Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Scooby, my też z Poznania i wniosek o pozwolenie składalismy krótko przed Świętami Bożego Narodzenia i czekalismy tylko miesiąc.Obawiam się że musisz lekko wstrząsnąć tą instytucją bo pozwolenie powinni wydać w ciągu trzech miesięcy, chyba że mają jakieś poważne zastrzeżenia co do zgodności projektu z warunkami zabubowy lub jeszcze coś innego...... ale ich czas z tego wynika już dawno minął... :evil: na co ty czekasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogos dostalem namiary na wiezbe z pomorza tylko saksowalem sobie wszystkie wiadomosci na priv-ie i nie wiem od kogo

prosze o namiary na ta firme jeszcze raz

a i czy wiezba byla impregnowana ?

 

czy ktos mial stycznosc z firma dach bud - z obornickiej ta zaraz obok pzu w takim baraku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogos dostalem namiary na wiezbe z pomorza tylko saksowalem sobie wszystkie wiadomosci na priv-ie i nie wiem od kogo

prosze o namiary na ta firme jeszcze raz

a i czy wiezba byla impregnowana ?

 

czy ktos mial stycznosc z firma dach bud - z obornickiej ta zaraz obok pzu w takim baraku?

 

Oni mają siedzibę na Dębcu ul. Samotna 4, a na Obornickiej mają oddział.

Byłam u nich po wycenę dachu i muszę powiedzieć, że wówczas dachówka cementowa wyszła mi drożej niż ceramiczna Nibra. Jeżeli chodzi o plastikowe rynny to mieli dobre ceny. Poza tym na dachówkę miałam czekać jakieś parę tygodni.

 

A Misiak, miałam Ci podać namiary na kopertowe dachy pokryte Nibrą, ale zgubiłam karteczkę z namiarami :oops: Zadzwoń pod ten nr (61)656-20-85 (powiedz, że od joli z internetu) to kobieta poda Ci wszystkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mial stycznosc z firma dach bud - z obornickiej ta zaraz obok pzu w takim baraku?

 

Dałam im pokrycie dachówką do wyceny i mnie olali, jak ich też 8)

Poszłam na drugą stronę ulicy do Animiru i tam dokonałam wszelkich zakupów. Zresztą nadal sie zaopatruję i nie jest źle. Czasam tylko problemy z tansportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poradzcie mi jakie rynny wybrac... :roll:

 

Chodzi mi głównie o jakiś dobry, sprawdzony i polecany przez dekarzy model, który jednak nie jest najdroższym na rynku. Jest ich tyle na rynku, a nie chciałbym wtopić.

 

Z jakiego materiału wybraliście rynny, ze względu na cenę myślę o plastikowych, ale może jednak ........

 

Pozdrawiam i czekam na rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie...

potrzebuję do wyrównania terenu "trochę" ziemi, może ktoś z budujących się, będzie miał na zbyciu (nadmiarze) jakiegoś humusu?

ostatecznie pozostanie mi kwestia zakupu jakiegoś torfu, lub humusu - tylko gdzie....

ze względu na opłacalność transportu interesuje mnie zachodnia strona Poznania - wzdłuż trasy na świecko...

 

będę wdzięczny za każdą informację i namiar..

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam budowę w Szamotułach ściemniaci nie jest łatwo. Myślicie ze wszyscy mają być do waszej dyspozycji przecież wzieliście kredyty macie dużo kasy. Ale to trzeba spłacić. Byle murarz wali was w rogi a wy jesteście szcześliwi że oskubaliście go na 20zł. On sbie to i tak na was odbije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam budowę w Szamotułach ściemniaci nie jest łatwo. Myślicie ze wszyscy mają być do waszej dyspozycji przecież wzieliście kredyty macie dużo kasy. Ale to trzeba spłacić. Byle murarz wali was w rogi a wy jesteście szcześliwi że oskubaliście go na 20zł. On sbie to i tak na was odbije.

Ale oso chodzi .... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam budowę w Szamotułach ściemniaci nie jest łatwo. Myślicie ze wszyscy mają być do waszej dyspozycji przecież wzieliście kredyty macie dużo kasy. Ale to trzeba spłacić. Byle murarz wali was w rogi a wy jesteście szcześliwi że oskubaliście go na 20zł. On sbie to i tak na was odbije.

Ale oso chodzi .... :-?

 

:o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marzin

 

Niedawno oglądałam twój dziennik i jestem pełna podziwu dla twoich umiejętności;

dachóweczka pięknie ułożona, ścianki działowe prościutkie, czy ty czasami nie minąłeś się z powołaniem......teraz jako dekarz możesz zarobisz więcej niż jako np. dyrektor.

A u nas dzisiaj Bartki zalewają strop a pogoda nieciekawa mam nadzieje że nie będzie padać........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marzin

 

Niedawno oglądałam twój dziennik i jestem pełna podziwu dla twoich umiejętności;

dachóweczka pięknie ułożona, ścianki działowe prościutkie, czy ty czasami nie minąłeś się z powołaniem......teraz jako dekarz możesz zarobisz więcej niż jako np. dyrektor.

A u nas dzisiaj Bartki zalewają strop a pogoda nieciekawa mam nadzieje że nie będzie padać........

 

Oj widzę że moje Bartki zrobiły medialną karierę :o :wink:

Ale do rzeczy wlaśnie wyszły Bartkowe kfiatki. Okazało się że podbeton hmmm :evil: nie trzymał poziomu i to poważnie w jednym z pomieszczeń. Dobrze że był dodatkowy twardy styropian bo by trzeba 15 cm betonu na posadzkę dać żeby to wyrównać.

Od jutra tynkarze. Wyjdzie szydło z worka jak wygląda dokładność ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...