

 

Okna OKNOPLAST W Gnieźnie

 

W ofercie Pani Michaliny Walaszczyk z Gniezna jest opcja 100% wpłaty przy zamówieniu okien i w związku z tym dodatkowy rabat i gadzety typu termoramka, zatrzaski, klamki z przyciskiem gratis.

 

Czy ktoś korzystał z tej opcji???

 

Poza tym, które okna wybraliście - Koncept czy Platinum?

 

Czy ma sens tzw. "ciepły montaż" czyli pianka + taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze dla Was to już było dawno ale moze ktoś mi powie

 

Okna OKNOPLAST W Gnieźnie

 

W ofercie Pani Michaliny Walaszczyk z Gniezna jest opcja 100% wpłaty przy zamówieniu okien i w związku z tym dodatkowy rabat i gadzety typu termoramka, zatrzaski, klamki z przyciskiem gratis.

 

Czy ktoś korzystał z tej opcji???

.

 

my korzystaliśmy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna OKNOPLAST W Gnieźnie

 

Mam pytanko, w ofercie Pani Michaliny Walaszczyk z Gniezna jest opcja 100% wpłaty przy zamówieniu okien i w związku z tym dodatkowy rabat i gadzety typu termoramka, zatrzaski, klamki z przyciskiem gratis.

Czy ktoś korzystał z tej opcji???

 

Ja

 

Poza tym, które okna wybraliście - Koncept czy Platinum?

 

Awans

 

Czy ma sens tzw. "ciepły montaż" czyli pianka + taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne.

 

Nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć i dlatego pytam:

czy ktoś coś kupował w firmie Boll An w Gnieźnie?

 

Pozdrawiam

hej ja kupowałem, styropian na ocieplenie, wełnę nide, troszkę tego było, ogólnie cały tir towaru do mnie przyjechał transport oczywiście gratis ,ceny jak najniższe(ogólnie maja dobre ceny)

i zwroty bez problemy, tylko trzeba samemu dowieść ale dla mnie to w sumie maly problem;p

Muriel wiem ze kupuje tam chyba prawie wszystko , wiec jak co to pytaj, na pewno ci odpowie.\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć i dlatego pytam:

czy ktoś coś kupował w firmie Boll An w Gnieźnie?

 

Pozdrawiam

hej ja kupowałem, styropian na ocieplenie, wełnę nide, troszkę tego było, ogólnie cały tir towaru do mnie przyjechał transport oczywiście gratis ,ceny jak najniższe(ogólnie maja dobre ceny)

i zwroty bez problemy, tylko trzeba samemu dowieść ale dla mnie to w sumie maly problem;p

Muriel wiem ze kupuje tam chyba prawie wszystko , wiec jak co to pytaj, na pewno ci odpowie.\

dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie;-)

 

Instalator wystawił mnie do wiatru.Miał wejsc na dniach,ale znalazł inna prace i mi odmówił.

 

Przedwczoraj wstawili okna,drzwi-dom gotowy do robienia instalacji-kasa leży i czeka ;-) a robic nie ma komu :-)

 

Prosze jesli to mozliwe na namiar na jakaś solidna osobe-firme,która wykona instalacje wodna,kanalize,ogrzewanie podłogowe-gaz.

 

Bede ogromnie zobowiązana za pomoc

 

 

Pozdrawiam serdecznie Monika

 

Prosze pisac na priv lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIce a z czyich usług korzystasz?

 

tez sie zdziwilem, ze 100 miesiecznie placisz. w moim przypadku wystarczylo ponegocjowac rownolegle z solidem i juventusem. place 60/mies. brutto. jedna interwencja w cenie. dodatkowo jednorazowa oplata za uruchomienie systemu 122 brutto. wybralem solid. pozniej juventus jeszcze walczyl jak lew (uruchomienie 0 zl, pierwsze 3 miesiace 20 zl, pozniej 60 zl), ale mialem juz umowe z solidem. a zrezygnowalem z co najmniej dwoch innych firm, ktore obstawiaja moj teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poki co t odostalem potwierdzenie odbioru mojego listu przez Solid w Poznaniu. czekam do konca tygodnia. Potem, jesli sie nic nie zmieni, jade osobiscie do nich do biura i zobczymy. Jak sie beda stawiac to wypowiadam umowe. Troche sie tego boje bo nie chcialbym nagle miec powybijanych szyb w domu... Myslicie , ze takie zagrozenie jest?

 

Albo wezme Juwentus albo nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...