Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Misiek

to ja napisałem ale looz tak do mnie mówi żona czasami :lol:

 

chodzilo mi o superex, to to samo co Bk i siporex? jak tak to oka jesli chodzi o szukanie na forum to szukam szukam ale jak jest duzy temat to nie ma sensu czytac od poczatku do konca szukajac jednego watku.....

nie ma czegoś takiego jak superex, to tylko przekręcona nazwa siporex, suporex itp. istnieje tylko beton komórkowy a reszta to jego nazwy firmowe, podobnie jak poroterm, poroton, kroterm to wszystko ceramika poryzowana

 

A co do czytania, szczerze polecam google, jak dobrze wpiszesz frazę szukaną to idzie dowiedzieć się wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne ogłoszenie.

 

Mam do sprzedania ok dwóch palet cegły klinkierowej 2 gatunek (powierzchniowe pekniecia, przebarwienia). STRATOS.

 

W czasach braku pełnej i kompletnie bezpodstawnych zwyżek cen, a ze kominy musialy się piąć, zakupiłem to to.. z wyraźną nadwyżką, żeby czasem nie zabrakło, no i nie zabrakło

 

cena za sztukę 1,20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altariela

komin systemowy mozesz postawic nawet od stropu dopiero tak wiec kominek Ci sie ladnie zmiesci radze przemyslec sprawe

Eh, gdybym to ja wcześniej wiedziała :( Teraz jak to się mówi, już "po ptokach", bo komin musi być dziś zbudowany - w sobotę układają strop a nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia, bo wypadnę z kolejki do betonu :) Co za czasy, jak za komuny :lol:

Dla tych co dopiero zaczynają: beton teraz trzeba zamawiać z dwutygodniowym wyprzedzeniem, miejcie to na uwadze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, gdybym to ja wcześniej wiedziała :( Teraz jak to się mówi, już "po ptokach", bo komin musi być dziś zbudowany - w sobotę układają strop a nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia, bo wypadnę z kolejki do betonu :) Co za czasy, jak za komuny :lol:

Dla tych co dopiero zaczynają: beton teraz trzeba zamawiać z dwutygodniowym wyprzedzeniem, miejcie to na uwadze!

a to nie mozna zostawic otworu w stropie w ktory potem wstawi sie komin? przeciez i tak trzeba dac dylatacje miedzy stropem a kominem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, gdybym to ja wcześniej wiedziała :( Teraz jak to się mówi, już "po ptokach", bo komin musi być dziś zbudowany - w sobotę układają strop a nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia, bo wypadnę z kolejki do betonu :) Co za czasy, jak za komuny :lol:

Dla tych co dopiero zaczynają: beton teraz trzeba zamawiać z dwutygodniowym wyprzedzeniem, miejcie to na uwadze!

a to nie mozna zostawic otworu w stropie w ktory potem wstawi sie komin? przeciez i tak trzeba dac dylatacje miedzy stropem a kominem

Mój komin ma być jednocześnie podparciem dla stropu, jest szerszy po bokach do wysokości stropu i tam się belki będą opierać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo Was proszę o podanie namiarów na ekipę wykonującą maszynowe posadzki betonowe.

Moja choć zamówiona miesiac temu mnie olała i tym sposobem siedzę na rozłozonym ogrzewaniu podłogowym :o(

 

Pomóżcie PROSZĘ

Znalezione na forum:

1) posadzki z miksokreta Kwieciński Jacek - tel. 608-358472 - polecony przez ryby, brał 10 zł/m2

2) Posadzki - Paweł Penczek tel 0602 409 194 - nie wiem czy ręczne czy maszynowe

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo Was proszę o podanie namiarów na ekipę wykonującą maszynowe posadzki betonowe.

Moja choć zamówiona miesiac temu mnie olała i tym sposobem siedzę na rozłozonym ogrzewaniu podłogowym :o(

 

Pomóżcie PROSZĘ

Znalezione na forum:

1) posadzki z miksokreta Kwieciński Jacek - tel. 608-358472 - polecony przez ryby, brał 10 zł/m2

2) Posadzki - Paweł Penczek tel 0602 409 194 - nie wiem czy ręczne czy maszynowe

Pozdr.

 

 

Dziękuję bardzo :D

Zaraz się z nimi skontaktuję

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...