Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

odnosnie przewodow kominowych wentylacyjnych, znalazlem w 2 miejscach w calkiem przyzwoitych cenach :

 

RR S.C Poznan ul. Dabrowskiego 93 tel 061-8473512

 

HDMB Maszewski ul Obodrzycka 70 tel. 061-8771902

 

moze sie komus przyda, obecnie poszukuje dobrej -> taniej :-) hurtowni z "kablami", oraz namiary na tani styropian

 

Witam!

Polecam hurtownię kabli "MAKALU" Leszek Gładysiak na ul.Raszyńskiej . Można go znaleźć na allegro- bardzo miły gość i dobre kable (telefonika, nkt) - chyba najtańsze w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam drewno na dach - cena 700 zł bez różnicy jaka długość. Drzewo impregnowane - tanio czy drogo?

 

Czy ktoś posiada dobrą wiedzę na temat kominów. Chodzi mi o ceny!!!

 

Nadproża w stropexie - 50 zł na okno 150 cm. Wtedy nadproże ma 180 cm.

Pozdrawiam :)

Sylwia

 

Polecam kominy Plewa - cena dobra a obsługa niesamowicie profesjonalna ul. Świerzawska chyba marudziliśmy im chyba z miesiąc a facet cierpliwie dzwoniła zmieniając cały czas ofertę dla naszego widzimisie. Naprawdę są dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze komus sie przyda :

 

grubości od 25 - 240 mm.

Kraj Produkcji: Belgia

Przykładowe ceny za m2: (netto)

25 mm - 2,00 zł

50 mm - 4,00 zł

70 mm - 5,60 zł

100mm - 8,00 zł

180mm - 14,40 zł

200mm- 16,00 zł

 

Zastosowanie:

Izolacja cieplna i akustyczna:

- dachów skośnych pomiędzy krokwiami,

- poddaszy użytkowych i nieużytkowych,

- stropodachów dwudzielnych,

- podłóg i stropów pomiędzy legarami,

- drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych

Poznań - ul. Obornicka 223( rondo - teren KIA), tel. : 601 810 619

 

Co do jakosci nie wypowiadam sie, mam zamiar w przyszlym tyg przejechac sie i zobaczyc jak to w realu wygloda

 

co do kominow to tradycyjnie cegla 150 :) + wklad "kwasowka" + pustaki wentylacyjne, zdecydowalem sie na tradycyjny bo ekipa stawia kominy za 20zl mb :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a`propos materiałów budowlanych jak się ma sprawa ze styropianem i wełną do ocieplenia poddasza - też trzeba czekać i płacić jak za zboże ?

Dostępność w miarę ale ceny :o

Dziś kupiłem styropian FS20/12 EPS 100 na fundamenty cena za m3 219 brutto :(

Masakra co się dzieje z tymi cenami a ja urlopu nie mogę wziąść, żeby trochę pojeździć i ponegocjować :roll:

 

Bety_T co do cen, nie ma sensu porównywać, weź 3-4 oferty na swój domek i z nich wybieraj. U mnie oferty "letko" były rozbieżne, od 26k bez rachunku do 90k z rachunkiem (oczywiście bez więźby i pokrycia dachu). dom 172 po podłogach z garażem. ogólnie cena końcowa to 35k w tym kilka rzeczy pozwalających oszczędzić na innych wydatkach co daje jakieś 31k w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ktoś z Was rozglądał się za drzwiami wejściowymi. Ja nastawiłem się na drewno, co by było pod kolor okien, ale cena mnie trochę osłabiła. ok 4 tyś.

 

Znacie fajne miejsca godne polecenia gdzie mozna obejrzeć i moze nabyć w trochę niższej cenie?

 

Właśnie zamówiłam w Budom Bisie na Dąbrowskiego przy salonie Cybiny. Jeden tysiączek mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam drewno na dach - cena 700 zł bez różnicy jaka długość. Drzewo impregnowane - tanio czy drogo?

 

Czy ktoś posiada dobrą wiedzę na temat kominów. Chodzi mi o ceny!!!

 

Nadproża w stropexie - 50 zł na okno 150 cm. Wtedy nadproże ma 180 cm.

Pozdrawiam :)

sylwia

 

cena ok, mozesz podac namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S&M cena nie ma nic do dlugosci / chyba wszedzie/ bo przeciez placisz za m3. co najwyzej dla czasu oczekiwania moze to miec znaczenie :-) tak mysle :-)

 

No ja natrafiłam na tartak, gdzie cena jest zależna oczywiście od kubika, ale rozmiar do 6 metrów taniej, a powyzej to drożej o 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...