Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

ja zupełnie zmienię temat... studnia mi się kończy :cry: dziś już pompa nawet wody nie ciągnie... pamiętam, że ktoś tu podawał namiary na jakiegoś takiego studniarza, co wierci i jak nie znajdzie wody, to kasy nie bierze- bo już mam dość wyrzucania jej dosłownie w błoto... Mogę prosić o te namiary? ewentualnie na kopacza bo może wystarczy pogłębić to co zostawił mój "wspaniały" miejscowy :evil:

 

Wszystkich z mojej okolicy ostrzegam: Jan Jankowiak z Karłowic- robił studnie większości miejscowych, więc to mnie do niego przekonało, ale teraz to on sam jest studnią bez dna jeśli chodzi o spożycie trunków wyokoprocentowych, więc praca jego pozostawia wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hehe, to może któreś z Was ma moją ekipę, bo u mnie biorą wolne na tydzień właśnie od 7 maja :lol:

 

chyba nie :wink:

 

aga no to zaczynamy ;-)

 

tylko troche prognoza pogody mnie martwi bo od 5 ma padac :(

pogode dla poznania jest na mojej stronce

 

 

stal chyba bedzie z nowostali z lutyckiej pret f12 3,30 brutto z transportem

znalazlem taniej ale bez transportu

beton b20 raczej z dory z buku 225 netto z m3 + 20 zl netto za pompe od kazdego m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegłę pełną poszukuję :o . Proszę o namiary :D

 

Ja też...proszę :)

 

wlasnie dostalem info od ekipy ze 7 maja wchodza robic mi fundamenty :D

 

ale sie ciesze :D

 

musze tylko stal zalatwic

 

Spróbuj w KOWSTAL-u tel. 061/81 82 058/59. W połowie kwietnia: fi 12 ź w cenie 3,12 zł/kg brutto, fi 6 3,17 zł/kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii co zrobić jak się spitoliło.

 

Fundament zasypany piachem. Ubity tylko u góry. Od zewnątrz odkopane.

Zacząłem lać wodę, ale przestałem. Jak się glina pod spodem uplastyczni, będzie nierówno siadać.

Odkopywać i ubijać? Ścian mi nie rozepchnie?

Wybrałbym choć część i ubił, a potem dalej już jak norma nakazuje. Teoretycznie nie powinno rozepchnąć jak będzie robione dobrze i z umiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegłę pełną poszukuję :o . Proszę o namiary :D
witam serdecznie cegłe pełną 150 kupiłam w cenie 1,38 netto w hurtowni bol-an gniezno z dowozem tel.061 4261414 pytajcie o kierownika p.adriana bardzo nam pomógł.pozdrawiam lidka.

Po 1,40 mają mieć koło 10 maja w Mag-budzie, Suchy Las, ul. Obornicka 71 tel. 061 6521477 + transport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegłę pełną poszukuję :o . Proszę o namiary :D
witam serdecznie cegłe pełną 150 kupiłam w cenie 1,38 netto w hurtowni bol-an gniezno z dowozem tel.061 4261414 pytajcie o kierownika p.adriana bardzo nam pomógł.pozdrawiam lidka.

Ja tam dzwoniłem, cena 1,68 brutto + 3,66 pln za każdy km przywozu, co u mnie dawało kwotę około 500 pln dodatkowo :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...