Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam zagwozdke, bo:

Papa PV70S30, Producent Lemar rolka 7,5m za 67zł. Wg opisu producenta typowe zastosowanie na tgo typu izolacje.

 

Papa Pv60S30, producent Werner Janikowo, rolka 10m za 55 zł. Wg producenta papa podkładowa wodochronna pokryć dachowych.

 

Różnica w cenie jest i to spora.A mam potem zaizolować podłogę 2 razy.

 

Możecie podać jakie papy i jakich producentów stosowaliście?

ja dalem zwykla pape podkladowa na lepiku na zimno i uwazam ze wystarczy w zupelnosci potem na chodziaku spokojnie da sie to polaczyc z papa termozgrzewalna rolka 15 m2 58 zl + lepik chyba z 60 za 18 kg wystarczyl na caly fundament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Wysłałam zapytanie o wycenę stropu TERIVA I do: Stropexu, Strobetu, Konbetu i Kospolu. Pominęłam jakąś firmę?

Pozdrawiam Sylwia

Piotrowscy w Nekli, Big Bud Borowiec, Mucha

Przerabiam aktualnie ten temat brrrrrrrrrrr

Gdzie sie budujesz jesli mozna zapytac

My w Rakowie - piekna spokojna wioska

50 miejscowych + 40 budujacych sie osob - uu nawet w 100 sie nie zamknie

Big bud TRAGEDIA policzyła mi 2500 więcej niz inni, i bardzo nie miła obsługa.najszybciej stropex ale małe ale własnym transportem,a stropex to ok 19.05.i u muchy tez na koniec maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąz nie moge znaleźć wykonawcy :(

jeden mi wycenił stan developerski na 540000 +VAT :o

Sam stan zero kosztował u niego 100000

Czy ta jestem chora, czy te ceny sa chore?

Ani Ty ani ceny ... ludzie świrują ... tak wykonawcy jak hurtownicy, wytwórcy itd

Styropian, beton co zamawiam to drożej, z tygodnia na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąz nie moge znaleźć wykonawcy :(

jeden mi wycenił stan developerski na 540000 +VAT :o

Sam stan zero kosztował u niego 100000

Czy ta jestem chora, czy te ceny sa chore?

Ani Ty ani ceny ... ludzie świrują ... tak wykonawcy jak hurtownicy, wytwórcy itd

Styropian, beton co zamawiam to drożej, z tygodnia na tydzień.

To co, brać bo będzie drożej czy szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdke, bo:

Papa PV70S30, Producent Lemar rolka 7,5m za 67zł. Wg opisu producenta typowe zastosowanie na tgo typu izolacje.

 

Papa Pv60S30, producent Werner Janikowo, rolka 10m za 55 zł. Wg producenta papa podkładowa wodochronna pokryć dachowych.

 

Różnica w cenie jest i to spora.A mam potem zaizolować podłogę 2 razy.

 

Możecie podać jakie papy i jakich producentów stosowaliście?

ja dalem zwykla pape podkladowa na lepiku na zimno i uwazam ze wystarczy w zupelnosci potem na chodziaku spokojnie da sie to polaczyc z papa termozgrzewalna rolka 15 m2 58 zl + lepik chyba z 60 za 18 kg wystarczyl na caly fundament

 

Znaczy się na samą ścianę fundamentową dałeś papę na lepiku. 1 czy 2 razy? A na chudziak chcesz dać inną papę? Jaką i dlaczego?

 

Jak sobie na szybko przeliczyłem tą specjalną papę na ścianę fund. i podbeton i jeszcze razy 2 - tak jak jest w projekcie to mi wyszło 3kpl. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...