Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mysle ze wiekszosc z was jest juz po wyborze okien prosze o opinie i ew. namiary na waszych dostawcow

 

bylem w :

Drutex - na slowianskiej 55

MS - okna na - sokola

onkoplat krokow - gorecka 8

 

jeszcze jakies ciekawe ?

najlepsze wrazenie zrobil na mnie okonoplast czekam od wszystkich za oferta - zobaczymy jak to cenowo wyjdzie

chce biale plastiki

moze macie jakies uwag co do tych firm lub jakies spostrzeżenia ?

witam serdecznie my tez wybraliśmy oknoplast kraków ale nie w poznaniu tylko w gnieżnie okna są śliczne cena dużo niższa polecam.zadzwoń do przedstawicielki p.walaszczyk tel.0614261409.pozdrawiam.

 

przepraszam, ale chciałbym sie wtracić... zamówilismy z żoną okna z oknoplastu w Poznaniu. Wysłałem specyfikację do Koła, okazało sie, ze cena na okna jest identyczna, wysłałem specyfikację do Gniezna i okazało się, ze za te same okna musiałbym w Gnieźnie zapłacić więcej niż w Poznaniu! Zaoszczedziłbym na montażu około 300 PLN (Taniej w Gnieźnie niż w Poznaniu) Zatem mam wątpliwosci czy oknoplast w Gnieźnie jeśli chodzi o same okna jest tańszy niż w Poznaniu. Powtórzę - te same okna, ta sama specyfikacja

ja zrobiłam tak samo ale moja wycena poznańska była droższa taka sama sytuacja była z firmą grobud [chyba tak się pisze]na łazarskim więcej a na ogrodach taniej te same okna ta sama firma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie moze ktos potrzebuje bloczki betonowe mozemy odsprzedac bylyby do odbioru z wytworni pewnie jesli niedaleki dowoz to jest oplacony jak dalej to mozna troche doplac. My mieliśmy wykupione ale bedzie za duzo ok 700 szt. Jeśli ktoś byłby zaineresowany to prosze o kontakt na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może mi polecić jakąs sprawdzoną firmę zajmującą się odkurzaczami centralnymi.

 

Z jakimi kosztami muszę się liczyć z podziałęm na instalację oraz urządzenie, bo domyślam się, ze te przysłowiowe 500 zł za same rurki, o których kilka razy już gdzieś czytałem, moge sobie włożyć między bajki.

 

Żona niestety zapowiedziała, że bez odkurzacza centralnego ani rusz :evil:, więc muszę chociaz pomyślec w pierwszym etapie nad rozprowadzeniem samych rur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić - nareszcie ruszylismy! - godzinę temu zaczęły się wykopy pod fundamenty!

 

 

Nie pisałam wcześniej, ale mieliśmy niezłe zamieszanie, bo geodeta, źle wytyczył dom. Garaż wytyczony był po osiach fundamentowych, za to dom po wymiarach zewnętrznych, przy czym od frontu doszło 8 cm a z tyłu uciekło panu 14 cm. Poza tym zepsuł mu się niwelator i poziomu "zero" właściwie nie było - wytyczony został przy użyciu 50 cm poziomicy - oczywiście źle. Przekątne domu tez nie były równe. Normalnie jazda....

A najgorsze to to, że to mój ojciec przywiózł 140 km znajomego geodetę, który zrobił to tylko za 250 zł (+ przywiezienie i odwiezienie na miejsce i + materiały). Ojciec chciał dołożyć swoja cegiełkę do budowy naszego domu a wyszło na to, że wydał bez sensu 400 zł, bo pan geodeta jest przekonany o swojej nieomylności. A my i tak musielismy robic wszystko od nowa i wydac 750 zł. Drogo wyszło to tyczenie domu. I ojciec mój czuje gorycz.

 

Oby dalej nie szło tak jak z tym tyczeniem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuje firmy ktora robi przyłącza i odcinki wodno kanalizacyjne w okolicach rokietnicy !

 

Misiaku mi robił Przewoźny 691059364

A i skontaktuj się z firmą Rumcyk oni kopią wod-kan niemal dla wszystkich i znają najróżniejszych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuje firmy ktora robi przyłącza i odcinki wodno kanalizacyjne w okolicach rokietnicy !

 

Misiaku mi robił Przewoźny 691059364

A i skontaktuj się z firmą Rumcyk oni kopią wod-kan niemal dla wszystkich i znają najróżniejszych wykonawców.

 

juz z nim rozmawialem byl wczoraj zobaczyc i stwierdzil ze nie podejmuje sie tematu :(

rece opadaja czy tak trudno zrobic kawalek sieci wodno kanalizacyjnej w drodze ?

:cry:

popierdo...lilo im sie w glowach kiedys kazda robota byla na wage zlota a teraz wybrzydzają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszukuje firmy ktora robi przyłącza i odcinki wodno kanalizacyjne w okolicach rokietnicy !

 

Misiaku mi robił Przewoźny 691059364

A i skontaktuj się z firmą Rumcyk oni kopią wod-kan niemal dla wszystkich i znają najróżniejszych wykonawców.

 

juz z nim rozmawialem byl wczoraj zobaczyc i stwierdzil ze nie podejmuje sie tematu :(

rece opadaja czy tak trudno zrobic kawalek sieci wodno kanalizacyjnej w drodze ?

:cry:

popierdo...lilo im sie w glowach kiedys kazda robota byla na wage zlota a teraz wybrzydzają :(

 

Misiaku to zadzwoń do gminy do pana Płatka (chyba tak) on zna róznych wykonawców. Mi też dawał namiary na kilku. Wiem że chcesz penie uniknąc sławnego PUK Rokietnica. Mnie z nimi czeka jeszcze jedna przeprawa pt. liczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje! Będe śledzić Twoje poczynania bo domek podobny i bardzo blisko. Może kiedyś się odwiedzimy? My jesteśmy na etapie murowania ścian parteru.

Pozdrawiam i życze szybkiej i bezproblemowej budowy

Beata

 

Muszę się pochwalić - nareszcie ruszylismy! - godzinę temu zaczęły się wykopy pod fundamenty!

 

 

Nie pisałam wcześniej, ale mieliśmy niezłe zamieszanie, bo geodeta, źle wytyczył dom. Garaż wytyczony był po osiach fundamentowych, za to dom po wymiarach zewnętrznych, przy czym od frontu doszło 8 cm a z tyłu uciekło panu 14 cm. Poza tym zepsuł mu się niwelator i poziomu "zero" właściwie nie było - wytyczony został przy użyciu 50 cm poziomicy - oczywiście źle. Przekątne domu tez nie były równe. Normalnie jazda....

A najgorsze to to, że to mój ojciec przywiózł 140 km znajomego geodetę, który zrobił to tylko za 250 zł (+ przywiezienie i odwiezienie na miejsce i + materiały). Ojciec chciał dołożyć swoja cegiełkę do budowy naszego domu a wyszło na to, że wydał bez sensu 400 zł, bo pan geodeta jest przekonany o swojej nieomylności. A my i tak musielismy robic wszystko od nowa i wydac 750 zł. Drogo wyszło to tyczenie domu. I ojciec mój czuje gorycz.

 

Oby dalej nie szło tak jak z tym tyczeniem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...