Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, razem z moją prawie już żoną ;) chcemy wystartować z budową niebawem. Lada moment występujemy o pozwolenie na budowę i w związku z tym poszukujemy ekipy do Ytonga. Czy ktoś z Was buduje w Ytongu? Tak na termin czerwiec-lipiec. Od jutra zaczynam poszukiwania materiału w okolicznych hurtowniach. Czy aktualnie są problemy z najgrubszą ścianą 40cm w klasie 400?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Pozdrowienia dla grupy co już pewnie zaczęła w 2007 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, razem z moją prawie już żoną ;) chcemy wystartować z budową niebawem. Lada moment występujemy o pozwolenie na budowę i w związku z tym poszukujemy ekipy do Ytonga. Czy ktoś z Was buduje w Ytongu? Tak na termin czerwiec-lipiec. Od jutra zaczynam poszukiwania materiału w okolicznych hurtowniach. Czy aktualnie są problemy z najgrubszą ścianą 40cm w klasie 400?

Witam i życzę podwójnego powodzenia :wink:

Raz z ekipą na czerwiec/lipiec, dwa z materiałem w sensownej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ile za wylanie stropu zycza sobie mam do zrobienia 170 m2 zaspiewali mi 6000 zetka :x nie wiem czy duzo czy malo - wypadlem troche z obiegu

 

Pozdrawiam

to trochę zależy od tego jaki strop :)

ja mam cenę od metra2 i w przeliczeniu na 170m2 (mam dużo mniej) wyszłoby ok 7000zł - ale nie mam najtańszej ekipy - strop gęstożebrowy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ile za wylanie stropu zycza sobie mam do zrobienia 170 m2 zaspiewali mi 6000 zetka :x nie wiem czy duzo czy malo - wypadlem troche z obiegu

 

pozdrawiam

to trochę zależy od tego jaki strop :)

ja mam cenę od metra2 i w przeliczeniu na 170m2 (mam dużo mniej) wyszłoby ok 7000zł - ale nie mam najtańszej ekipy - strop gęstożebrowy

pozdrawiam

 

teriva nova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o bloczki m6 to polecam goscia znajdujacego sie na ulicy glogowskiej jadac w strone Lubonia po prawej stronie na wysokosci zjazdu wlasnie do Lubonia.

cena na dzien dzisiejszy to 2.60 brutto (jakosc OK) wraz z transportem, wszedzie gdzie dzwonilem albo cena byla wieksza albo jak w TBB nizsza ale bez transportu ;/

jezeli chodzi o stropy to polecam :

http://www.strobet.com.pl/index.php

ceny wytargowane na 20% mniejsze niz w konbecie

transport to jedyne 400zl :) mi sie oplacalo, jakosc OK bralem bloczki betonowe(stropowe) oraz beleczki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...